10. Polnohospodár Praha 11 2 5 4 21:30 9

Ne 14.10.07 17:30 P1 Šrot FC Kojots United   (HL4F)
Ne 14.10.07 18:45 P1 Mamba club V Úderka Žižkov   (VL3C)
Ne 14.10.07 20:00 P1 Důchodci Berlínští lvi   (HL2B)
Po 19.11.07 18:00 ZAK Gepard AFC Mastný tyče   (HL2A)
Po 19.11.07 19:15 ZAK Gambrinus VH VET Cormoran FC   (VL3A)
Po 19.11.07 20:30 ZAK Hertha ZMZ Borussia Bubeneč   (HL3C)

1. 12. 07 10:00 P2 Jožin z bažin FNQB Sever 1.FC 11. 3:0 (1:0)
První poločas probíhal za územní převahy hostí, nicméně ta zůstala nevyužita. Druhý poločas probíhal obdobně, avšak domácí i nadále trestaly veškeré chyby hostí.
Jožin z bažin FNQB Sever 1.FC
Radek Malínský – Tomáš Bouchal, Zdeněk Hanzlík, Ivo Koranda, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Tomáš Tichý, Marek Troněv, Petr Vaněček vs Karel Frankota – Roman Kuba, Petr Kvapil, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský, Jiří Štědronský
22. Tomáš Tichý
38. Zdeněk Hanzlík
54. Ivo Koranda
8 Jakub Navrátil
17. 11. 07 11:15 P2 Inter Ohradní Jožin z bažin FNQB 10. 4:4 (3:1)
Inter byl v průběhu zápasu mírně lepší, ale Jožin se dostal tak trochu náhodnými góly do vedení, které však dlouho nevydrželo. Červená karta a následný gól jejich snahu o vítězství zhatil. Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka
Inter Ohradní Jožin z bažin FNQB
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Karel Lang, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Jakub Navrátil – Zdeněk Hanzlík, Miroslav Rožníček, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv, Petr Vaněček
59. Michal Tichý
10. 11. 07 13:45 HANSP Jožin z bažin FNQB Grinders FC 9. 1:1 (0:0)
Pohledné utkání v němž dominovali hosté, ale vyhrát nedokázali.
Jožin z bažin FNQB Grinders FC
Jakub Navrátil – Tomáš Bouchal, Jaromír Cenkl, Jiří Hájek, Miroslav Rožníček, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv vs Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Michal Hrebíček, Jan Pospíšil, Martin Rýdl, Michal Sáss, Marek Valter, Miroslav Žáček
35. Miroslav Rožníček 39. Martin Rýdl
3. 11. 07 11:15 zzZARUB Blue flame Jožin z bažin FNQB 8. 1:3 (0:1)
Zasloužené vítězství hostů mohlo být ještě výraznější, kdyby nebyli tak na štíru s koncovkou. Petr Louša, Roman Havel
Blue flame Jožin z bažin FNQB
Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Karel Ochman – Zdeněk Hanzlík, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv
41. Jiří Hošek 8. Miroslav Rožníček
43., 55. Jakub Navrátil
28. 10. 07 10:00 P3 Jožin z bažin FNQB Atomovej brouk B 7. 4:1 (2:0)
Jednoznačné utkání, kde důležitým faktorem byl vyšší počet hráčů na straně domácích.
Jožin z bažin FNQB Atomovej brouk B
Karel Ochman – Tomáš Bouchal, Zdeněk Hanzlík, Michal Moravec, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv, Petr Vaněček vs Norman David – Tomáš Autrata, Michal Fárka, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Aleš Sedlák, Jiří Sova
10. Petr Vaněček
26. Michal Moravec
42. Miroslav Rožníček
57. Tomáš Bouchal
33. Tomáš Autrata
20. 10. 07 13:45 BECH Alkohol Tea FC Jožin z bažin FNQB 6. 2:1 (0:1)
V poklidu hrané utkání s menší převahou domácích. Tomáš Bárta, Ivo Štolc
Alkohol Tea FC Jožin z bažin FNQB
Martin Kříž – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Stanislav Slušný, Rudolf Thomas vs Jakub Navrátil – Tomáš Bouchal, Jiří Hájek, Zdeněk Hanzlík, Michal Moravec, Miroslav Rožníček, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv
42. Kamil Nezval
49. Rudolf Thomas
19. Marek Troněv
13. 10. 07 08:45 P2 Jožin z bažin FNQB Sedm zbabělých B 5. 2:2 (1:1)
Pěkné, vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Dobrý výkon podali oba brankáři, díky nimž padly "jen" čtyři branky. Stanislav Petroušek, František Jirouch
Jožin z bažin FNQB Sedm zbabělých B
Karel Ochman – Zdeněk Hanzlík, Ivo Koranda, Michal Moravec, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv, Petr Vaněček vs Radek Mališ – Lukáš Farský, Petr Kouble, Ondřej Loučka, Tomáš Pelikán, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel
18. Ivo Koranda
48. Zdeněk Hanzlík
22. Tomáš Pelikán
32. Viktor Pšenica
6. 10. 07 11:15 zzJUNI1 Polnohospodár Praha Jožin z bažin FNQB 4. 0:0 (0:0)
Slušně odehrané utkání, kterému by asi více slušel trochu kvalitnější povrch. Tento fakt ovlivnil i neproměnění šancí na obou stranách. V první půli byla cítit mírná převaha hostí, kteří však stříleli nepřesně. Ve druhé polovině se hra vyrovnala a i domácí zahodili několik gólových příležitostí. Remíza byla zasloužená. Petr Jaroš, Jiří Vocílka
Polnohospodár Praha Jožin z bažin FNQB
Jan Molnár – Jan Carda, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Jakub Navrátil – Tomáš Bouchal, Zdeněk Hanzlík, Miroslav Rožníček, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv, Petr Vaněček
23. 9. 07 12:30 zzZARUB Jožin z bažin FNQB Kalparta Kids 3. 1:2 (1:0)
Zápas rozdílných poločasů. Převahu v prvním poločasu potvrdil Jožin velmi hezkým gólem P. Vaněčka z trestného kopu. Druhý poločas začal tlakem Kalparty, která záhy srovnala. Jožin pak hru vyrovnal, ale sedm minut před koncem skórovala opět Kalparta. Závěrečný tlak Jožina vyšel naprázdno.
Jožin z bažin FNQB Kalparta Kids
Karel Ochman – Tomáš Bouchal, Jiří Hájek, Zdeněk Hanzlík, Radek Malínský, Michal Moravec, Jakub Navrátil, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv, Petr Vaněček vs Petr Pekař – Jan Čelák, Martin Hanzal, Martin Hart, Libor Kubelka, Jiří Kunce, Petr Sklenička, Roman Šperker, Vladimír Vořechovský
19. Petr Vaněček 35. Jan Čelák
53. Vladimír Vořechovský
15. 9. 07 11:15 TEMPO Nisa AC Jožin z bažin FNQB 2. 8:2 (3:1)
Do poločasu relativně vyrovnané, po změně stran Jožin fyzicky odpadl, přestal se vracet a dva obránci kupili chyby. Od stavu 4:1 to bylo jednoznačné utkání. Martin Zdobinský, Jindřich Smolík
Nisa AC Jožin z bažin FNQB
Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Jiří Kordovský, Jan Kříž, Vojtěch Mráz, Jiří Šindela, Ondřej Staněk, Jaroslav Válek, Jaroslav Vaněček, Otakar Vlasák, Václav Žákovský vs Ivo Koranda – Tomáš Bouchal, Jaromír Cenkl, Michal Moravec, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv, Petr Vaněček