Ne 1.4.07 13:45 zzS1 GFC Suchdol sabres B   (HL8P)
Ne 1.4.07 15:00 zzS1 Suchdol stars RSC C MTPCH   (HL5H)
Pá 11.5.07 17:00 zzJUNI1 Hučák PI FC Santa Tranta PC C   (HL5D)
Pá 11.5.07 18:15 zzJUNI1 PFC Kodymka Vršáci VET   (VL2A)

22. 6. 07 19:15 ZAK Přezletice SG Masters V 11. 3:3 (3:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním excelovali domácí Přezletice, v tom druhém se hostující favorit zápasu vzchopil a alespoň vyrovnal. Pánové nám předváděli pěkný fotbal, plný narážeček a nasazení. Zasloužená remíza.
Přezletice SG Masters V
Petr Panocha – Martin Budař, Jaroslav Černý, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Josef Slunéčko vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Petr Friesinger, Oldřich Krmela, Milan Pavlík, Radomír Šimon, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal
13., 25. Miloslav Mazura
28. Tomáš Říha
31., 44. Leo Zdráhal
41. Milan Pavlík
15. 6. 07 20:15 TEMPO Mamba club V Přezletice SG 10. 2:2 (1:2)
Bojovné utkání s řadou šancí na obou stranách. Spravedlivá remíza. Michail Chitrov, Jan Švorc
Mamba club V Přezletice SG
Tomáš Seifert – Michal Bélai, Pavel Brejla, Pavel Hrubý, Jaroslav Lefler, Jaroslav Lukeš, Petr Musil, Milan Paclík, Petr Pavlata, Ivan Pospíšil, Libor Povýšil, Radek Ševčík vs Petr Panocha – Martin Budař, Jaroslav Černý, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Josef Slunéčko
21. Jaroslav Lefler
57. Petr Pavlata
18., 24. Jaroslav Černý
1. 6. 07 18:15 DEKAN Přezletice SG Kumpáni VET 9. 0:6 k.
Domácí tým se nemohl dostavit v dostatečném počtu z důvodu dopravní nehody.
Přezletice SG Kumpáni VET
vs František Hubr – Jiří Chytil, Martin Čmolík, Milan Hnátek, Richard Kazda, Jiří Kostka, Václav Machálek
25. 5. 07 19:00 P1 Felix club (seniors) Přezletice SG 8. 2:0 (2:0)
Hráč Felixu Prošek nádherně přihrával a byly z toho dvě nastřelené tyče. Další přihrávky znamenaly góly. V 30.minutě po samostatné akci Mucha nastřelil tyč a v 53.minutě Prošek sólově prošel až na brankovou čáru, přihrál Levrncovi a ten z 36 centimetrů nedal. Přes mírnou převahu domácích se výsledek neměnil. Miroslav Miketa, Jaroslav Řezníček
Felix club (seniors) Přezletice SG
Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, David Klinger, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Václav Tomášek vs Petr Panocha – Martin Budař, Miloslav Mazura, Jiří Mucha, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko
18. Milan Levrinc
18. Tomáš Prošek
18. 5. 07 20:15 P3 Přezletice SG Balabuška Old TJ 7. 0:4 (0:1)
Utkání bylo vyrovnané pouze do začátku druhého poločasu. Výborný výkon nepředvedl jen střelec dvou branek Jan Čech, ale rovněž brankář hostí Spurný.
Přezletice SG Balabuška Old TJ
Tomáš Říha – Martin Budař, Martin Macho, Miloslav Mazura, Petr Panocha, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Milan Švec vs Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Ivo Koranda, Richard Lottring, Jan Myška, Tomáš Sýkora, Roman Truneček, Petr Vařeka
8. Martin Fried
33., 60. Jan Čech
44. Jan Myška
12. 5. 07 13:45 zzPODVI Traktor Praha VET Přezletice SG 6. 3:0 (2:0)
Traktor rychlejší a fyzicky zdatnější. Ve druhé půli se jeho převaha ještě zvýraznila. Vladimír Rychtařík, Jiří Hroník
Traktor Praha VET Přezletice SG
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Jan Halouska, Milan Klégr , Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, David Šperl, Jaroslav Zahradil vs Petr Panocha – Martin Budař, Jaroslav Černý, Jiří Horálek, Martin Macho, Miloslav Mazura, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Milan Švec
5. Jan Halouska
29. Pavel Kopečný
60. Tomáš Lukeš
4. 5. 07 19:00 TEMPO Přezletice SG Socra AFK Karlín FC VET 5. 4:7 (2:5)
Utkání hrané technicky, v tempu a bez problémů. Dva rychlé góly Karlína oživili hru. Poločas orámovalo osm branek , po čtyřech do každé sítě. Druhému poločasu dominoval vyváženější výkon Karlínského mančaftu, narušovaný rychlými výpady Přezletic, které ovšem hosté ustáli. Pavel Skřivan, Lukáš Skřivan
Přezletice SG Socra AFK Karlín FC VET
Tomáš Říha – Martin Budař, Miloslav Mazura, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Milan Švec vs Marek Himl – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, František Krejčí, Oldřich Pajk, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Tomáš Stančík
29. Libor Slavata
30., 32., 36. Miloslav Mazura
14., 15. František Krejčí
24. Ivo Hassmann
26., 28., 58. Miroslav Rothe
31. Jiří Drahokoupil
27. 4. 07 19:15 ZAK Slepí koně VET Přezletice SG 4. 4:2 (3:0)
Neuveden!!! Jiří Ureš, Vladimír Kolařík
Slepí koně VET Přezletice SG
Martin Morozovič – Jiří Fifka, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Petr Kolář vs Josef Mandlík – Martin Budař, Jaroslav Černý, Martin Macho, Miloslav Mazura, Petr Panocha, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Milan Švec
1., 28., 51. Petr Gutvirt
24. Pavel Fifka
45. Miloslav Mazura
49. Martin Budař
20. 4. 07 16:45 ZAK Přezletice SG Sklenářka S.G. 3. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo po zásluze dělbou bodů. Hráči obou týmů si zahráli pěkný fotbálek, hra měla dobrou úroveň. Hosté se ujali brzy vedení, ale domácí do poločasu srovnali. V druhém dějství již branka nepadla.
Přezletice SG Sklenářka S.G.
Tomáš Říha – Martin Budař, Jiří Horálek, Miloslav Mazura, Petr Panocha, Libor Slavata, Milan Švec vs Miroslav SvobodaJosef Černý, Milan Kott, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, František Skála, Adriano Sochor, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda, Jaroslav Szalacsi
27. Petr Panocha 4. Karel Stejskal
15. 4. 07 18:45 P1 Úderka Žižkov Přezletice SG 2. 1:1 (0:1)
Hráči Přezletic neudrželi vedení v zápase, ve kterém byli lepším týmem a neproměnili řadu šancí. Petr Skalický, Jan Hrbáček
Úderka Žižkov Přezletice SG
Milan Mazáč – Michal Antonický, Jiří Dusil, Pavel Fligl, Miroslav Herzig, Miroslav Jakubík, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Oldřich Macák, Michal Müller vs Josef Mandlík – Martin Budař, Tomáš Holec, Jiří Horálek, Miloslav Mazura, Petr Panocha, Tomáš Říha, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Milan Švec
42. Michal Müller 20. Milan Švec
6. 4. 07 18:15 zzANG Oblouci 81 AFC Přezletice SG 1. 3:1 (2:0)
Velmi dobré utkání, ve kterém byli domácí přeci jen o něco lepší. Jindřich Dotzauer, Jiří Khun
Oblouci 81 AFC Přezletice SG
Zdeněk Vybíral – Zdeněk Balcar, Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Vojtěch Engelmann, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Loukotka, Jiří Svoboda, Rudolf Zuman vs Tomáš Říha – Martin Budař, Miroslav Heglas, Jiří Horálek, Miloslav Mazura, Petr Panocha, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Milan Švec