Út 30.10.07 17:00 BECH Batalion 91 A Lachtánci 1.WC   (HL5B)
Út 30.10.07 18:15 BECH Don Giovanni STS Chvojkovice - Brod   (HL6D)
Út 20.11.07 17:00 BECH Jouda CK Lachtánci 1.WC   (HL5B)
Út 20.11.07 18:15 BECH Kulišáci CF VET Zachovalí   (VL3A)

3. 12. 07 19:00 P1 Rokoska VET A Hloubětínské srdce 11. 5:0 (3:0)
Utkání vedené v přátelském duchu bylo ovlivněno tím, že Hloubětínská srdce nastoupila oslabená o jednoho hráče. Jiří Konečný, Václav Balous
Rokoska VET A Hloubětínské srdce
Petr Louša – Karel Frankota, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Petr Novák, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Roman Soukup – Josef Kwolek, Jiří Pejcha, Luboš Svoboda, Josef Trepeš
8. Pavel Šnor
11. Karel Frankota
25. Petr Novák
39. Alexander Najdenov
43. Petr Vydra
22. 11. 07 19:30 DEKAN Hloubětínské srdce Traktor Praha VET 10. 4:1 (3:1)
Celé to bylo o poměru: Traktor Praha versus Škoda - 1:3. Další komentář netřeba.
Hloubětínské srdce Traktor Praha VET
Roman Soukup – Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Miroslav Šerák, Milan Škoda vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Jan Halouska, Milan Klégr , Tomáš Lukeš, Martin Rus, David Šperl, Jaroslav Zahradil
5. Jiří Melč
20., 29., 42. Milan Škoda
30. David Šperl
12. 11. 07 19:30 zzNOVOB PH Servis Hloubětínské srdce 9. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání hrané s obrovským nasazením. Ani na jedné straně nebyla k vidění nějaká vyložená šance a tak se soupeři rozešli smírně bez branek. David Šmída, Filip Mikeš
PH Servis Hloubětínské srdce
Libor Novák – Petr Andreas, Petr Kožich, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Ivan Zajíc vs Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda
29. 10. 07 18:15 HANSP Hloubětínské srdce Flamengo CR VET 8. 7:5 (4:0)
Utkání slušné úrovně se zajímavým průběhem. Týmu Hloubětínské srdce vyšel začátek a vstřelil dvě rychlé branky. Postupně si vypracoval pětigólový náskok. Teprve poté se probudili střelci Flamenga a započali stíhací jízdu. Na zvrat však již bylo pozdě.
Hloubětínské srdce Flamengo CR VET
Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Jaromír Gauč, Karel Haškovec, Jiří Jeslínek, Josef Rot, Vladimír Sidorjak
3., 7., 26., 40., 47. Milan Škoda
17., 33. David Klinger
35. Jan Ander
37. Jaromír Gauč
41., 43., 59. Jiří Jeslínek
22. 10. 07 19:15 HRAB1 Masters V Hloubětínské srdce 7. 3:2 (0:1)
Utkání mělo zajímavý průběh. Hráči Masters nastoupili oslabeni, soupeř od začátku více útočil a ujal se vedení, které hned po změně stran potvrdil dalším gólem. Pak však Masters ze dvou protiútoků vyrovnali, aby později strhli cenné vítězství na svou stranu.
Masters V Hloubětínské srdce
Oldřich Krmela – Jiří Bálek, Martin Brouček, Petr Sklenář, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal vs Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda
33., 46. Leo Zdráhal
37. Jiří Bálek
11. Luboš Svoboda
32. Josef Kwolek
15. 10. 07 18:15 ARIT Hloubětínské srdce Ekonom WT VET 6. 0:2 (0:0)
Pohledné utkání, které se hrálo se šancemi na obou stranách, ale technicky o něco lepší Ekonom zachoval klid v koncovce a zaslouženě vyhrál. Michal Krušina, Tomáš Cipra
Hloubětínské srdce Ekonom WT VET
Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Karel Pillmann, Luboš Svoboda vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Miloš Maršíček, Luboš Škornička, Tomislav Trunška, Tomáš Vais
41. Ladislav Adamec
56. Luboš Škornička
8. 10. 07 16:45 zzZARUB Hloubětínské srdce VV Vokra VV 5. 4:4 (2:4)
Domácí začali zakřiknutě a toho hosté náležitě využili. Během deseti minut vedli 2:0 a zdálo se, že není co řešit. Okolo 20.minuty se hra vyrovnala a po chybě hostů domácí snížili a záhy vyrovnali, avšak ke konci prvního poločasu nejlepší hráč zápasu Laššák přidal dvě branky a v polovině tedy bylo skóre 2:4. Ve druhé půli zahájili domácí stíhací jízdu a nakonec se jim podařilo vyrovnat. Utkání bylo hráno v duchu fair play. Ondřej Myška, Josef Hrodek
Hloubětínské srdce VV Vokra VV
Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda vs Pavel Vrkoslav – Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Jan Laššák, Jiří Prokůpek, Rostislav Vavruša
22. Luboš Svoboda
24. Josef Kwolek
43. David Klinger
51. Milan Škoda
4., 10., 29., 30. Jan Laššák
6. 10. 07 12:30 DEKAN Blesk VK VET A Hloubětínské srdce 4. 2:9 (0:7)
Jednoznačný zápas od první minuty, domácím do branky spadlo cokoliv, Blesk šance nedával. Klidné, slušné a přátelské utkání, radost pískat. Doporučoval bych takováto utkání navštěvovat obzvláště týmům, které se chodí na zápasy pouze hádat, aby viděli, co je to fotbal.
Blesk VK VET A Hloubětínské srdce
Tomáš Peterka – Daniel Dvořák, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Michal Štěpán, Jaroslav Výborný vs Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda
40. Michal Štěpán
58. Vladimír Fuka
1., 16., 25. Milan Škoda
5., 8., 18., 19., 56. David Klinger
36. OG
17. 9. 07 19:15 ZAK Hloubětínské srdce Queen´s park club VET 3. 2:3 (1:2)
O utkání rozhodla chyba v rozehrávce nejlepšího hráče Hloubětínských srdcí Škody, po té totiž padl vítězný gól Queen´s parku. Jinak se jednalo o vyrovnanou partii.
Hloubětínské srdce Queen´s park club VET
Roman Soukup – Josef Kwolek, Jiří Pejcha, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda vs Miroslav Šoukal – Roman Bäumel, Jiří Jeníček, Petr Jeníček, Robert Jirák, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Václav Nohejl, Roman Podhorský, Josef Valenta
7. Luboš Svoboda
43. Milan Škoda
13. Josef Valenta
29. Roman Bäumel
58. Jiří Jeníček
12. 9. 07 18:00 zzNKBE Parta z Jarova VET Hloubětínské srdce 2. 1:1 (0:1)
Chvílemi nervózní utkání, provázené neustálými komentáři hráče Škody, který po individuální akci poslal Srdce do vedení. Po změně stran Parta neustále útočila, ale výborný brankář Srdcí držel čisté konto. Hráči Srdce vyráželi do brejků, z kterých vytěžili pouze dvě tyče a tak v poslední minutě Parta vyrovnala. Vladimír Svoboda, Boris Novotný
Parta z Jarova VET Hloubětínské srdce
Petr Mitrovský – Jiří Bukai, Tomáš Mitrovský, Martin Němec, Martin Růžička, Petr Strouhal, Vlastimil Zezula vs Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Pejcha, Milan Škoda, Josef Trepeš, Richard Urban
59. Martin Němec 19. Milan Škoda
3. 9. 07 19:00 METE1 Hloubětínské srdce Xamax AC VET 1. 1:4 (1:0)
Po vcelku yvrovnaném prvním poločase, který vyhráli domácí díky pěkné akci, na jejímž konci byla Killingerova hlavička, začal po změně stran úřadovat nepolapitelný Bucháček, kterému nechávali domácí až příliš mnoho prostoru. Tento vzrůstem malý hráč předvedl velký výkon a dotáhl svůj tým k přesvědčivému vítězství. Zatímco domácí hráli dost na náhodu, hosté se přeci jen snažili více kombinovat a tato jejich snaha přinesla zasloužené ovoce. Obrovský dík patří oběma týmům za korektní hru, takhle ohleduplný přístup se jen tak nevidí.
Hloubětínské srdce Xamax AC VET
Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Richard Urban vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek