Po 31.3.08 20:30 HRAB3 Felix club SquashArena   (HL5C)
Pá 6.6.08 18:15 BECH Real Prd Šejk Peterka   (HL6F)
Pá 6.6.08 19:30 BECH The Wall Rohožník United FC B   (HL7D)
Pá 6.6.08 20:45 BECH Kanálpucers PL Pod parou   (HL7D)

15. 6. 08 16:15 P2 Strážci Pomeranče Albuquerque tuplaks 11. 2:1 (1:1)
Ondřej Panáček – Šimon Křen, Josef Kučera, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra vs Jiří Vařeka – Tomáš Kováč, Miroslav Matyáš, Lukáš Novák, Miroslav Paštěka, Jan Rajšpís, Ferdinand Uberall, Jiří Wolf
14. Radek Urban
50. Šimon Větrovský
20. Lukáš Novák
8. 6. 08 16:15 zzZLICH Vodka team FC Strážci Pomeranče 10. 4:9 (2:1)
V prvním poločase dominovali domácí, ale v druhém poločase převzali hru hosté a zaslouženě vyhráli. Tomáš Plavec, Filip Obermajer
Vodka team FC Strážci Pomeranče
Jiří Souček – Peter Florian, Jan Foukner, David Holub, Milan Mráz, Jan Polák, Ervín Schün, Karel Šukovský, Martin Vodka vs Radek Urban – Šimon Křen, Harry Löwit, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra
1., 17., 46. Jan Polák
51. Martin Vodka
30., 35., 37., 40., 42., 50. Šimon Větrovský
45. Šimon Křen
54. Jakub Matuška
59. Zdeněk Vondra
31. 5. 08 16:15 P2 Scarface AC Strážci Pomeranče 9. 9:3 (3:1)
Hráči Scarface byli od začátku lepším mužstvem, se kterým Strážci P. dokázali držet krok jen v úvodních minutách. Ve druhém poločase už na rozpáleném povrchu hrálo prakticky jen jedno mužstvo. Scarface přidali další branky a hladce zvítězili. Jestliže
Strážci dokázali uhlídat Pomeranč, rozhodně se jim všal nepodařilo uhlídat svou branku.
Martin Bukovský, Lukáš Novotný
Scarface AC Strážci Pomeranče
Michal Čiernik – Radek Dvořáček, Štěpán Gregor, Matouš Hlušička, Filip Junek, Roman Procházka, Jan Samec, Richard Valoušek vs Radek Urban – Michal Kaštil, Šimon Křen, Harry Löwit, Jakub Matuška, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra
47. Zdeněk Vondra
25. 5. 08 18:45 zzPANK1 Strážci Pomeranče Real Kamýk 8. 1:2 (0:1)
Zasloužené vítězství Kamýku, který byl o něco lepší a nebezpečnější.
Strážci Pomeranče Real Kamýk
Ondřej Panáček – Šimon Křen, Harry Löwit, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra vs Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Marek Niessner, Luboš Říha, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Zdeněk Štěrba, Martin Vaněk, Marcel Vladyka, Jan Vypior, Štěpán Žák
35. Radek Urban 28. Marek Niessner
40. Martin Vaněk
18. 5. 08 18:45 zzPANK2 GFC Strážci Pomeranče 7. 2:7 (0:2)
Hosté přehráli GFC kombinační hrou. Karel Stejskal, Miroslav Svoboda
GFC Strážci Pomeranče
Otakar Vlasák – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Bedřich Kos, Lukáš Lebr, Aleš Mikulec, Jan Šída, Jakub Svoboda vs Radek Urban – Šimon Křen, Harry Löwit, Jakub Matuška, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra
33., 55. Michal Husák 3., 38., 53., 59., 60. Šimon Větrovský
18. Jakub Matuška
43. Milan Vondra
4. 5. 08 16:15 TEMPO Strážci Pomeranče Gangbeng 6. 4:6 (0:4)
Gangbeng byl lepším týmem a zaslouženě zvítězil. Ve 2.půli se Strážci Pomeranče zlepšili , ale na body to nestačilo. Jiří Horák, Václav Novotný
Strážci Pomeranče Gangbeng
Ondřej Panáček – Michal Kaštil, Šimon Křen, Harry Löwit, Jakub Matuška, Radek Urban, Šimon Větrovský, Milan Vondra vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Ondřej Novotný, Martin Vaňač
57. Jakub Grafnetter
27. 4. 08 17:30 zzPANK2 Dynamo UK Strážci Pomeranče 5. 1:5 (0:0)
1. poločas měli domácí větší převahu, ale žádnou ze svých šancí neproměnili. Ve 2. půli vstřelili hosté rychlého góla, tak se domácí více snažili vysunout, z čehož odkryli svou obranu a pramenili z toho další góly hostujícího celku. Miroslav Sládek, Josef Kapek
Dynamo UK Strážci Pomeranče
Anatoliy Tymchyshyn – Roman Ivantsiv, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ihor Khychiy, Roman Rebinchak, Volodymyr Savchuk vs Ondřej Panáček – Michal Kaštil, Šimon Křen, Harry Löwit, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra
54. Roman Rebinchak 33. Radek Urban
41. Michal Kaštil
42., 52., 53. Šimon Větrovský
20. 4. 08 17:30 zzPANK1 Strážci Pomeranče Delirium FC 4. 6:4 (4:2)
Utkání hrané v pohodovém tempu nabídlo hodně gólů, a to především díky nespolehlivým brankářům.
Strážci Pomeranče Delirium FC
Michal Kaštil – Harry Löwit, Jakub Matuška, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra vs Jiří Smejkal – Petr Čejka, Petr Dittrich, Kamil Srb ml., Roman Storch, David Valenta, Miroslav Vlček
4., 8., 33. Šimon Větrovský
12., 14. Harry Löwit
59. Milan Vondra
15., 39. Petr Čejka
16., 37. Petr Dittrich
13. 4. 08 16:15 zzPANK1 Bröndby codein IF Strážci Pomeranče 3. 2:2 (2:2)
Po rychlém nástupu týmu Codein se hra v druhé půli otočila a otěže utkání převzali Strážci.
Bröndby codein IF Strážci Pomeranče
Petr Packa – Martin Bláha, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jaroslav Kyznar, Pavel Mazur, Jan Tóth, Jiří Vlček vs Ondřej Panáček – Michal Kaštil, Šimon Křen, Harry Löwit, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra
2. Jaroslav Kyznar
5. Martin Bláha
14. Ondřej Procházka
23. Šimon Větrovský
6. 4. 08 12:30 zzTKSPA Strážci Pomeranče Athletico KMF 2. 0:7 (0:4)
Zápas jenoznačně ovládl tým KMF, který skoro 100% proměňoval své šance. Po celý zápas byl jasně lepší, i když ke konci utkání golman KMF mohl přijít o svou vychytanou nulu, ale domácí nedokázali proměnit ani vyložené šance. Jaroslav Dejl, Jan Kotrč
Strážci Pomeranče Athletico KMF
Ondřej Panáček – Michal Kaštil, Šimon Křen, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra vs Jiří Bruna – Petr Čermák, Tomáš Čerovský, Petr Eliáš, Milan Fudali, Michel Issa, Václav Lhotský, Tomáš Pecka, Tomáš Rejlek, Michael Rutar