Út 15.5.07 17:00 zzJIT Tazy FPC Ruzyně 1995 AC   (HL7B)
Út 15.5.07 18:15 zzJIT F.C.K. Jouda CK   (HL5C)
Út 15.5.07 19:30 zzJIT Bronx KKK B Pivojs s.r.o.1.FC   (HL6B)
Čt 24.5.07 17:00 zzANG Terasy KFC A Real TIDE XXL   (HL5C)
Čt 24.5.07 18:15 zzANG Penco FC Vinohrady FC   (HL5C)
Čt 24.5.07 19:30 zzANG Dvorce Senils Zelená liška VET B   (VL3B)

27. 6. 07 19:00 P2 PFC Kodymka Zlatý tygr 11. 0:5 (0:2)
Jednoznačný průběh utkání, ve kterém vyhrálo lepší mužstvo. Dominik Hes, Jan Líkař
PFC Kodymka Zlatý tygr
Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Rousek vs Dušan Melíšek – Jiří Fuchs, Vlastimil Kašpar, Kostas Maceridis, Zdeněk Pirochta, Jiří Rakovan, Michal Štancl, Petr Vašek, Miloslav Včelička
17., 20., 42. Miloslav Včelička
60. OG
60. Jiří Rakovan
14. 6. 07 18:15 zzJUNI1 Zlatý tygr Vršáci VET 10. 2:2 (0:1)
Pěkné, vyrovnané utkání s fotbalovými momenty na obou stranách. 1.poločas více času s balonem Vršáci, 2.poločas nastoupil tlak Zlatého tygra. Petr Musil, Pavel Hrubý
Zlatý tygr Vršáci VET
Dušan Melíšek – Petr Bernard , Kostas Maceridis, Ladislav Matěna, Jiří Rakovan, Jiří Slavík, Michal Štancl, Daniel Vališ, Petr Vašek vs Tomáš Němec – Jiří Beseda, Pavel Dík, Gustav Duras, Pavel Havlík, Vladimír Horák, Michal Janoška, Karel Jung, JIří Parýzek, Michal Zíma
46., 50. Michal Štancl 22. JIří Parýzek
49. Gustav Duras
6. 6. 07 18:15 zzNKBE Parta z Jarova VET Zlatý tygr 9. 1:1 (1:1)
Nudné utkání, které jinak než remízou nemohlo skončit.
Parta z Jarova VET Zlatý tygr
Martin Růžička – Roman Ajchler, Jiří Hloušek, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, David Strouhal, Vlastimil Zezula vs Jiří Slavík – Petr Bernard , Jiří Fuchs, Vlastimil Kašpar, Ladislav Matěna, Jiří Rakovan, Michal Štancl, Daniel Vališ
12. David Strouhal 20. OG
3. 6. 07 17:30 DEKAN Zlatý tygr Traktor humus VET A 8. 5:3 (1:2)
Pohledné utkání. Tygři měli lepší koncovku a zaslouženě vyhráli. Karel Semirád, Martin Holas
Zlatý tygr Traktor humus VET A
Jiří Rakovan – Petr Bernard , Radomír Jiřík, Vlastimil Kašpar, Dušan Melíšek, Jiří Slavík, Daniel Vališ, Petr Vašek vs Aleš Michálek – Ivan Baláš, Tomáš Bouška, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Pavel Špás, Richard Valenta
60. Václav Meisner
23. 5. 07 18:15 zzS1 Netopýr VFC Zlatý tygr 7. 0:6 k.
Soupeř se nedostavil na utkání.
Netopýr VFC Zlatý tygr
vs Dušan Melíšek – Jiří Adamec, Petr Bernard , Vlastimil Kašpar, Ladislav Matěna, Jiří Rakovan, Jiří Slavík, Michal Štancl
16. 5. 07 18:15 zzZARUB Zlatý tygr VV Vokra VV 6. 3:0 (2:0)
Pohledné utkání plné šancí. Zatímco tým Vokry se soustředil na plašení ptactva za brankou soupeře, Tygři stříleli góly. První pořádná střela Vokry mezi tyče gólmana Tygrů nejen překvapila, ale i téměř přizabila. Naštěstí pro něj byla i poslední. Viktor Bobro, Pavel Mandula
Zlatý tygr VV Vokra VV
Dušan Melíšek – Vlastimil Kašpar, Kostas Maceridis, Ladislav Matěna, Jiří Rakovan, Jiří Slavík, Michal Štancl, Daniel Vališ, Petr Vašek, Miloslav Včelička vs Pavel Vrkoslav – Tomáš Kouřil, Jan Laššák, Michael Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša
6. Miloslav Včelička
13., 59. Kostas Maceridis
7. 5. 07 18:00 ZAK Hloubětínské srdce Zlatý tygr 5. 0:2 (0:1)
Oboustranně korektně hrané utkání. Ze začátku zcela vyrovnané. po změně stran získávali převahu vítězové a po několika velkých šancích své zasloužené vítězství pojistili. Boris Novotný
Hloubětínské srdce Zlatý tygr
Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Richard Urban vs Dušan Melíšek – Petr Bernard , Jiří Fuchs, Vlastimil Kašpar, Kostas Maceridis, Zdeněk Pirochta, Michal Štancl, Petr Vašek
25., 51. Petr Vašek
29. 4. 07 18:45 DEKAN Zlatý tygr Tycho de Brahe VET 4. 5:0 (3:0)
Gólový poměr odpovídá průběhu hry. Ve 30 .minutě nařízena penalta za ruku, brankář vítězů ji proměnil.
Zlatý tygr Tycho de Brahe VET
Dušan Melíšek – Vlastimil Kašpar, Kostas Maceridis, Zdeněk Pirochta, Jiří Rakovan, Jiří Slavík, Daniel Vališ, Petr Vašek vs Marek Poláček – Jiří Bidovský, Bohumil Karafiát, Michal Košťál, Petr Morávek, Michal Pína, Pavel Živný
8., 25. Petr Vašek
30. Dušan Melíšek
39. Vlastimil Kašpar
18. 4. 07 19:00 P1 Estudiantes VET A Zlatý tygr 3. 0:6 (0:5)
Jasná převaha Zlatého Tygra, který o výsledku rozhodl už v prvním poločase a ještě stačil třikrát nastřelit tyč. Po půli Tygr ubral na tempu a hra se vyrovnala. Tomáš Prošek, Jindřich Hříbal
Estudiantes VET A Zlatý tygr
Antonín Herzog – Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Miroslav Švarc, Oldřich Vodrážka, Petr Walter, Petr Wiesner vs Dušan Melíšek – Petr Bernard , Ladislav Matěna, Zdeněk Pirochta, Jiří Rakovan, Jiří Slavík, Daniel Vališ, Petr Vašek
5., 14., 58. Petr Vašek
9., 27. Ladislav Matěna
29. Jiří Rakovan
12. 4. 07 18:00 ZAK Zlatý tygr Rychlé pípy VET 2. 2:0 (0:0)
Zápas vyrovnaných soupeřů rozhodl Zlatý tygr v závěru. Kdyby soupeř využil svoje šance dříve, mohl být výsledek klidně opačný. Vratislav Kracman, Jindřich Hlaváček
Zlatý tygr Rychlé pípy VET
Dušan Melíšek – Petr Bernard , Kostas Maceridis, Zdeněk Pirochta, Jiří Rakovan, Jiří Slavík, Daniel Vališ vs Zdeněk Zárybnický – Petr Hromas, Martin Mačalík, Josef Matoušek, Petr Novotný, Jan Spěvák, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
58., 60. Jiří Rakovan 35 Petr Bernard
4. 4. 07 19:00 zzNOVOB Blesk VK VET A Zlatý tygr 1. 5:1 (0:1)
Zápas začal v režii mužstva Zlatý tygr, který také dal první gól. Mužstvo VK Blesk postupně vyrovnalo hru a v druhém poločase vsítilo branky. Třemi góly se uvedl hráč VK Blesk Výborný. Nejlepším hráčem se i přesto podle mě stal hráč č.8. Dvořák z mužstva VK Blesk. Pěkné utkání. Jan Krtil, Michal Wágner