8. STS Chvojkovice - Brod 11 5 1 5 23:23 9

Pá 14.9.07 16:45 zzCIS Sokol Bombarďáci TJ OSTO6 Beer Team   (HL8F)
Pá 14.9.07 18:00 zzCIS Borussia Dortšpunt A Bar Krušovice   (HL4C)
St 28.11.07 19:00 P1 Tycho de Brahe VET Estudiantes VET A   (VL2A)
St 28.11.07 20:15 P1 Pendula Bona AC Traktor Praha A   (HL4B)

29. 11. 07 18:15 zzTKSPA Žalud United 1.PC Don Giovanni 11. 3:3 (1:3)
Zápas o postup, ve kterém lépe začali hosté. Díky nekvalitnímu terénu připomínalo utkání spíše klouzanou. Žaludu nakonec remíza stačila k postupu a mohl tak slavit. Radek Štveráček, Pavel Sláma
Žalud United 1.PC Don Giovanni
Luboš Mucha – Petr Fulín, Adam Horák, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Petr Musil, Roman Neužil, Pavel Řehánek, Vladislav Stárek vs Josef Bůcha – František Chalupa, Petr Doutnáč, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Michal Thér, Rudolf Valeška
27. Petr Kucmocht
39. Petr Fulín
47. Martin Kucmocht
2. Jiří Šťastný
12. Antonín Svoboda
23. František Chalupa
15. 11. 07 19:30 DEKAN Don Giovanni Vinohrady FC 10. 5:2 (0:2)
Na začátku měli hosté znatelnou převahu, kterou přetavili ve dvě vedoucí branky. Ale v druhém poločase jim bez střídání začaly docházet síly, což mělo za následek tři rychlé branky v jejich síti. Domácí pak přidali ještě další dvě a bylo rozhodnuto. Tomáš Havlín, Vladimír Hádek
Don Giovanni Vinohrady FC
Josef Bůcha – František Chalupa, Petr Doutnáč, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Michal Thér, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška vs Jiří Černý – Jan Epstein, Ondřej Kuděj, Miroslav Pazdera, Karel Velíšek, Jan Zajíc
37., 59. Petr Hromádko
46. Petr Doutnáč
47. Michal Thér
53. Antonín Svoboda
21. Karel Velíšek
30. Miroslav Pazdera
5. 11. 07 20:45 DEKAN Vibromax 1985 Don Giovanni 9. 2:6 (1:3)
V prvních 15 minutách vyrovnané utkání, v další části zápasu se začala projevovat lepší fyzička a kombinační hra pozdějších vítězů. Jan Tyl, Jan Tyl
Vibromax 1985 Don Giovanni
Pavel Hájek – Petr Burian, Jan Doseděl, Josef Doseděl, Vladimír Freml, Milan Höllge, Jiří Mužíček, Ondřej Mužíček, Lubomír Štorek vs Josef Bůcha – František Chalupa, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška
36. Jan Šťastný
30. 10. 07 18:15 BECH Don Giovanni STS Chvojkovice - Brod 8. 1:0 (0:0)
Zápas nahoru dolů v neuvěřitelném tempu a se spoustou šancí, které nebyly úspěšně zakončeny jen díky zbrklosti aktérů. O výsledku rozhodla pohotová střela Hanžlíka. Jiří Melč, Jiří Pejcha
Don Giovanni STS Chvojkovice - Brod
Josef Bůcha – František Chalupa, Petr Doutnáč, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Michal Thér, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška vs Ludvík Kopáč – Martin Dlouhý, Jan Holouš, Jakub Hrubeš, Jiří Kopáč, Martin Moták, Jiří Siarka, Lukáš Trš
40. Karel Hanžlík
21. 10. 07 15:00 zzPANK2 Sorry FC Don Giovanni 7. 3:3 (2:0)
Ze začátku byl lepší tým Sorry, což se také projevilo na poločasovém skóre. Když po změně stran Mertl zvýšil na 3:0, zdálo se být hotovo. Optimisté z Dona Giovanniho začali doufat v lepší výsledek, když se Svoboda trefil pod břevno a o tři minuty později Parula snížil na rozdíl jediné branky. Nakonec se dočkali alespoň bodu, když pět minut před koncem srovnal z přímého kopu Hanžlík. Je pravda, že to byla mírně sporná situace, protože hostující útočníci trochu atakovali brankáře. Dominik Kadlec, Jiří Kadlec
Sorry FC Don Giovanni
Luděk Pokorný – Michal Hromada, Pavel Jenderka, Michal Mertl, Jakub Sochor, Milan Svoboda vs Josef Bůcha – Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Martin Parula, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Ladislav Zelenka
42. Jan Šťastný
11. 10. 07 18:15 zzTKSPA Don Giovanni Real TIDE XXL 6. 6:3 (1:1)
Pohledné utkání s množstvím branek a jednoznačným výsledkem.
Don Giovanni Real TIDE XXL
Josef Bůcha – František Chalupa, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman vs Martin Satar – Nikos Boboras, Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Pilmaier, Libor Troch, Luděk Vošta
58. Pavel Bošek
4. 10. 07 17:00 zzTKSPA Modrá vopice TJ Don Giovanni 5. 9:3 (5:2)
Většinu branek vsítili domácí po chybách v rozehrávce hostů. Modrá vopice byla jednoznačně lepší. Hosté se hádali, místo aby se věnovali hře. Tomáš Heinitz, Pavel Vachalec
Modrá vopice TJ Don Giovanni
Jakub Skála – Marek Jaroš, Viktor Klečar, Jiří Kubelka, Daniel Navrátil, Jan Růžička, Petr Šilhánek vs Josef Bůcha – František Chalupa, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman
26. Karel Hanžlík
27. 9. 07 16:30 zzPODVI Don Giovanni Lipodur FC A 4. 4:2 (2:1)
Utkání, ve kterém se bohužel opět ukázal smutný fakt, že Hanspaulku hrají i jedinci, kteří si na hřiští léčí své komplexy a místo hry samotné se zaměřují na provokace rozhodčího a soupeřů. Vladimír Kún
Don Giovanni Lipodur FC A
Josef Bůcha – František Chalupa, Petr Doutnáč, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman, Ladislav Zelenka vs Petr Benda – Miroslav Brůna, Petr Dvořák, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš
13. Antonín Svoboda
27., 59. Jiří Šťastný
45. Karel Hanžlík
3. Petr Dvořák
42. Miroslav Brůna
15. Petr Dvořák
17. 9. 07 16:30 zzPODVI Kožich II.FC Don Giovanni 3. 0:4 (0:1)
Obě mužstva hrála čistě a fair play. V druhé půli zbylo více sil týmu Don Giovanni a zvítězil 4:0.
Kožich II.FC Don Giovanni
Petr Šťástka – Daniel Bláha, Tomáš Bubník, Jan Chládek, Štěpán Forman, Pavel Mařata, Jan Nekvapil vs Josef Bůcha – František Chalupa, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman
10. Jiří Šťastný
52. Antonín Svoboda
53. Karel Hanžlík
59. Petr Hromádko
12. 9. 07 18:00 HRAB3 Don Giovanni Kodymka FC 2. 2:5 (1:4)
Tým Don Giovanni se sice v úvodu ujal vedení, hráči Kodymky však do přestávky nejen otočili, ale prakticky rozhodli o svém vítězství. Druhý poločas měl vyrovnanější průběh, oba týmy přidaly po gólu. Na jasném vítězství Kodymky nebylo co měnit. Střelec Šeda zaznamenal expres hattrick.
Don Giovanni Kodymka FC
Martin Parula – František Chalupa, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Drahoslav Hladík, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Dalibor Janota, Martin Šeda, Lukáš Zindulka
56. Petr Hromádko
12., 46. Dalibor Janota
13., 16., 22. Martin Šeda
6. 9. 07 18:15 zzHAGI4 Don Giovanni Trilog TJTN FC 1. 7:3 (3:0)
Utkání hrané v pohodovém duchu bez faulů. Bylo k vidění mnoho gólů a takovéto utkání byla radost pískat. Jan Bartovič, Jiří Hanzlík
Don Giovanni Trilog TJTN FC
Martin Parula – František Chalupa, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Robert Masopust, Jiří Šťastný, Vratislav Ulman, Ladislav Zelenka vs Zdeněk Pospíšil – Ondřej Hartman, Ivo Koukolík, Jiří Lain, Patrik Martínek, David Najman, Michal Panýrek, Petr Řezníček