Po 18.6.07 19:30 zzZARUB Sklenářka FC Ackerman AC   (HL3A)

25. 6. 07 18:15 zzNKBE Santa Tranta PC A Klokan Perón club A 11. 4:5 (4:3)
Rychlý bojovný zápas, bohatý na góly. Vyhrálo mužstvo s pevnějšímy nervy.
Kamil Kyral – David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Petr Stupka, Petr Žemla vs Petr Voženílek – Jan Jelínek, Jaroslav Klíma, Tomáš Pecháček, Petr Pohnán, Jan Saidl, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml.
13., 34. Jaroslav Klíma
27. OG
39. Zdeněk Šauer
20. 6. 07 18:15 zzPANK1 Klokan Perón club A S.N.F. A 10. 1:0 (0:0)
Bojovné utkání, plné oblak prachu. V celku slušně zahrané a bojovné utkání od začátku do konce. O vítězství rozhodla tvrdá a přesná střela na konci utkání.
Klokan Perón club A S.N.F. A
Petr Voženílek – Jan Jelínek, Jaroslav Klíma, Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Petr Pohnán, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml. vs Marián Pašiak – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček
56. Jaroslav Klíma 32. Roman Bačák
17. 6. 07 20:00 P1 Porter CF B Klokan Perón club A 9. 3:2 (2:2)
Bojovný zápas od A do Z. Rychlá hra až do konce.

Kpt. Klokan club: Hráč Porteru Šilhavý, byl dopsán rozhodčím až po utkání. Čili celý zápas nebyl uveden v zápise.
Novák M.
Porter CF B Klokan Perón club A
Jan Sova – Tomáš Bruder, Milan Hajs, Tomáš Pokorný, Tomáš Šilhavý, Petr Špringr, Miloš Trinkmoc, Pavel Winkler, Martin Zachariáš, Milan Zachariáš vs Petr Voženílek – Ondřej Bálek, Jan Jelínek, Jaroslav Klíma, Tomáš Pecháček, Petr Pohnán, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml., Ondřej Vaňous
9. Milan Zachariáš
27. Tomáš Pokorný
58. Tomáš Šilhavý
14., 22. Jan Jelínek
4. 6. 07 18:15 zzHAGIB Klokan Perón club A Boston HS 8. 0:1 (0:1)
Vzhledem k terénu překvapivě technické a velmi bojovné utkání. Oba týmy se hrou bavily. Novák M.
Klokan Perón club A Boston HS
Erik Löffler – Ondřej Bálek, Lukáš Debnár, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Tomáš Pecháček, Zdeněk Šauer, Robert Staněk ml. vs David Maršál – Tomáš Birkuš, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, David Telvak
17. David Telvak
28. 5. 07 20:30 ZAK Klokan Perón club A Vojenské lesy 7. 4:8 (1:6)
Duel nejlepšího týmu posledního desetiletí (Klokan) a vedoucího mužstva v historické tabulce (Lesy) začal svižně a už ve druhé minutě se hosté ujali vedení. Klokan poté otevřel hru a po úspěšných protiútocích soupeře to bylo ve 13. minutě 4:0 pro Lesy. Po snížení vlastním gólem se nad Zákostelní přehnal prudký liják, který s sebou přinesl dvě další branky v siti gólmana Klokanu. Po přestávce domácí hráli už pouze na útok, dokázali snížit na 4:7, ale pět minut před koncem uzavřel účet utkání hráč Lesů Frič. Novák M.
Klokan Perón club A Vojenské lesy
Erik Löffler – Ondřej Bálek, Pavel Hašek, Lukáš Kučera, Martin Lafek, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml. vs David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Jan Filípek, David Frič, David Hůlka, Daniel Pašek, Adam Randák
56. David Frič
21. 5. 07 19:30 zzZARUB Inter Lotyšák A Klokan Perón club A 6. 4:1 (0:0)
Výborné utkání ve kterém Klokan club pořád útočil a Lotyšák dával z rychlých protiútoků branky. Tomáš Voldán, Kovařík
Inter Lotyšák A Klokan Perón club A
Martin Džbánek – Milan Čáp, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Tomáš Petrák, Tomáš Stejskal vs Erik Löffler – Ondřej Bálek, Lukáš Debnár, Pavel Hašek, Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Ondřej Vaňous
38. Petr Kapoun
45., 56. Milan Čáp
48. Aleš Kvasnička
35. Lukáš Debnár
14. 5. 07 19:30 zzZARUB Klokan Perón club A Gepard AFC 5. 3:2 (1:1)
První půle hraná stylem nahoru-dolů. Druhá půle stejný průběh. Rozhodující byla 41. minuta, kdy jinak výborně hrající Rosenkranz nedal pokutový kop. Josef Körner st., Josef Körner ml.
Klokan Perón club A Gepard AFC
Erik Löffler – Ondřej Bálek, Lukáš Kučera, Martin Lafek, Tomáš Pecháček, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml. vs Patrik Keseli – Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Jiří Musil, Vojtěch Podolák, Petr Rosenkranz, Karel Vohánka, Jan Zápotočný
11., 46. Martin Lafek
53. Lukáš Kučera
15., 33. Karel Vohánka
30. 4. 07 20:45 DEKAN Ferri FC Klokan Perón club A 4. 3:5 (0:2)
Pohledné, slušně hrané utkání. Pavel Schütz, Václav Kohout
Ferri FC Klokan Perón club A
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Michal Hladík, Radek Linert, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Erik Löffler – Pavel Hašek, Tomáš Pecháček, Zdeněk Šauer, Robert Staněk ml., Ondřej Vaňous
48. Zdeněk Šauer
23. 4. 07 19:30 zzCZU Klokan Perón club A Úterní hosté Ski FC A 3. 1:8 (1:8)
!! Utkání ukončené ve 28. minutě z důvodu odstoupení dvou hráčů domácích!!

Jinak jednoznačně hrané utkání, hosté jasně dominovali. Úlohu jim ulehčili sami domácí tím, že nastoupili pouze ve čtyřech hráčích v poli. Hrál se svižný fotbal. Klokan Perón club neměl sebemenší šanci uspět.
Miloš Pytlíček, Jan Kaše
Klokan Perón club A Úterní hosté Ski FC A
Erik Löffler – Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml. vs Roman Slavík – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Petr Seidel, Petr Šulc, Jan Zeman
17. Robert Staněk ml. 6. Petr Seidel
7., 14. Marek Chrobák
7., 27. Jan Mikeš
21., 23. Tomáš Fitzel
25. Jan Zeman
8. Tomáš Fitzel
16. 4. 07 18:00 zzARIT1 Šumavan-Balkán Klokan Perón club A 2. 7:2 (5:0)
Klokan nastoupil v pěti hráčích. Za stavu 4:0 se hra vyrovnala, ale rozjetý Šumavan už zápas nepustil. Dost šancí zůstalo nevyužito. Skvěle zachytal brankář Klokanu. Vladimír Sidorjak
Šumavan-Balkán Klokan Perón club A
Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Jan Flachbart, Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Miroslav Miller, Jiří Pokorný, Martin Šírl vs Erik LöfflerOndřej Bálek, Lukáš Kučera, Martin Lafek, Tomáš Pecháček, Jan Saidl, Robert Staněk ml., Ondřej Vaňous