Ne 4.5.08 13:45 zzZARUB Dynamo R.U.M. A My   (HL6K)
Pá 23.5.08 19:00 P3 Los Bimbananos Sopouch FC   (HL5E)
Pá 23.5.08 20:15 P3 Kumpáni VET Felix club (seniors)   (VL3C)

26. 6. 08 19:30 zzZARUB Kontis 1.FC Hulla hulla FC 11. 2:2 (2:1)
František Havlíček – Petr Klička, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Otto Pípla, David Pokorný, Zdeněk Vršecký vs Petr Marval – Martin Fořt, Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Marek Vojtíšek
23. Václav Kovařík
28. Zdeněk Svěrkoš
58. Jaroslav Kašpar
9. 6. 08 19:30 zzZARUB Hulla hulla FC Indiana Team 10. 5:5 (1:2)
Chvilku měli navrch domácí, chvilku hosté. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Vydařená kombinační hra přinesla góly na obou stranách. Libor Lacina, Tomáš Hrdý
Hulla hulla FC Indiana Team
Petr Marval – Martin Fořt, Martin Hajný, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Marek Vojtíšek vs Lukáš Varhulík – Antonín Chlum, Jan Ďoubal, Denis Firment, František Houška, Zdeněk Kopecký, Jaroslav Krčílek, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Martin Varhulík, Jiří Volf, Martin Volf
20., 32., 33. Marek Vojtíšek
45. Martin Fořt
49. Zdeněk Svěrkoš
6., 22., 46. Antonín Chlum
53. Martin Varhulík
58. Miroslav Pechar
2. 6. 08 17:00 zzZARUB Hulla hulla FC Žalud United 1.PC 9. 9:0 (2:0)
Utkání, které se proměnilo v exhibici vítězného mužstva. Filip Němec, Ladislav Němec
Hulla hulla FC Žalud United 1.PC
Petr Marval – Martin Fořt, Martin Hajný, Lukáš Jasný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Marek Vojtíšek vs Luboš Mucha – David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Petr Musil, Roman Neužil, Pavel Řehánek, Miroslav Šafránek
4., 44. Jaroslav Kašpar
16. Antonín Seidl
40. Lukáš Jasný
46., 49., 55. Zdeněk Svěrkoš
51. Martin Hajný
59. Martin Fořt
26. 5. 08 19:30 zzZARUB K.K.K. Hulla hulla FC 8. 6:2 (1:1)
V poli naprosto vyrovnané utkání rozhodlo proměňování brankových příležitostí. Hulla Hulla se prosadila pouze dvěma góly takřka způlky hřiště, když v obou případech nachytali brankáře Krásu v nedbalkách. Soupeř hrál takticky, využil několika hrubých chyb v obraně a protože ani gólman Hulla Hulla neměl svůj den, K.K.K. si po zásluze připisují dva body. Milan Doruška
K.K.K. Hulla hulla FC
Emil Krása – Petr Brabec, Libor Jelen, Oldřich Kopecký, Milan Melišík, Michal Šmíd vs Petr Marval – Martin Fořt, Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Marek Vojtíšek
5. Michal Šmíd
39., 45., 56. Oldřich Kopecký
59., 60. Petr Brabec
58 Libor Jelen 17. Martin Hajný
55. Jaroslav Kašpar
19. 5. 08 19:30 zzZARUB Hulla hulla FC Batalion 91 A 7. 12:2 (5:2)
Podprůměrné utkání. Domácí ve druhém poločase nedali šanci unaveným hráčům Batalionu. Michal Pešek, Jozef Borčin
Hulla hulla FC Batalion 91 A
Petr Marval – Martin Fořt, Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Marek Vojtíšek vs Viktor Vaniš – Petr Bartoš, Pavel Kubelka, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Tomáš Soukup
5. Jiří Pustofka
6., 6., 8., 31., 32., 35., 49., 52. Zdeněk Svěrkoš
23., 38. Martin Fořt
40. Martin Hajný
25. Petr Bartoš
26. Tomáš Soukup
12. 5. 08 17:00 zzZARUB Bába FC Hulla hulla FC 6. 8:1 (5:0)
Domácí vstoupili do utkání výborně, přesným zakončením si v prvním poločase vypracovali rozhodující náskok, který po změně stran dalšími góly potvrdili a jasně vyhráli. Hosté se v druhé půli dočkali aspoň čestného úspěchu.
Bába FC Hulla hulla FC
Ivo Cenek – Václav First, Aleš Foldyna, Michal Křížek, Jakub Macháček, Tomáš Mertha, Vojtěch Říha, Erik Schröfel, Marek Starý vs Marek Vojtíšek – Petr Brtek, Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Petr Marval, Zdeněk Svěrkoš, Jakub Tesarčík
6., 19., 37. Aleš Foldyna
10., 49. Marek Starý
20. Michal Křížek
27. Tomáš Mertha
46. Erik Schröfel
39. Zdeněk Svěrkoš
11. 5. 08 17:30 TEMPO Hulla hulla FC Bum bar PV B 5. 2:4 (1:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodl chvilkový výpadek z koncentrace Hulla hully. Petr Jeřábek, Pavel Martinovský
Hulla hulla FC Bum bar PV B
Petr Marval – Martin Fořt, Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Jiří Pustofka, Marek Vojtíšek vs Ondřej Sladký – Petr Buneš, Robert Hecht, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Pavel Polák, Vladimír Urban
18. Martin Hajný
50. František Krejča
13., 45. Vladimír Urban
52., 53. Robert Hecht
21. 4. 08 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Hulla hulla FC 4. 2:12 (1:4)
Utkání, v němž byl velice brzy patrný vítěz. Hosté neustále dobývali domácí tvrz, kteří mohli děkovat vyšší mocnosti, že cifra inkasovaných gólů se zastavila na čísle 12. Hosté po zásluze zvítězili.
Zodyhyd P.N.P. Hulla hulla FC
Jan Pošta – Michal Bílý, Tomáš Chýle, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Robert Poppl, Martin Šístek, Petr Vrba vs Petr Marval – Petr Brtek, Martin Fořt, Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, Zdeněk Svěrkoš, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek
56. Jakub Tesarčík
17. 4. 08 20:30 ZAK Hulla hulla FC Blaženka spiders 3. 3:4 (2:4)
Vyrovnané utkání až do poslední minuty. Vyhrál lepší tým.
Hulla hulla FC Blaženka spiders
Petr Marval – Martin Fořt, Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Petr Kult, Jiří Pustofka, Zdeněk Svěrkoš, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek vs Jan Kult – Ladislav Boch, Patrik Donev, Tomáš Donev, Oldřich Henzel, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Josef Kazda, Michal Šyc
20., 27., 58. František Krejča 10. Václav Hlaváček
18. Marek Jurčík
22. Josef Kazda
29. Oldřich Henzel
7. 4. 08 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Hulla hulla FC 2. 7:2 (6:0)
Pohledný zápas ve kterém tým Millenium rozhodl o svém vítězství už v prvním poločase, kdy počastoval soupeře půltuctem branek. Hulla Hulla se snažili a ve druhé půli byli mírně lepším týmem, ale šestibranková ztráta se dohání těžko. Josef Kalabis, Karel Kolman
Milenium Praha FC Hulla hulla FC
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Nosek, Jonáš Peterka, Petr Vítek vs Petr Marval – Martin Fořt, Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek
2., 15. Jonáš Peterka
17., 27., 60. Petr Vítek
22., 23. Radek Malý
50 Jonáš Peterka 32. Jaroslav Kašpar
49. Martin Fořt
3. 4. 08 17:00 DEKAN Hulla hulla FC Stará garda 1. 6:0 (0:0)
Pohledné utkání, ve kterém si Stará garda dokázala vytvořit více gólových šancí, které proměnila.
Na hřišti sice zvítězila Stará garda, ale po zásahu STDK se výsledek změnil na kontumační výhru Hulla Hulla. Za Starou gardu nastoupil hráč v trestu.
Miloslav Jírovec, Karel Šlechta
Hulla hulla FC Stará garda
Jiří Pustofka – Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Marek Vojtíšek vs Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys