8. Borussia Dortšpunt A 11 4 0 7 24:30 8
9. Růžoví delfínci 97,2 11 2 2 7 22:37 6

Po 24.9.07 19:30 ARIT Sklenářka FC Ekonom WT   (HL3A)
Po 24.9.07 20:45 ARIT Boston HS Šumavan-Balkán   (HL1A)
Po 26.11.07 18:15 zzCZU Úterní hosté VET Dejvický expres VET   (VL4B)
Po 26.11.07 19:30 zzCZU Úterní hosté Ski FC A Ferri FC   (HL1A)

30. 11. 07 18:00 ZAK Hell´s boys J.R.Club A 11. 3:4 (0:3)
Hosté začali impozantně a po čtvrthodině vedli již 0:3. Poté se hra vyrovnala a domácí si také vytvořili šance ke skórování. Za stavu 0:4 to už vypadalo hodně dobře pro J.R.Club, ale domácí dokázali během 7 minut snížit na konečných 3:4. František Herynk, Petr Bartejs
Hell´s boys J.R.Club A
Karel Baško – Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka vs Lukáš Závodský – Václav Blažek, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička
52. Zdeněk Janoušek
56. Jan Hruška
59. Václav Nykl
4., 34. David Mička
9. Václav Blažek
15. Oldřich Makovský
15. 11. 07 18:15 HANSP J.R.Club A Typos FC 10. 5:5 (0:4)
Typos v 1.půli zatlačil soupeře a dravým a běhavým fotbalem ho přehrával. Ve druhém poločase mu však daroval naději třemi vstřelenými vlastenci v 8 minutách. Zápas s krásnou zápletkou skončil zaslouženou remízou. Jan Přibil, Michal Cetkovský
J.R.Club A Typos FC
Alessio Scarano – Václav Blažek, Václav Kadlec, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Miloš Opatrný, Lukáš Závodský vs Vojtěch Valtr – Josef Fresl, Michal Frýdl, Michal Marek, Martin Sekvard, František Smrčka, Filip Trnka, Milan Uhmann, Jakub Vokurka
34., 35., 42. OG
52. David Mička
55. Lukáš Závodský
4., 20., 39. Milan Uhmann
6. OG
10. Michal Marek
10. 11. 07 11:15 zzZARUB Gumídci Méďové FC J.R.Club A 9. 0:3 (0:1)
Pohledné utkání s množstvím šancí na obou stranách. Hosté šli do vedení díky vlastnímu gólu, Gumídci se snažili s nepříznivým stavem něco udělat. Na začátku druhého poločasu je však srazila druhá branka v jejich síti. Z brejku pak hosté přidali ještě jeden gól. Adam Slánský, Lucián Baltaretu
Gumídci Méďové FC J.R.Club A
Michal Šebek – Filip Cihelka, Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Milan Tichý, Lukáš Zahradníček vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Václav Kadlec, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, David Mička, David Mička, Miloš Opatrný, Lukáš Závodský
11. OG
34., 56. David Mička
31. 10. 07 20:30 HRAB3 J.R.Club A G.I.C La Plate de Cünde 8. 2:2 (2:0)
Infarktový duel, hosté vyrovnali až v samém závěru. Lukáš Carboch, Vasyl Tomyshch
J.R.Club A G.I.C La Plate de Cünde
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Lukáš Závodský vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek
10. Lukáš Závodský
11. David Mička
26 Aleš Mička 46. Ondřej Holub
57. Miroslav Pecka
24. 10. 07 17:00 HANSP Stará garda J.R.Club A 7. 2:2 (2:1)
V tvrdě hraném zápase, hlavně ve druhém poločase, se soupeři rozešli spravedlivou remízou.
Stará garda J.R.Club A
Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Tomáš Geist, Tomáš Hosnedl, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Thomas Šoltys, Jan Turínek, Petr Turínek vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Václav Kadlec, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Lukáš Závodský
16. Jiří Kesner
22. Tomáš Hosnedl
37 Thomas Šoltys 3., 52. David Mička
20. 10. 07 10:00 zzPANK2 J.R.Club A Růžoví delfínci 97,2 6. 6:2 (3:0)
Jednoznačný průběh utkání, domácí celek po prvním vstřeleném gólu třímal otěže utkání pevně ve svých rukou a Delfínky nepouštěli do žádných vážnějších šancí. Po páté obdržené brance hřiště opustil hostující gólman (psychicky to nevydržel) a zbytek zápasu tak dochytal jeden z obránců. Bedřich Šťastný, Milan Svoboda
J.R.Club A Růžoví delfínci 97,2
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Lukáš Závodský vs Petr Deršák – Pavel Bronec, Jan Hala, Tomáš Lavička, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jiří Vrzal
6., 54., 55. David Mička
20., 37. Lukáš Závodský
23. Oldřich Makovský
40. Dušan Merta
59. Jiří Vrzal
13. 10. 07 11:15 P3 Bratři v triku J.R.Club A 5. 2:5 (1:3)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Rozhodlo jejich proměňování. Michael Oliva
Bratři v triku J.R.Club A
Jiří Zíka – Michal Bocek, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička
9. Daniel Veselý
45. Pavel Rychetský
7. Aleš Mička
15., 21., 51. David Mička
57. Tomáš Kaprálek
50. Václav Blažek
6. 10. 07 11:15 zzTKSPA J.R.Club A Oratoř Kobylisy 4. 4:1 (1:1)
Utkání jinak vyrovnaných soupeřů rozhodla nedisciplinovanost hráčů Kobylis. Tomáš Kaplan, David Mareš
J.R.Club A Oratoř Kobylisy
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Miloš Opatrný, Lukáš Závodský vs Jiří Přeučil – Pavel Hlaváček, Petr Janda, David Mikeš, Ondřej Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta
28. Oldřich Makovský
35. Tomáš Kaprálek
53. David Mička
57. Lukáš Závodský
12 Aleš Mička 5. Petr Janda 42. Martin Šabatka
17. 9. 07 19:30 STOD Bar Krušovice J.R.Club A 3. 6:0 (1:0)
Krušovice byly v prvním poločae lepší, ale jediný gól padl z penalty po faulu. Ve druhé půli už Krušovice nepřipustily J.R.Club ke slovu a nasázely dalších pět gólů.
Bar Krušovice J.R.Club A
Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Jan Jirák, Michal Novák, Jiří Porada, Jan Sekanina vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Václav Kadlec, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Miloš Opatrný, Lukáš Závodský
19., 52. Vladimír Forejt
35., 53. Jan Sekanina
37., 45. Jan Jirák
11. 9. 07 19:30 zzTKSPA J.R.Club A Hučák PI FC 2. 3:2 (1:2)
Vyrovnané technické utkání hrané v rychlém tempu se šťastným koncem pro vítěze. Petr Burian, Jiří Petrla
J.R.Club A Hučák PI FC
Lukáš Závodský – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Miloš Opatrný vs Michal Drábek – Pavel Halva, Lubor Hanuš, Vojtěch Holomek, Martin Lafek, Michal Maštalýř, Petr Pištěk, Jan Tejchman
20. David Mička
33. David Mička
46. OG
5. Martin Lafek
27. Jan Tejchman
4. 9. 07 19:30 zzTKSPA Borussia Dortšpunt A J.R.Club A 1. 2:3 (1:1)
Oboustranně vyrovnané utkání, které se hrálo ve yvsokém tempu. K vidění bylo mnoho fotbalové krásy a umění. Domácí byli pohyblivější, hosté naopak techničtější. Josef Datko, Martin Dudek
Borussia Dortšpunt A J.R.Club A
Pavel Kříž – Jaroslav Černý, Karel Holoubek, Radovan Hujo, Ladislav Ježek, Peter Lipták, Roman Macík, Leon Petrů, Jan Šrepl, Michal Vojáček vs Lukáš Závodský – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, Alessio Scarano