11. Manchester United V 12 4 1 7 27:44 9
12. Old boys Bohemia Chips 12 1 2 9 14:37 4

Čt 6.9.07 17:00 zzPANK1 Lipodur FC A Vibromax 1985   (HL6D)
Čt 6.9.07 18:15 zzPANK1 Dejvický expres VET Vibromax 1985 juniorka   (VL4B)
So 15.9.07 11:15 TEMPO Nisa AC Jožin z bažin FNQB   (HL4E)
So 15.9.07 12:30 TEMPO Spirit bar FC B Junior Motol   (HL5F)

9. 12. 07 16:15 TEMPO Tučňáci VET Dehet Old FC 13. 7:2 (4:1)
Hosté v úvodu doplatili na menší počet hráčů v poli, čehož využil svou potencí střelec Barták. Ovšem nejhezčí brankou bylo Smolíkovo snížení. Poté co hostům dorazil šestý hráč do pole se utkání trochu vyrovnalo, ale Tučňáci si své vedení pohlídali a ještě navýšili ke konci zápasu. Jinak fotbal v chůzi a bez faulů. Ondřej Losos, Robert Tržil
Tučňáci VET Dehet Old FC
Tomáš Kutal – Arnošt Barták, Richard Bursa, Jiří Hroník, Ivan Kutal, Stanislav Lehocký, Lubomír Paprčka vs Petr Bašus – Martin Burian, Jan Novák, Jan Rédr, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský
5., 7., 12., 57. Arnošt Barták
28., 53. Richard Bursa
54. Stanislav Lehocký
18. Jindřich Smolík
50. Ivan Šimmer
21. 11. 07 19:15 HRAB2 Dehet Old FC Slepí koně VET 12. 0:5 (0:3)
Naprostou převahu hráčů Slepích koní dokázali jejich hráči po zásluze vyjádřit v pětigólový rozdíl ve skóre. Nutno podotknout, že Dehet hrál pouze ve čtyřech v poli. Jiří Štechmüller, Karel Šimek
Dehet Old FC Slepí koně VET
Petr Bašus – Martin Burian, Zdeněk Matějík, Jan Rédr, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Petr Kolář – Jiří Fifka, Pavel Fifka, Petr Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Jaroslav Renda
15. Pavel Fifka
22. Petr Gutvirt
23., 38., 59. Jaroslav Hubínek
15. 11. 07 19:15 METE1 Sebranka FC VET Dehet Old FC 11. 3:1 (0:1)
Bojovné utkání dvou rozdílných poločasů. Dehet se prosadil jako první ve chvíli, kdy hrál jen o čtyřech hráčích v poli. Po změně stran Sebranka zpřesnila zakončení a výsledek otočila.
Sebranka FC VET Dehet Old FC
Pavel Markes – Václav Chmel, Ladislav Fencl, Jan Hána, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Jan Kvapil, Václav Škarda, Petr Vojtěch vs Petr Votruba – Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jan Rédr, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský
47. Jan Kvapil
50. Václav Škarda
59. Václav Chmel
22. Jindřich Smolík
11. 11. 07 20:00 ZAK Dehet Old FC Old boys Bohemia Chips 10. 1:1 (1:0)
V prvním poločase se šťastnější FC Dehet po své jediné gólové příležitosti ujal vedení. Ve druhém poločase Old boys vybojovali zaslouženou remízu. Většina šancí končila nepřesností hráčů nebo zákroky gólmanů.
Dehet Old FC Old boys Bohemia Chips
Petr Votruba – Martin Burian, Jan Novák, Jan Rédr, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Kamil Srb – Martin Čejka, Petr Frizovič, Oldřich Knyř, Miloš Kohl, Václav Novotný, Miroslav Obr, Martin Šimeček, Ludovít Vizi
16. Jan Rédr 53. Martin Šimeček
31. 10. 07 19:15 HRAB2 Manchester United V Dehet Old FC 9. 5:1 (3:1)
Utkání hrané po celou dobu v režii domácích. V 1.poločase ještě hosté stačili hlídat útoky hostů, ale ve druhém poločase jim už došly síly. Pavel Živný
Manchester United V Dehet Old FC
Radek Pecák – Ivan Kubík, Jaroslav Novotný, Miroslav Rozporka, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich vs Petr Bašus – Martin Burian, Jan Rédr, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský
10. Miroslav Rozporka
23., 26., 56. Ivan Kubík
39. Jaroslav Novotný
17. OG
25. 10. 07 17:00 HANSP Dehet Old FC Kehar club VET 8. 2:4 (2:1)
Zápas byl v první půlce velice vyrovnaný. Šance se střídaly na obou stranách a po půlce šel Dehet na lavičku s vedením 2:1. Po pauze však Dehet hned inkasoval dva góly a dobrá obrana Keharu již neudělala žádnou chybu. Marek Štych, Marian Rohoška
Dehet Old FC Kehar club VET
Petr Votruba – Petr Bašus, Jiří Brodil, Martin Burian, Jan Rédr, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Luděk Lepša – Stanislav Barák, Karel Čapek, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Josef Liska, Josef Pancíř, Martin Rieger
10. Jindřich Smolík
27. Martin Zdobinský
7., 32. Jaroslav Číhal
33. Tomáš Doležal
58. Karel Čapek
17. 10. 07 19:15 HRAB1 FC Střešovice Dehet Old FC 7. 1:3 (1:1)
Oboustranně slušné a vcelku vyrovnané utkání. Dehet rozhodl o svém vítězství v závěrečných minutách. Ladislav Pauch, Vladimír Kubín
FC Střešovice Dehet Old FC
Josef Viktorin – Miloš Boleslav, Mojmír Daňhel, Karel Kůrka, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Vlastimil Sommer, Michal Stehlík vs Jiří Brodil – Petr Bašus, Martin Burian, Jan Rédr, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský
22. Miloš Boleslav 20., 56. Jindřich Smolík
58. Martin Burian
10. 10. 07 19:15 HRAB1 Dehet Old FC Ecotoner 6. 1:1 (1:1)
Po celé utkání vyrovnaný zápas nahoru dolů, i když Dehet Old FC byl fotbalovějším týmem. Martin Pitrman, Jan Král
Dehet Old FC Ecotoner
Petr Votruba – Petr Bašus, Jiří Brodil, Martin Burian, Jan Rédr, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský vs Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Milan Hlavatý, Jan Kábrt, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Jiří Šlemr
4. Pavel Tlustý 1. Jiří Šlemr
26. 9. 07 19:15 HRAB2 Calvados FC Dehet Old FC 4. 0:1 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání, v němž rozhodla jediná využitá šance hráčů Dehetu, i když šancí na obou stranách bylo bezpočet. Miloš Pytlíček, Zdeněk Kuneš
Calvados FC Dehet Old FC
Robert Martišek – Karel Chládek, Michal Cvrk, Václav Hanzlík, Michal Háva, Tomáš Hlinka, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, David Polák, Josef Vejšický vs Martin Zdobinský – Petr Bašus, Martin Burian, Zdeněk Matějík, Jan Rédr, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý
17. Martin Burian
22. 9. 07 08:45 BECH Dehet Old FC Black angels 1.FC VET 3. 8:1 (2:0)
Ve velmi slušném utkání zvítězili zaslouženě fotbalovější domácí, které podržel až na drobnou chybičku kvalitní gólman. Vlastimil Tvrdík, Petr Vyhnal
Dehet Old FC Black angels 1.FC VET
Petr Votruba – Petr Bašus, Martin Burian, Vladimír Hájek, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský vs Petr Uhlíř – Petr Hloušek, Jaroslav Jardeky, Miroslav Jasanský, Jiří Karel, Martin Korynta, Roman Pecha
2., 37. Jindřich Smolík
11., 34. Vladimír Hájek
41. Petr Bašus
54., 57. Martin Burian
60. Martin Zdobinský
55. Martin Korynta
12. 9. 07 19:15 HRAB1 Folprecht 1.FC VET Dehet Old FC 2. 8:0 (1:0)
Dehet byl pro Folprecht soupeřem jen v prvním poločase, ve druhém už nezvládal a jen díky jejich brankáři byl výsledek "jen" 8:0. Petr Voženílek
Folprecht 1.FC VET Dehet Old FC
Štěpán Černý – Petr Čáslavský, Petr Grohman, Vlastimil Hour, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, David Ronn, René Stacho, Pavel Viktoryn vs Jiří Brodil – Petr Bašus, Martin Burian, Jan Novák, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský
27. Tomáš Petrach
31., 41. Josef Körner ml.
35., 42. Pavel Viktoryn
46., 54., 58. David Ronn
5. 9. 07 19:15 HRAB2 Dehet Old FC Viktoria Bítovská VET B 1. 2:2 (2:1)
Čisté, technické utkání. Remíza je spravedlivá pro oba týmy. Josef Kubr, Dominik Čejka
Dehet Old FC Viktoria Bítovská VET B
Martin Zdobinský – Jiří Brodil, Martin Burian, Vladimír Hájek, Jan Rédr, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý vs Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Martin Měřička, Jiří Psota, Jan Sixta, Jan Štoncner, Zdeněk Stránský