8. Úterní hosté Ski FC A 11 4 1 6 46:39 9
9. Restaurace U Pecků A 11 4 1 6 34:34 9

Ne 6.4.08 08:45 TEMPO S.F.O.T. GTL A   (HL4E)
Ne 6.4.08 10:00 TEMPO Sporting Luka Karcinogenní   (HL7I)
Ne 6.4.08 11:15 TEMPO Jožin z bažin FNQB Medicína   (HL4E)
Ne 6.4.08 12:30 TEMPO RAF Jinonice Istanbul FC   (HL4E)
Ne 6.4.08 13:45 TEMPO Tus Pelotas KTB B   (HL7J)
Ne 6.4.08 15:00 TEMPO V.S.P.S.V.S. Sebranka FC B   (HL6J)

23. 6. 08 18:45 TEMPO Smutný potapěči Klokan Perón club A 11. 11:3 (3:2)
Ačkoli se to zdá neuvěřitelné, prohrálo techničtější mužstvo. Jan Strouhal, Ondřej Holub
Smutný potapěči Klokan Perón club A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Tomáš Pecháček – Ondřej Bálek, Lukáš Debnár, Jiří Franěk, Jan Jelínek, Lukáš Kučera, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml., Ondřej Vaňous
42. Jan Jelínek
16. 6. 08 20:00 TEMPO Inter Lotyšák A Smutný potapěči 10. 1:4 (1:3)
Velmi pěkné utkání, lépe začali hosté, kteří brzy vedli 2:0. Poté se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách. Především ve druhé půli předvedl několik skvělých zákroků  brankář Potápěčů.
Inter Lotyšák A Smutný potapěči
Petr Kapoun – Pavel Bek, Matěj Brabec, Milan Čáp, Jakub Liška, David Nosek, Tomáš Petrák vs Josef ŠindelkaPetr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
15. Tomáš Petrák 2. Václav Nechvíla
5. Petr Dedek
20. Tomáš Kounovský
34. Jiří Žalud
2. 6. 08 20:00 TEMPO Smutný potapěči HS Praha 9. 18:3 (7:2)
Oslava fotbalu! Mučení jehňátek, více nemá cenu psát. Super podívaná. Roman Dušek, David Lonk
Smutný potapěči HS Praha
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Michal Klíma – Jiří Adámek, Jan Kaše, Roman Kolín, David Kratochvíl, Miloš Pytlíček, Vít Turtenwald
54. David Kratochvíl
26. 5. 08 20:00 TEMPO Vokra VV Smutný potapěči 8. 3:7 (0:4)
Rozhodl zdrcující přechod Potápěčů do útoku. Po dvaceti minutách to bylo 0:4. Vokra měla šance, ale nedokázala je využít. Druhý poločas už byl vyrovnaný, i na branky skončil nerozhodně. Zasloužená výhra hostů.
Vokra VV Smutný potapěči
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Petr Blažek, Michal Bobysud, Michael Procházka, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík vs Jiří Trunečka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
32. Ondřej Bláha
45., 47. Michal Bobysud
5., 7., 39., 41. Tomáš Kounovský
13., 20. Petr Dedek
60. Jiří Žalud
19. 5. 08 20:00 TEMPO Smutný potapěči Šumavan-Balkán 7. 4:6 (2:2)
Rychlé herní tempo bylo provázeno pohlednými akcemi na obou stranách. Vyrovnaný zápas, který se rozhodl až v samém závěru.
Smutný potapěči Šumavan-Balkán
Jiří Trunečka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Tomáš Obermajer – Pavel Adámek, Petr Dochtor, Lubomír Karda, Vojtěch Kubányi, Tomáš Kučera, Ondřej Lacina, Martin Maxant, Martin Šírl
7. Jiří Žalud
25., 35., 50. Tomáš Kounovský
55 Jiří Žalud 15., 55. Petr Dochtor
20., 36. Lubomír Karda
51. Martin Maxant
60. Pavel Adámek
12. 5. 08 20:00 TEMPO Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči 6. 5:6 (2:5)
Úterní hosté doplatili na vlažný vstup do zápasu. Po osmi minutách už prohrávali 0:4 a přes veškerou snahu a větší fotbalovost se jim nepodařilo utkání zvrátit. Udělené karty na konci zápasu nebyly nijak dramatické. Paradoxně oba vyloučení byli svým týmům oporami. Tomáš Zach, Petr Potoček
Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči
Patrik Keseli – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Roman Fulín, Petr Seidel vs Josef ŠindelkaPetr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
55. Josef Šindelka
28. 4. 08 20:00 TEMPO Santa Tranta PC A Smutný potapěči 5. 7:3 (4:1)
Utkání hodné nejvyšší soutěže mělo zaslouženého vítěze. Smutný Potápěči od začátku duelu nenašli recept na agresivní hru Santa Tranty a nedokázali pokrýt hráče Stupku, jehož souboje s golmanem Šindelem byly ozdobou utkání. Martin Zajac, Petr Potoček
Santa Tranta PC A Smutný potapěči
Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Stupka vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
1., 21., 40., 52., 60. Petr Stupka
15. David Čejka
30. Jan Musel
13., 36. Petr Dedek
56. Tomáš Kounovský
21. 4. 08 20:00 TEMPO Smutný potapěči S.N.F. A 4. 4:2 (3:1)
Domácí po tvrdém a občas i oboustraně nečistém boji zvítězili.Domácí, přestože po většinu zápasu "tahali za delší konec lana", zbytečně moc diskutovali se sudím.
Smutný potapěči S.N.F. A
Josef ŠindelkaPetr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Marián Pašiak – Roman Bačák, Jaroslav Dryák, Martin Havelka, Adam Karásek, Vladimír Lihne, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Michal Šimlinger
11. OG
20. Václav Nechvíla
25. Petr Dedek
47. Tomáš Kounovský
3. Petr Sedláček
34. OG
14. 4. 08 20:00 TEMPO Restaurace U Pecků A Smutný potapěči 3. 7:5 (3:2)
Poměrně pěkné utkání bylo až do posledních minut vyrovnané a o vítězství Restaurace U Pecků rozhodl nejproduktivnější hráč utkání Šádek tři minuty před koncem. Na malém hřišti Tempa se oba týmy snažily rychle kombinovat, jelikož v zahuštěném prostoru před oběma brankami nebylo na individuální akce dostatek prostoru. Restaurace U Pecků byla ve vyrovnaném zápase šťastnějším týmem.
Restaurace U Pecků A Smutný potapěči
Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček, Aleš Vašíček vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
48. Petr Dedek
7. 4. 08 20:30 ZAK Smutný potapěči Vojenské lesy 2. 1:2 (1:1)
Od úvodních minut převzaly Vojenské les iniciativu a zatlačily Potapěče do obrany. Ti se tradičně spoléhali na nacvičené kombinace s rychlým přechodem do útoku a častou střelbou. Po jedné z nich v 6.minutě Žalud otevřel skóre. Přes několik příležitostí se Lesy prosadily až v 19.minutě, kdy Pašek zužitkoval dlouhý centr a z voleje překonal Šindelku. Do přestávky ještě na obou stranách zazvonily tyče, ale skóre se neměnilo. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Vojenské lesy byly aktivnější v poli a Potapěči zlobili z protiútoků. Rozhodující branku vsítil v 45.minutě Bartejs, po přihrávce Filípka. Potapěči poté otevřeli hru, z čehož rezultovalo několik dalších příležitostí Lesů, ale ani jedna neskončila v síti. V závěru hráli Potapěči vabank s útočícím brankářem, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Na druhé straně hráči Vojenských lesů nedokázali skórovat ani do opuštěné branky. Jan Sova, Jindřich Stejskal
Smutný potapěči Vojenské lesy
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Jan Filípek, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Adam Randák
6. Jiří Žalud 19. Daniel Pašek
45. Petr Bartejs
31. 3. 08 20:00 TEMPO Boston HS Smutný potapěči 1. 5:12 (1:6)
Celé utkání odehrál Boston pouze se čtyřmi hráči v poli, což poznamenalo průběh i výsledek. Bylo pouze otázkou času, kdy domácí přestanou odolávat. Přesto se do konce zápasu snažili s výsledkem něco udělat. Daniel Douda