Ne 11.5.08 12:30 P2 Zelená liška juniors SAS fans   (HL5G)
Ne 11.5.08 13:45 P2 Přezletice SG SG Sumci Žižkov   (VL3C)
Ne 11.5.08 15:00 P2 Beerchester United Konvikt klub   (HL7K)
Ne 11.5.08 16:15 P2 Bandidoz Medvědi B   (HL5H)
Ne 11.5.08 17:30 P2 SuperNova L.F.C. Houbaři   (SVL2A)

17. 6. 08 19:30 BECH RSC KV junioři Lachtánci 1.WC 11. 1:6 (1:5)
Rozhodčí se k průběhu utkání nevyjádřil, o poločase proběhla na žádost kapitána domácích konfrontace - vše v pořádku.
RSC KV junioři Lachtánci 1.WC
Jiří Dolák – René Breila, Karel Jaksch, Ondřej Pýcha, David Šmerák, Jindřich Vich vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, František Hladík, Radek Janouš, Bohumil Mauer, Vítězslav Píša, Ladislav Štěpán, Roman Sýkora, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
3. René Breila 9. Jarmil Vavřina
17., 21., 24. Jan Tyburec
29. Tomáš Vavřina
44. Ladislav Štěpán
3. 6. 08 17:00 BECH Lachtánci 1.WC Resslovka SK 10. 6:0 k.
27. 5. 08 17:00 BECH MVS Vršovice A Lachtánci 1.WC 9. 1:3 (0:2)
Oba týmy odehrály utkání bez emocí, takže byla radost pískat. Mužstvo Lachtánků mělo po celý zápas převahu, a proto bylo jejich vítězství zasloužené. Jan Hodík, Robert Zedník
MVS Vršovice A Lachtánci 1.WC
Leoš Knap – Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Jan Nohejl, Roman Schlaichert, Karel Ševčík vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Vítězslav Píša, Ladislav Štěpán, Roman Sýkora, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
32. Karel Ševčík 5. Tomáš Vavřina
28., 45. Vítězslav Píša
20. 5. 08 17:00 BECH Lachtánci 1.WC Little Eden FC 8. 2:8 (1:5)
Hráči Little Edenu byli jasně lepší, o svém vítězství rozhodli již během prvního poločasu. Hráči hráli fair-play a oba týmy za to lze pochválit. Pěkný, mokrý zápas.
Lachtánci 1.WC Little Eden FC
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Ladislav Štěpán, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Marek Dráb – Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Václav Šinkmajer, Tomáš Zura
29., 50. Miroslav Český 5., 18., 55. Tomáš Zura
12. Lukáš Hora
19., 23., 42. Tomáš Růžička
46. Tomáš Hlaváč
13. 5. 08 19:00 P3 Lachtánci 1.WC Steve 7. 1:0 (1:0)
Moc hezké utkání bez zákeřných faulů. Tak slušné týmy jsem dlouho neviděl. Steve doplatil na nemožnost střídání. Myslím, že kdyby mohl střídat, utkání by neprohrál.
Lachtánci 1.WC Steve
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Ladislav Štěpán, Jan Tyburec, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Slavomír Trepera – Petr Exner, Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Milan Mazánek, Leoš Trepera
26. Tomáš Vavřina
6. 5. 08 17:00 BECH Kovárna PC Lachtánci 1.WC 6. 5:0 (2:0)
Začátek zápasu byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Časem se ale ukázala technická a fyzická převaha domácích. Filip Klofáč, Maksym Yatsyk
Kovárna PC Lachtánci 1.WC
Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, František Finstr, Jan Kašpar, Jan Kašpárek, Michael Košata, Martin Machač, Petr Michalíček, Patrik Pleštil, Pavel Šenk vs Jan Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Bohumil Mauer, Roman Novotný, Vítězslav Píša, Ladislav Štěpán, Roman Sýkora, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
3. Pavel Šenk
30. Michael Košata
36., 48. Jan Kašpar
44. Michal Ernest
29. 4. 08 17:00 BECH Lachtánci 1.WC Felix club 5. 1:2 (1:1)
O svém vítězství rozhodli hosté až v samotném závěru.
Lachtánci 1.WC Felix club
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Radek Janouš, Pavel Kučera, Roman Novotný, Vítězslav Píša, Roman Sýkora, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Jaroslav Veselý – Jan Fried, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jan Kárník, Marek Lisý, Petr Švonc, Pavel Žirko
11. Tomáš Vavřina 17. Jan Kárník
55. Viktor Hošek
38. Marek Lisý
22. 4. 08 17:00 BECH Don Giovanni Lachtánci 1.WC 4. 4:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas. ve 2. půli se projevil nižší věkový průměr hráčů Don Giovanni, kteří dokázali zápas rozhodnout.
Don Giovanni Lachtánci 1.WC
Josef Bůcha – František Chalupa, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Daniel Svoboda, Michal Thér, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Roman Novotný, Ladislav Štěpán, Tomáš Voříšek
32., 50. Karel Hanžlík
39. Daniel Svoboda
60. Rudolf Valeška
2. Tomáš Voříšek
42. Miroslav Český
23. Martin Chaloupka
15. 4. 08 17:00 BECH Lachtánci 1.WC SquashArena 3. 0:3 (0:1)
Děkuji oběma týmům za klidný zápas v duchu fair play. Squasharena byla od počátku lepší, první poločas zaslouženě vyhrála, i když inkasovat v čase 29:56 bylo pro Lachtánky asi trochu kruté. Do druhé půle vstoupila Squasharena opět lépe, ale i nadále brankář soupeře čaroval. Squasharena pojistila vítězství až v závěru, kdy Lachtánci otevřeli hru a nechali soupeře chodit do brejků. Vilém Řehák
Lachtánci 1.WC SquashArena
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Roman Novotný, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Petr Ruth – Roman Dolanský, Radim Janda, Radoslav Košalko, Daniel Profous, Roman Tůma, Martin Vránek
30. Radoslav Košalko
47., 58. Daniel Profous
8. 4. 08 17:00 BECH South Stars Lachtánci 1.WC 2. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s několika nevyužitými šancemi na obou stranách. Martin Černý
South Stars Lachtánci 1.WC
Jan Hájek – Miroslav Charvát, Petr Dvořák, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, František Hladík, Radek Janouš, Bohumil Mauer, Roman Novotný, Vítězslav Píša, Ladislav Štěpán, Roman Sýkora, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
20 Martin Špička
47 Petr Vejvoda
56 Martin Špička
17. Roman Sýkora
41. Martin Chaloupka
1. 4. 08 18:15 HANSP Lachtánci 1.WC Slamník I.USP 1. 3:4 (2:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Oba týmy se už nejspíš nemohli dočkat nové sezóny. Na začátku troška trápení s nafukovací halou. Po pěkných kombinacích padly oba první góly. Tým Slamníku se trochu trápis koncovkou, jinak mohlo být vítězství mnohem vyšší. O důležitých bodech rozhodl kanonýr Věžník v samém závěru. Michal Houška, Adam Aussenberg
Lachtánci 1.WC Slamník I.USP
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Roman Novotný, Vítězslav Píša, Ladislav Štěpán, Roman Sýkora, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek vs Jan Dolejš – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba, Jan Věžník