Po 2.4.07 18:45 TEMPO Balabuška TJ Zodyhyd P.N.P.   (HL5A)
Po 2.4.07 20:00 TEMPO Klokan Perón club A Smutný potapěči   (HL1A)
Po 16.4.07 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. RSC KV junioři   (HL5A)
Po 16.4.07 20:00 TEMPO Smutný potapěči Boston HS   (HL1A)
Po 30.4.07 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Milenium Praha FC   (HL5A)
Po 30.4.07 20:00 TEMPO Koliba F.C.V. Rokoska SUP   (SVL1A)

22. 6. 07 19:00 TEMPO Socra AFK Karlín FC VET Felix club (seniors) 11. 6:3 (2:2)
Nadprůměrné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Zápas rozhodla lepší fyzická kondice domácího týmu.
Socra AFK Karlín FC VET Felix club (seniors)
Oldřich Pajk – Jiří Drahokoupil, František Krejčí, Stanislav Mařík, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Martin Rybář, Bohumil Vild vs Jan Fried – Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Václav Tomášek, Miroslav Wilczek
4. Milan Prückner
28., 51., 56. Bohumil Vild
42., 42. Miroslav Rothe
18., 55. Václav Tomášek
28. Milan Musil
15. 6. 07 16:30 TEMPO Balabuška Old TJ Socra AFK Karlín FC VET 10. 5:3 (3:2)
Rychlé a pěkné utkání. Poražení nevyužily vyložené šance a v závěru byli zbytečně nervózní. Jiří Šlemr
Balabuška Old TJ Socra AFK Karlín FC VET
Jiří Holan – Martin Fried, Ivo Koranda, Richard Lottring, Tomáš Sýkora, Roman Truneček, Petr Vařeka vs Marek Himl – Ivo Hassmann, Stanislav Mařík, Oldřich Pajk, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Martin Rybář, Bohumil Vild
7., 17., 26., 46. Petr Vařeka
51. Ivo Koranda
16., 50. Milan Prückner
20. Bohumil Vild
1. 6. 07 16:30 TEMPO Socra AFK Karlín FC VET Traktor Praha VET 9. 7:2 (1:0)
Poklidné utkání hrané na hřišti, jehož nevelké rozměry předurčovaly mnoho šancí. Ty byly v průběhu zápas viděny v hojném počtu na obou stranách, avšak dosti často zůstaly nevyužity. První poločas byl vyrovnaný, ale vyhrálo ho, zásluhou Vilda, mužstvo hostí. Druhý poločas začal rychlým úspěchem domácího mužstva. Když ve 33.minutě srovnal Lukeš, vypadalo to na napínavý souboj. Socra Karlín však dokázala na inkasovanou branku odpovědět ihned v následující minutě. během dalších 7 minut přidala ještě 3 branky a plně ovládla hru. V 50.minutě zápasu se pokusil svoji trefou ještě zdramatizovat zápas Brenner. Socra ale žádné pochybnosti nepřipustila a dvěma trefami v poslední desetiminutovce upravila skóre zápasu na konečných 7:2 ve svůj prospěch. Tomáš Vaněk, Václav Královec
Socra AFK Karlín FC VET Traktor Praha VET
Milan Prückner – Jiří Drahokoupil, Marek Himl, František Krejčí, Stanislav Mařík, Miroslav Rothe, Bohumil Vild vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Jan Halouska, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Stanislav Roček, Jaroslav Zahradil
50. Vladimír Brenner
25. 5. 07 16:30 TEMPO Úderka Žižkov Socra AFK Karlín FC VET 8. 3:4 (2:2)
Vyrovnané utkání rozhodla branka z trestného kopu v předposlední minutě. Tomáš Kindl, Jan Vrubel
Úderka Žižkov Socra AFK Karlín FC VET
Milan Mazáč – Jiří Dusil, Pavel Fligl, Miroslav Herzig, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Michal Müller, Pavel Řezáč vs Marek Himl – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, František Krejčí, Stanislav Mařík, Oldřich Pajk, Jiří Vestfál, Bohumil Vild
12., 22. Miroslav Herzig
56. Pavel Řezáč
7., 33. František Krejčí
29. Bohumil Vild
59. Jiří Drahokoupil
18. 5. 07 16:30 TEMPO Slepí koně VET Socra AFK Karlín FC VET 7. 2:6 (1:2)
Velmi slušně hrané utkání. Zpočátku to bylo velmi vyrovnané, ale v posledních minutách domácím došly síly. Nebylo divu, celé utkání odehráli bez možnosti střídání. Sesypali se tak jako domeček z karet. Tomáš Čebiš
Slepí koně VET Socra AFK Karlín FC VET
Martin Morozovič – Owen Chapman, Jiří Fifka, Pavel Fifka, Petr Gutvirt, Petr Kolář vs Marek Himl – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, František Krejčí, Stanislav Mařík, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Tomáš Stančík, Jiří Vestfál
59. Stanislav Mařík
11. 5. 07 16:30 TEMPO Socra AFK Karlín FC VET Sklenářka S.G. 6. 5:6 (2:4)
Rozhodčí se nedostavili. Bohumil Vild, Petr Jandoš
Socra AFK Karlín FC VET Sklenářka S.G.
Marek Himl – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Stanislav Mařík, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Tomáš Stančík vs Miroslav Svoboda – Josef Černý, Milan Kott, Jan Lepič, Filip Novák, František Skála, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda, Jaroslav Szalacsi
23., 40., 47. Miroslav Rothe
28. Ivo Hassmann
45. Milan Prückner
5., 26., 60. Karel Stejskal
27., 29. Filip Novák
34. Jan Lepič
4. 5. 07 19:00 TEMPO Přezletice SG Socra AFK Karlín FC VET 5. 4:7 (2:5)
Utkání hrané technicky, v tempu a bez problémů. Dva rychlé góly Karlína oživili hru. Poločas orámovalo osm branek , po čtyřech do každé sítě. Druhému poločasu dominoval vyváženější výkon Karlínského mančaftu, narušovaný rychlými výpady Přezletic, které ovšem hosté ustáli. Pavel Skřivan, Lukáš Skřivan
Přezletice SG Socra AFK Karlín FC VET
Tomáš Říha – Martin Budař, Miloslav Mazura, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Milan Švec vs Marek Himl – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, František Krejčí, Oldřich Pajk, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Tomáš Stančík
29. Libor Slavata
30., 32., 36. Miloslav Mazura
14., 15. František Krejčí
24. Ivo Hassmann
26., 28., 58. Miroslav Rothe
31. Jiří Drahokoupil
27. 4. 07 18:15 zzANG Socra AFK Karlín FC VET Oblouci 81 AFC 4. 0:2 (0:1)
Domácí, ač ve 4 byli nejen snaživější, ale i fotbalovější a zasloužili si minimálně remízu. Utkání začalo jen díky divákům, kteří zapůjčili míč, neboť ani jedno mužstvo svůj balón nemělo. Miroslav Dotzauer, Jindřich Dotzauer
Socra AFK Karlín FC VET Oblouci 81 AFC
Oldřich PajkJiří Drahokoupil, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Jiří Vestfál vs Vojtěch Engelmann – Zdeněk Balcar, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Loukotka, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman
25. Zdeněk Balcar
60. Miroslav Hlavík
20. 4. 07 16:30 TEMPO Masters V Socra AFK Karlín FC VET 3. 4:3 (2:0)
Zasloužené vítězství Maters, brankář Sokry neměl zrovna svůj den. Stanislav Hubený, Martin Sekvard
Masters V Socra AFK Karlín FC VET
Petr Sklenář – Martin Brouček, Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Milan Pavlík, Milan Procházka, Radomír Šimon, Petr Suchomel, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal vs Oldřich Pajk – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, František Krejčí, Stanislav Mařík, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Jiří Vestfál
7. Leo Zdráhal
20. Radek Vostárek
36., 37. Karel Kadlec
34., 38. Miroslav Rothe
45. Jiří Drahokoupil
13. 4. 07 16:30 TEMPO Socra AFK Karlín FC VET Mamba club V 2. 7:1 (2:0)
Utkání zpočátku vyrovnané, ale postupem času zápas ovládli hráči Socry AFK. Druhý poločas byl z jejich strany exhibicí. Jan Vosátka
Socra AFK Karlín FC VET Mamba club V
Marek Himl – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Stanislav Mařík, Oldřich Pajk, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Tomáš Stančík, Bohumil Vild vs Tomáš Seifert – Michal Bélai, Pavel Hrubý, Jaroslav Lefler, Jaroslav Lukeš, Petr Musil, Milan Paclík, Petr Pavlata, Ivan Pospíšil, Libor Povýšil, Radek Ševčík
10. Jiří Drahokoupil
13. Bohumil Vild
35., 37., 51. Miroslav Rothe
39., 43. Tomáš Stančík
31 Miroslav Rothe 57. Jaroslav Lukeš 56. Jaroslav Lukeš
6. 4. 07 18:15 DEKAN Kumpáni VET Socra AFK Karlín FC VET 1. 0:2 (0:2)
Velmi slušně hrané utkání, ve kterém působila fotbalověji Socra a zaslouženě zvítězila.