Ne 14.10.07 12:30 TEMPO Ivánkovy děti Květák   (HL6J)
Ne 14.10.07 13:45 TEMPO Karcinogenní Bohemia Chips TJ A   (HL8O)
Ne 14.10.07 15:00 TEMPO Bedna 98 FC Ackerman AC   (HL3A)
Ne 14.10.07 16:15 TEMPO Maverick Slovan Amatéři   (HL6K)
Ne 14.10.07 17:30 TEMPO Gente - Yeti FC Budvarka B   (HL6K)
Ne 14.10.07 18:45 TEMPO Prapražačka A Typos - Garda FC   (VL1A)

9. 12. 07 16:15 HANSP Old boys Bohemia Chips Kehar club VET 13. 2:3 (2:2)
Bohemii se povedl vstup do zápasu, kdy během šesté minuty vsítili dvě branky. Bohužel pak přenechal iniciativu Keharu a ten pěknými góly obrátil vývoj utkání. Zápas se hrál ve víceméně přátelském duchu. Rozhodla pravděpodobně širší lavička Keharu. Tomáš Mládek, Vladimír Anev
Old boys Bohemia Chips Kehar club VET
Kamil Srb – Martin Čejka, Petr Frizovič, Oldřich Knyř, Miloš Kohl, Václav Novotný, Ludovít Vizi vs Michal Černý – Stanislav Barák, Karel Čapek, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Jan Lepša, Josef Liska, Josef Pancíř, Martin Rieger, Roman Vácha, Miroslav Zeman
6. Ludovít Vizi
6. Václav Novotný
22. Stanislav Barák
28. Jaroslav Číhal
35. Jan Lepša
25. 11. 07 12:30 zzANG FC Střešovice Old boys Bohemia Chips 12. 1:1 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil! Jan Válek, Jaroslav Kraus
FC Střešovice Old boys Bohemia Chips
Stanislav Mareš – Stanislav Bruder, Mojmír Daňhel, Jiří Lacina, Miroslav Pojer, Vlastimil Sommer vs Kamil Srb – Martin Čejka, Petr Frizovič, Oldřich Knyř, Miloš Kohl, Václav Novotný, Miroslav Obr, Martin Šimeček, Ludovít Vizi
37. Jiří Lacina 47. Ludovít Vizi
18. 11. 07 16:15 TEMPO Old boys Bohemia Chips Ecotoner 11. 1:4 (1:1)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Bohumil Řežábek, Václav Hrdlička
Old boys Bohemia Chips Ecotoner
Kamil Srb – Martin Čejka, Petr Frizovič, Oldřich Knyř, Miloš Kohl, Václav Novotný, Miroslav Obr, Martin Šimeček, Ludovít Vizi vs Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Callum Eade, Milan Hlavatý, Jan Kábrt, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Jiří Šlemr
11. Ludovít Vizi 9. Josef Mitošinka
36. Jiří Šlemr
41. Tomáš Kopecký
50. Callum Eade
11. 11. 07 20:00 ZAK Dehet Old FC Old boys Bohemia Chips 10. 1:1 (1:0)
V prvním poločase se šťastnější FC Dehet po své jediné gólové příležitosti ujal vedení. Ve druhém poločase Old boys vybojovali zaslouženou remízu. Většina šancí končila nepřesností hráčů nebo zákroky gólmanů.
Dehet Old FC Old boys Bohemia Chips
Petr Votruba – Martin Burian, Jan Novák, Jan Rédr, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Kamil Srb – Martin Čejka, Petr Frizovič, Oldřich Knyř, Miloš Kohl, Václav Novotný, Miroslav Obr, Martin Šimeček, Ludovít Vizi
16. Jan Rédr 53. Martin Šimeček
4. 11. 07 20:00 ZAK Old boys Bohemia Chips Calvados FC 9. 0:3 (0:2)
Jednoznačný zápas. Hrálo se čistě bez faulů. Viktor Komar, Jan Malypetr
Old boys Bohemia Chips Calvados FC
Ludovít Vizi – Martin Čejka, Petr Frizovič, Oldřich Knyř, Miloš Kohl, Václav Novotný, Martin Šimeček, Kamil Srb vs Robert Martišek – Václav Hanzlík, Tomáš Hlinka, Petr Kozlík, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Josef Vejšický
7. Karel Křeček
25. Tomáš Hlinka
55. Josef Vejšický
28. 10. 07 13:45 P1 Black angels 1.FC VET Old boys Bohemia Chips 8. 3:2 (3:1)
Utkání, ve kterém Old boys bojovali, ale Black angels stříleli branky po chybách brankáře a v obraně. Ač Old boys tlačili, vyrovnat již nedokázali. Václav Kovařík
Black angels 1.FC VET Old boys Bohemia Chips
Milan Beňa – Stanislav Coubal, Miroslav Jasanský, Jiří Karel, Martin Korynta, Karel Zach vs Ludovít Vizi – Martin Čejka, Petr Frizovič, Oldřich Knyř, Miloš Kohl, Václav Novotný, Martin Šimeček, Kamil Srb
3. Martin Korynta
5. Stanislav Coubal
27. Miroslav Jasanský
7. Kamil Srb
49. Martin Čejka
21. 10. 07 18:45 P3 Old boys Bohemia Chips Folprecht 1.FC VET 7. 0:4 (0:3)
Jasný průběh zápasu. Krásná hra a góly.
Old boys Bohemia Chips Folprecht 1.FC VET
Oldřich Knyř – Martin Čejka, Petr Frizovič, Miloš Kohl, Václav Křikava, Václav Novotný, Martin Šimeček vs Štěpán Černý – Petr Fliegel, Petr Grohman, Vlastimil Hour, Jiří Hrodek, Josef Körner ml., Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, David Ronn, René Stacho, Pavel Viktoryn
14. René Stacho
16. David Ronn
28. Petr Fliegel
58. Josef Körner ml.
10. 10. 07 19:15 HRAB2 Viktoria Bítovská VET B Old boys Bohemia Chips 6. 3:1 (2:1)
Po vyrovnaném průběhu se nakonec výhry dočkal celek s větším důrazem v koncovce. Utkání hráno v duchu fair-play. Jaroslav Vimer, Martin Jaroš
Viktoria Bítovská VET B Old boys Bohemia Chips
Jan Štoncner – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Jaroslav Heinitz, Martin Měřička, Jiří Psota, Jan Sixta, Zdeněk Stránský vs Oldřich Knyř – Martin Čejka, Petr Frizovič, Miloš Kohl, Václav Křikava, Václav Novotný, Martin Šimeček, Kamil Srb
11. Zdeněk Stránský
15., 54. Martin Měřička
21. Martin Šimeček
7. 10. 07 18:45 P2 Old boys Bohemia Chips Tučňáci VET 5. 3:5 (1:1)
Utkání s mnoha zvraty, které rozhodly závěrečné minuty. Miroslav Český, Pavel Kučera
Old boys Bohemia Chips Tučňáci VET
Oldřich Knyř – Martin Čejka, Petr Frizovič, Miloš Kohl, Václav Křikava, Václav Novotný, Martin Šimeček, Kamil Srb vs Tomáš Kutal – Arnošt Barták, Jiří Hroník, Ivan Kutal, Dušan Malý, Petr Skoč
20. OG
33. Martin Šimeček
42. Martin Čejka
15., 56. Arnošt Barták
34., 54. Jiří Hroník
52. Petr Skoč
30. 9. 07 10:00 P3 Slepí koně VET Old boys Bohemia Chips 4. 1:2 (1:0)
Celý zápas hráli Koně pouze ve čtyřech, přesto měli Old boys problémy využít početní převahu a dokonce inkasovali. Na konci se projevil úbytek sil a Old boys dvěma góly zvrátili vítězství na svojí stranu. Jiří Svátek, Tomáš Veselý
Slepí koně VET Old boys Bohemia Chips
Martin Morozovič – Jiří Fifka, Pavel Fifka, Jaroslav Hubínek, Zbyněk Staníček vs Miroslav Obr – Petr Frizovič, Oldřich Knyř, Václav Křikava, Václav Novotný, Martin Šimeček, Kamil Srb
25. Pavel Fifka 40., 57. Václav Křikava
23. 9. 07 20:00 P2 Old boys Bohemia Chips Sebranka FC VET 3. 0:4 (0:1)
Už v prvním poločase dopláceli domácí na nemožnost střídání. Ve slušně vedeném zápase pak hosté potvrdili vítězství dvěma dalekonosnými střelami a pěknou kombinací. Tomáš Soukup
Old boys Bohemia Chips Sebranka FC VET
Martin Šimeček – Martin Čejka, Petr Frizovič, Václav Křikava, Václav Novotný, Kamil Srb vs Pavel Markes – Václav Chmel, Ladislav Fencl, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Petr Kozel, Jan Kvapil, Libor Nemec, Jaroslav Pokorný, Milan Švábik, Petr Vojtěch
17., 56., 58. Jan Kvapil
46. Miloslav Kobera
2. 9. 07 20:00 DEKAN Manchester United V Old boys Bohemia Chips 1. 5:1 (1:1)
Ve slušně hraném utkání, zvítězilo techničtější mužstvo. Marcel Jirák, Miroslav Láník
Manchester United V Old boys Bohemia Chips
Radek Pecák – Vratislav Hanzlík, František Hodač, Ivan Kubík, Jaroslav Novotný, Ivan Střída, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich vs Miroslav Obr – Martin Čejka, Petr Frizovič, Oldřich Knyř, Václav Křikava, Martin Šimeček, Miroslav Srb