9. Viktoria Bítovská VET A 11 3 2 6 25:35 8

St 19.9.07 19:30 DEKAN Kapr tým SUP Tučňáci SUP A   (SVL1A)
St 19.9.07 20:45 DEKAN Tazmánští čertíci Tazy FPC   (HL7C)
St 17.10.07 17:00 DEKAN Paradentol 1.FC Dynamit Baterie A   (HL6C)
St 17.10.07 18:15 DEKAN Suchdol sabres A Mastný tyče   (HL2A)
Út 6.11.07 19:30 DEKAN Little Eden FC Roosevelt boys 1.FC   (HL6B)
Út 6.11.07 20:45 DEKAN Zelená liška VET A Typos - Garda FC   (VL1A)

10. 12. 07 20:15 P3 Kent Zachovalí 11. 2:5 (1:3)
Rychlé utkání, ve kterém byli Zachovalí jasně lepším mužstvem. Hráno velmi slušně. Marcel Toporčák
Kent Zachovalí
Petr Klement – Antonín Hálek, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Bedřich Šonka, Ondřej Šťastný, Václav Thür vs Jan Libjak – Marek Bičík, Petr Frňka, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Štěpán Kment, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup
25., 40. Vojtěch Mráz 5. Josef Kounovský
11. Václav Matoušek
30. Tomáš Soukup
44. Štěpán Kment
59. Tomáš Hrubý
3. 12. 07 20:45 DEKAN Zachovalí Viktoria Bítovská VET A 10. 5:3 (3:0)
Domácí dobře vstoupili do zápasu a do poločasu si vypracovali solidní vedení 3:0. V úvodu druhé půle náskok ještě zvýšili, ale pak hosté dvěma góly zdramatizovali vývoj utkání. Zachovalí si už ale vítězství nenechali uniknout.
Zachovalí Viktoria Bítovská VET A
Jan Libjak – Tomáš Dolínek, Tomáš Hrubý, Štěpán Kment, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup vs Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Libor Petřina, Jan Suhrada
5. Štěpán Kment
11. Josef Kounovský
13., 34. Tomáš Dolínek
52. Tomáš Soukup
35., 59. Jan Choura
38. Jiří Fiala
20. 11. 07 18:15 BECH Kulišáci CF VET Zachovalí 9. 3:0 (0:0)
Velmi slušné a pohledné utkání, plné technických akcí. Rozhodl první vstřelený gól. Roman Soukup, Jiří Pejcha
Kulišáci CF VET Zachovalí
Jiří Sýkora – David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Miroslav Rejmon, Václav Suda, Vlastimil Tvrdík, Adam Veselý vs Jan Libjak – Petr Frňka, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Štěpán Kment, Josef Kounovský, Martin Plch, Tomáš Soukup
36., 50. Vlastimil Tvrdík
39. David Kácl
12. 11. 07 20:45 DEKAN Zachovalí Starý krysy FC 8. 1:0 (0:0)
Svižné utkání hrané v rychlém tempu. Oba týmy byly vyrovnané. V druhé půli se ale tým Starých krys více soustředil na kritiku rozhodčích, než na snahu o vyrovnání.
Kap. Starých krys: Velmi špatný výkon sudích. Nepískli téměř nic.
Kap. Zachovalých: Vyspělá mužstva si poradí. Rozhodčí zápas neovlivnil.
Jiří Smejkal, David Valenta
Zachovalí Starý krysy FC
Jan Libjak – Marek Bičík, Tomáš Dolínek, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup vs Pavel Hrachovec – Roman Frasz, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Martin Mlynář, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík
38. Marek Bičík
5. 11. 07 19:15 HRAB2 Balabuška Old TJ Zachovalí 7. 0:0 (0:0)
Oba týmy celky si vytvořily několik brankových přílěžitostí a to zejména ve druhém poločase, ale ani jedna z nich nebyla využita. Vyrovnané utkání. Martin Zeman, Ondřej Pohan
Balabuška Old TJ Zachovalí
Miloš SpurnýJan Čech, Martin Fried, Ivo Koranda, Ladislav Pleštil, Roman Truneček, Petr Vařeka vs Jan Libjak – Marek Bičík, Tomáš Dolínek, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Tomáš Soukup
25. 10. 07 19:30 DEKAN Zachovalí Po Útlumu 06 6. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Jiří Měsíček, Martin Venc
Zachovalí Po Útlumu 06
Jan Libjak – Tomáš Dolínek, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Štěpán Kment, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup vs Jiří Dohnal – Jan Harazím, Rostislav Korbel, Milan Polívka, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Roman Veselý
15. 10. 07 19:15 ZAK Cormoran FC Zachovalí 5. 0:3 (0:2)
Pěkný zápas ve svižném tempu s převahou hostů, kteří slavili větší úspěch v koncovce. Jan Vích
Cormoran FC Zachovalí
Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Jan Libjak – Marek Bičík, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Martin Jašminský, Štěpán Kment, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup
4. Marek Bičík
8., 59. Tomáš Soukup
4. 10. 07 19:30 DEKAN Zachovalí Napajedla SK 4. 4:1 (3:0)
Domácí se k soupeři nezachovali příliš korektně a hned v úvodu mu vstřelili gól, kdy hostující Napajedla byla ještě ve čtyřech v poli. S příchodem dalších hráčů se hra vyrovnala, nicméně branky dávali stále jen domácí. V poslední minutě si čestný úspěch z penalty připsali i hosté. Vladimír Mádr, Lukáš Mádr
Zachovalí Napajedla SK
Tomáš Dolínek – Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Martin Jašminský, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup vs Petr Černý – Stanislav Fryč, Rudolf Hamouz, Petr Janek, Ivan Kovařík, Josef Majer, Robin Náse
3., 29. Tomáš Soukup
14., 42. Martin Plch
60. Petr Janek
26. 9. 07 18:00 HRAB3 Anton aus Tirol Zachovalí 3. 4:1 (0:0)
Utkání proběhlo v naprosté herní pohodě. O výsledku rozhodly dva rychlé góly Samlera jako odpověď na vedoucí branku Zachovalých.
Anton aus Tirol Zachovalí
Mojmír Mikuláš – Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Pavel Voráček, Leoš Zeman vs Jan Libjak – Marek Bičík, Tomáš Dolínek, Tomáš Hrubý, Štěpán Kment, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Plucha, Tomáš Soukup
45., 48. Svatopluk Samler
50. Leoš Zeman
55. Jiří Kopecký
39. Tomáš Soukup
20. 9. 07 19:30 DEKAN Zachovalí Gambrinus VH VET 2. 3:4 (2:3)
Parádní utkání, ve kterém hosté vyhráli zaslouženě.
Zachovalí Gambrinus VH VET
Jan Libjak – Marek Bičík, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Martin Jašminský, Štěpán Kment, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Plucha vs Michal Petráš – Petr Grégr, Petr Hromas, Jiří Levý, Miroslav Mašata, František Novák, Milan Novák
24., 41. Martin Plch
29. Marek Bičík
3. Milan Novák
9., 28., 46. Petr Hromas
33. František Novák
12. 9. 07 19:30 DEKAN 1.FC RUM Zachovalí 1. 2:8 (1:4)
Už na první pohled jednoznačná záležitost. Nelze říct, že by se odmácí nesnažili, to naopak, vzdorovali statečně až do konce, ale na technicky a takticky lepší Zachovalé zkrátka neměli. Hostující tým, vedený fotbalovým virtuozem Kmentem, určoval od poloviny prvního poločasu běh věcí příštích a opakovaně dokazoval, že by se i díky znatelné fotbalové rutině zdaleka neztratil ani mezi "omladinou" v klasické Hanspaulce.