Po 5.11.07 18:45 TEMPO Hulla hulla FC Zodyhyd P.N.P.   (HL5A)
Po 5.11.07 20:00 TEMPO Smutný potapěči Ferri FC   (HL1A)

3. 12. 07 20:30 HRAB2 PAVAPA Motl Bedna 98 FC 11. 3:6 (0:3)
Rozhodčí se k zápasu nevyjádřil. Jan Vojtěch, Martin Beneš
David Motl – Pavel Hofman, Milan Korman, Marek Lojda, Pavel Motl, Michal Šimon vs Mirko Vasič – Karel Antonín, Patrik Boubín, Vladimír Lhota, Miroslav Motl, Robert Nykl
8. Robert Nykl
9., 29., 31. Miroslav Motl
34., 59. Patrik Boubín
25. 11. 07 13:45 zzZARUB Bedna 98 FC Horst 1.FC 10. 7:1 (3:0)
Slušně hrané utkání, ve kterém rozhodla o výsledku větší vůle po vítězství, šikovnost a důraz v koncovce, hráčů Bedny. Ve druhé půli už hrál Horst odevzdaně, jakoby snad ani nehráli o první místo. A když už se dostali k zakončení, zmařil jejich šance výbornými zákroky gólman Vasič, včetně pokutového kopu. Filip Mátl, Jan Musil
Bedna 98 FC Horst 1.FC
Mirko Vasič – Karel Antonín, Patrik Boubín, Miroslav Motl, Robert Nykl, Martin Vacek vs Adam Slánský – Lucián Baltaretu, Karel Krejsa, Ondřej Múka, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka
5. Karel Antonín
20., 40. Miroslav Motl
30., 50. Martin Vacek
47. Robert Nykl
58. Patrik Boubín
33. Petr Tomečka
12. 11. 07 19:30 ARIT Ekonom WT Bedna 98 FC 9. 3:5 (0:3)
Zpočátku jednoznačné utkání, kdy na stejném místě u zadní tyče suverénně Motl tlačil míče do branky. Ovšem v druhém poločase se Ekonom zvedl a začal konečně něco hrát. Bylo už ale pozdě a "zázrak" se nekonal. Celkově bylo utkání hráno ve svižném tempu, což mrznoucí rozhodčí uvítal.
Ekonom WT Bedna 98 FC
David Brych – Ladislav Adamec, Karel Kadlec, Dušan Kříž, Jan Květoň, Zdeněk Rom, Jaroslav Rychlý, Jan Škornička, Ondřej Vacek vs Mirko Vasič – Karel Antonín, Patrik Boubín, Jakub Kučera, Vladimír Lhota, Miroslav Motl, Tomáš Němec, Robert Nykl, Martin Vacek
40. Dušan Kříž
42. Zdeněk Rom
47. Ondřej Vacek
12., 19., 21., 39. Miroslav Motl
50. Patrik Boubín
4. 11. 07 11:15 zzANG Bedna 98 FC Dvorce SK MPI 8. 5:3 (3:1)
Utkání plné pěkných akcí na obou stranách a plné emocí díky kapitánovi Dvorců. Hráči Bedny své akce pohotově zakončovali a proto zaslouženě vyhráli.
Bedna 98 FC Dvorce SK MPI
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Jakub Kučera, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Martin Vacek vs Jaromír Ferkl – Marek Haleš, Pavel Lobodáš, Luboš Olmr, Matyáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl
60. Pavel Lobodáš
23. 10. 07 18:15 zzNOVOB Bedna 98 FC UTS Vršovice 7. 5:5 (1:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů, když v tom prvním hráči Vršovic měli více ze hry a přehrávali hráče Bedny. Druhý poločas domácí zvýšili tempo, dostali hosty pod tlak a srovnali dvoubrankové manko. Utkání skončilo zaslouženou remízou. Daniel Vrzák, Josef Píša
Bedna 98 FC UTS Vršovice
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Jakub Kučera, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Jiří Sehnoutka, Martin Vacek vs Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, Pavel Kudrman, David Šefara, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner, Libor Žák
21., 47., 49., 53., 55. Jakub Kučera 12., 43. Peter Teniak
15. Jan Krtil
47. Libor Žák
52. Radim Jašek
15. 10. 07 16:30 zzJUNI1 Bakera Bedna 98 FC 6. 2:4 (1:0)
Klidné utkání. První poločas Bakera jen bránila, ale podařil se jí vstřelit gól do šatny. V druhém poločase se Bedna výrazně zlepšila a dovedla zápas do vítězného konce. Jan Kryštof, František Koďousek
Bakera Bedna 98 FC
Jiří Kuděj – Filip Burda, Miroslav Fritz, Libor Šafránek, Pavel Schütz, Martin Ullík vs Miroslav Motl – Patrik Boubín, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Jiří Sehnoutka, Martin Vacek, Mirko Vasič
29. Filip Burda
55. Libor Šafránek
33. Mirko Vasič
37., 38. Robert Nykl
14. 10. 07 15:00 TEMPO Bedna 98 FC Ackerman AC 5. 4:6 (3:3)
Velmi pohledné a fotbalové utkání, kde měly převahu spíše útoky před obranami.
Bedna 98 FC Ackerman AC
Mirko Vasič – Patrik Boubín, Jakub Kučera, Vladimír Lhota, Miroslav Motl, Robert Nykl, Jiří Sehnoutka, Martin Vacek vs Tomáš Ryšavý – Petr Balouš, Lukáš Janata, David Kuneš, Petr Majer, František Pichl, Martin Pohořelý, Michal Prokopčák, Emil Stach
54. Petr Balouš
26. 9. 07 20:15 P2 A.G.Č.V. Bedna 98 FC 4. 3:2 (1:1)
Velice hezké a obrovsky rychle hrané utkání, ve kterém zvítězilo mužstvo jdoucí za výhrou s větším elánem a početnou lavičkou. Daniel Hylas
A.G.Č.V. Bedna 98 FC
Pavel Nebřenský – Daniel Donoval, Milan Haas, Pavel Kaidl, Miloš Klouček, Michal Kolařík, Daniel Krynický, Jan Müller, Ladislav Polák, Martin Urbánek, Ondřej Urbánek vs Mirko Vasič – Karel Antonín, Patrik Boubín, Vladimír Lhota, Miroslav Motl, Robert Nykl, Jiří Sehnoutka, Martin Vacek
12. Daniel Donoval
50. Jan Müller
54. Martin Urbánek
54 Miloš Klouček 28. Robert Nykl
38. Martin Vacek
23. 9. 07 18:45 P1 Bedna 98 FC Stará dáma 3. 0:2 (0:0)
Zápas velmi solidní úrovně, který skončil zaslouženým vítězstvím Staré dámy.
Bedna 98 FC Stará dáma
Robert Nykl – Karel Antonín, Miroslav Motl, Jiří Sehnoutka, Martin Vacek, Mirko Vasič vs Tomáš Kvapil – Ondřej Brusch, Radek Čihák, Michal Floch, Tomáš Hanzlík, Jakub Kučera, Petr Tesař
31. Jakub Kučera
36. Ondřej Brusch
10. 9. 07 18:15 BECH Sklenářka FC Bedna 98 FC 2. 1:7 (1:4)
Od začátku jednoznačné utkání, jelikož tým Sklenářky se nesešel v plném počtu. Přes menší počet hráčů v poli se tým Sklenářky snažil hrát konstruktivně. Tým FC Bedna se uklidnil rychlými góly v úvodu a průběh utkání měl pevně v rukou. Petr Machanský
Sklenářka FC Bedna 98 FC
Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Karel Rozhon, Tomáš Včelák vs Mirko Vasič – Patrik Boubín, Jiří Čech, Vladimír Lhota, Miroslav Motl, Tomáš Němec, Robert Nykl, Martin Vacek
28. Martin Včelák 7., 16., 52. Miroslav Motl
9. Jiří Čech
11. Martin Vacek
50., 55. Tomáš Němec
3. 9. 07 20:15 P2 Bedna 98 FC Santa Dominica 1. 3:4 (2:2)
Výborné utkání s nasazením. Slavomír Voženílek, Josef Coufal
Bedna 98 FC Santa Dominica
Mirko Vasič – Karel Antonín, Patrik Boubín, Vladimír Lhota, Miroslav Motl, Tomáš Němec, Robert Nykl, Martin Vacek vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Michal Jakl, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Miloslav Lev, Pavel Melichar, Martin Tryml