Ne 30.3.08 10:00 DEKAN Bohemia AFK Síla vůle   (HL6I)
Ne 30.3.08 11:15 DEKAN Corleone Monočlánek FC   (HL6I)
Ne 13.4.08 10:00 DEKAN Dejnámbůra FC Síla vůle   (HL6I)
Ne 13.4.08 11:15 DEKAN Cosmetic Monočlánek FC   (HL6I)
Út 6.5.08 17:00 zzHAGIB Valník Rokoska SUP   (SVL2A)
Út 6.5.08 18:15 zzHAGIB Don Giovanni MVS Vršovice A   (HL5C)

26. 6. 08 19:30 zzPANK2 Milenium Praha FC Batalion 91 A 11. 6:0 k.
Hostující Batalion se k utkání nedostavil. Kontumace ve prospěch Milénia. Tomáš Fiala, Filip Šindelář
Milenium Praha FC Batalion 91 A
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Josef Velán, Petr Vítek vs
9. 6. 08 17:00 zzZARUB Bába FC Milenium Praha FC 10. 1:0 (1:0)
Velmi technické a svižné utkání z obou stran. Více šancí si vypracovali domácí, jednu z nich proměnili, a proto zaslouženě zvítězili. Libor Lacina, Tomáš Hrdý
Bába FC Milenium Praha FC
Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Aleš Foldyna, Michal Křížek, Jakub Macháček, Tomáš Mertha, Vojtěch Říha, Erik Schröfel, Marek Starý vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Josef Velán, Petr Vítek
25. Tomáš Mertha
2. 6. 08 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Bum bar PV B 9. 3:2 (0:2)
Tomuto utkání by slušela remíza, vyhrálo šťastnější mužstvo. Ludvík Bruckner, Jaroslav Švec
Milenium Praha FC Bum bar PV B
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Josef Velán vs Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Pavel Polák, Vladimír Urban
35. Jan Konfršt
50. Tomáš Nosek
52. Josef Velán
10 Josef Velán 20. Vladimír Urban
28. Robert Hecht
26. 5. 08 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Milenium Praha FC 8. 4:7 (1:5)
Pěkné utkání se spoustou branek rozhodl závěr první půle, kdy se Milenium utrhlo. Zodyhyd sice v průběhu druhé půle dokázal snížit na rozdíl jediné branky, ale vzápětí opět inkasoval a utkání bylo rozhodnuto.
Zodyhyd P.N.P. Milenium Praha FC
Jan Pošta – Michal Bílý, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Zdeněk Kopic, Rami Salameh, Martin Šístek, Jan Špiriak, Petr Vrba vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Josef Velán, Petr Vítek
28. Václav Pabst
22. 5. 08 20:30 ZAK Milenium Praha FC Blaženka spiders 7. 1:3 (0:0)
V první půlce netrefil nikdo branku, ve druhé půli rozhodly chyby obrany Milenia.
Milenium Praha FC Blaženka spiders
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Radek Malý, Václav Pabst, Jonáš Peterka, Petr Vítek vs Jan Kult – Ladislav Boch, Patrik Donev, Oldřich Henzel, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Josef Kazda, Michal Šyc
41. Radek Malý 45. Michal Šyc
51. Patrik Donev
54. Josef Kazda
12. 5. 08 19:30 DEKAN Žalud United 1.PC Milenium Praha FC 6. 1:6 (1:2)
Fotbalovější Milenium díky lepší kombinaci přehrál domácí tým. 1. FC Žalud United by se mělo zamyslet nad svou rozehrávkou, zejména brankaře.
Žalud United 1.PC Milenium Praha FC
Luboš Mucha – David Gumiňski, Adam Horák, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Musil, Roman Neužil, Miroslav Šafránek vs Jan Konfršt – Petr Hradecký, Radek Malý, Václav Pabst, Josef Velán, Petr Vítek, Roman Zvoníček
15. Roman Neužil 3., 40., 59. Václav Pabst
16., 38., 56. Radek Malý
8. 5. 08 17:00 DEKAN Stará garda Milenium Praha FC 5. 5:0 (2:0)
Garda byla lepším mužstvem. Václav Kovařík
Stará garda Milenium Praha FC
Dušan Houf – Jan Aubrecht, Martin Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Jonáš Peterka, Petr Vítek
10., 26., 48. Tomáš Hosnedl
36. Jan Aubrecht
43. Zdeněk Knápek
48 Dušan Houf 32. Tomáš Nosek
38. Jonáš Peterka
21. 4. 08 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Kontis 1.FC 4. 1:1 (1:0)
Utkání skončilo zaslouženou remízou, mnoho jasných šancí se neurodilo. Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda
Milenium Praha FC Kontis 1.FC
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Jonáš Peterka, Josef Velán, Petr Vítek vs František Havlíček – Martin Konečný, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
22. Radek Malý 36. Jan Vršecký
17. 4. 08 19:30 HANSP Indiana Team Milenium Praha FC 3. 3:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas rozhodlo proměňování šancí mužstva Indiana Team. Jinak se jednalo o velmi kvalitní zápas od obou týmu vedený v duchu ohleduplnosti. Václav Leitermann, Karel Šlechta
Indiana Team Milenium Praha FC
Lukáš Varhulík – Antonín Chlum, Zdeněk Kopecký, Jaroslav Krčílek, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Martin Varhulík, Jiří Volf, Martin Volf vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst
6. Antonín Chlum
35. Miroslav Pechar
46. Martin Varhulík
20. Václav Pabst
7. 4. 08 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Hulla hulla FC 2. 7:2 (6:0)
Pohledný zápas ve kterém tým Millenium rozhodl o svém vítězství už v prvním poločase, kdy počastoval soupeře půltuctem branek. Hulla Hulla se snažili a ve druhé půli byli mírně lepším týmem, ale šestibranková ztráta se dohání těžko. Josef Kalabis, Karel Kolman
Milenium Praha FC Hulla hulla FC
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Nosek, Jonáš Peterka, Petr Vítek vs Petr Marval – Martin Fořt, Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek
2., 15. Jonáš Peterka
17., 27., 60. Petr Vítek
22., 23. Radek Malý
50 Jonáš Peterka 32. Jaroslav Kašpar
49. Martin Fořt
31. 3. 08 19:30 DEKAN K.K.K. Milenium Praha FC 1. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, hrané ve slušném tempu. Pohledné akce z obou stran jen dokazovaly, že když všichni chtějí hrát fotbal, jsou rozhodčí vlastně zbyteční. Daniel Smrčka, Robert Baščan
K.K.K. Milenium Praha FC
Emil Krása – Petr Brabec, Marek Folíř, Libor Jelen, Jan Koška, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Miroslav Slanina, Michal Šmíd, Tomáš Vosáhlo vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Nosek, Jonáš Peterka, Josef Velán, Petr Vítek