Út 8.4.08 17:00, 18:15 zzBALK Traktor Praha A
Ne 13.4.08 11:15, 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30 zzANG 1.FC-KFC
Po 14.4.08 17:00, 18:15 zzNKBE Lucián FC A
Pá 18.4.08 19:30, 20:45 DEKAN Traktor Praha A
Ne 20.4.08 17:30, 18:45 zzPANK1 Morová rána 1.FC
Po 21.4.08 19:00, 20:15 P3 Vyzunk FM
Čt 24.4.08 18:15, 19:30 HANSP Six devils
Další pískání Kompletní rozpis pískání

23. 6. 08 19:15 HRAB1 Morová rána 1.FC Kojots United 11. 1:2 (0:0)
Poměrně důrazně odehraný zápas, s množstvím standardních situací. Domácí bojovali, ale na fotbalovější Kojoty to bylo málo. Kojots se dostali do vedení exportní dělovkou z otočky jejímž autorem byl Jozífek. Když o deset minut později přidal po pěkné kombinaci Donát druhou branku, bylo rozhodnuto. Domácí si vlastně za celý zápas nevytvořili kloudnou šanci, snížení 5 minut před koncem bylo tak trochu dílem náhody.
Morová rána 1.FC Kojots United
Rudolf Hadrava – František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Tomáš Pavlok, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf vs Jiří Kubát – Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Pavel Svoboda
55. Ondřej Gros 42. Tomáš Jozífek
52. Filip Donát
23. 6. 08 19:00 METE1 Lucián FC A Sebranka FC A 11. 2:1 (1:0)
Poklidné a uvolněné utkání, které oba týmy pojaly jako příjemnou rozlučku se sezónou.
Lucián FC A Sebranka FC A
David Pypenko – Pavel Bína, Filip Cába, David Davídek, Pavel Hašek, Jaroslav Macek, Ivo Pacovský, Jan Prošvic, Tomáš Trnka, Luboš Vaculík, Radek Votava vs Vít Dostál – Petr Bašek, Stanislav Černoch, Václav Chmel, Josef Chmelař, Štěpán Drahota, Tomáš Kuchař, Jan Kvapil, Aleš Pfeifer, Draško Radmilovič
16. David Davídek
55. Jan Prošvic
54 David Davídek 50. Aleš Pfeifer 42. Václav Chmel
23. 6. 08 19:00 P3 Křídla Ďáblic Vyzunk FM 11. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Rozhodla lepší koncovka Vyzunku, podpořená jejich lepší kombinací ve středu pole. Jan Váňa, Jakub Hrubeš
Křídla Ďáblic Vyzunk FM
Jiří Lupoměch – Tomáš Mach, Tomáš Mrázek, Petr Vališ, Tomáš Voldán, Jan Yousif vs Martin Strnad – Zdeněk Kmoníček, Matěj Kolář, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Michal Procházka, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý
37., 59. Matěj Kolář
23. 6. 08 18:15 DEKAN Traktor Praha A 1.FC-KFC 11. 6:0 (1:4)
Pohledné utkání, plné pěkných akcí a gólů. Hráči obou týmů se soustředili především na útočení, takže se bylo na co dívat. Traktor se hned v úvodní minutě ujal vedení, soupeř však do přestávky získal rozhodující náskok. Po přestávce více útočili hráči Traktoru a třikrát se jim podařilo snížit. Hráči KFC ale své vedení v klidu uhájili.

pozn. redakce: Za tým 1.FC-KFC nastoupili dva hráči (Průša a Kaprhál) v trestu po druhé ŽK. STDK utkání zkontumovala ve prospěch Traktoru Praha.
Traktor Praha A 1.FC-KFC
Michal Vrňák – Tomáš Hanuš, Ondřej Kapusta, Tomáš Kapusta, Tomáš Lukeš, Michal Nytra, František Stolař, Petr Táborský vs Jan Kaňok – Jiří Beneš, Petr Hlavica, Ondřej Kaprhál, Marek Lidmila, Michal Novotný, Milan Průša
48. Petr Hlavica
23. 6. 08 18:15 HANSP Six devils Bakera 11. 1:2 (0:2)
Bakera byla koncepčně lepším týmem. Pár hráčů Six Devils sice zlobilo, ale spíše ve stylu: moc agrese, méně umu. Zasloužená výhra klidnější a vyrovnanější Bakery. Josef Mitošinka, Tomáš Kopecký
Six devils Bakera
Oldřich Bradáč – Milan Bradáč, Jaroslav Janouch, Radek Janouch, Libor Pechoč, Lukáš Pulkert, Tomáš Riedel, Václav Rod, Jan Vondra vs Marek Obermajer – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Ladislav Řeháček, Pavel Schütz, Pavel Šimáček, Martin Ullík
55. OG 10. Miroslav Fritz
26. Pavel Šimáček
23. 6. 08 18:15 zzZLICH Pražačka Farkáň 92 1.FC 11. 2:2 (0:1)
Ani pískoviště na zlíchovském hřišti nepokazilo kvalitní herní projev obou týmů. Hra převážně vzduchem nedělala problémy ani jednomu mužstvu a po půlhodině začaly padat i góly. Zasloužená remíza. Libor Lacina
Pražačka Farkáň 92 1.FC
Petr Kubín – Andreas García, Tomáš Hrubý, Pavel Jirák, David Nauš, Tomáš Solar, Vojtěch Vančát, Zbyněk Zahrádka vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Ondřej Nierostek, Roman Tudžaroff