St 9.4.08 17:00, 18:15 zzNOVOB Per ho tam
Pá 11.4.08 18:15, 19:30, 20:45 BECH Orange Predators A
Po 14.4.08 17:00, 18:15 zzPANK2 Tatran Válec
Po 14.4.08 18:00, 19:15, 20:30 HRAB3 Nounejm
Čt 17.4.08 17:00, 18:15, 19:30 zzNOVOB VŠSK MFF UK B
Ne 20.4.08 17:30, 18:45 zzZARUB Alténa ST
St 23.4.08 17:00, 18:15 zzPANK3 PFC Kodymka A
St 23.4.08 18:00, 19:15, 20:30 HRAB2 Pirelli
Čt 24.4.08 19:15, 20:30 METE1 Le Jardin
Pá 25.4.08 18:15, 19:30, 20:45 BECH Orange Predators A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

23. 6. 08 18:00 HRAB2 PFC Kodymka A Ještěrka 11. 3:2 (1:1)
Ještěrka vyhrála na držení balónu, ale porazila je vlastní nepozornost na začátcích poločasů. David Ronn, Lukáš Michl
PFC Kodymka A Ještěrka
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Dalibor Janota, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka vs Martin Görög – Miroslav Benkovský, Jiří Cieciura, Miroslav Görög, Miroslav Haisl, Jan Hrubý, Jan Jovbak, Roman Korbut, Aleš Krušina, Martin Schuh, Vlastimil Všetečka
3., 35. Dalibor Janota
32. Pavel Honců
17. Jan Hrubý
60. Aleš Krušina
23. 6. 08 17:00 zzZARUB VŠSK MFF UK B Alténa ST 11. 1:3 (1:1)
Na utkání bylo znát, že hráčům VŠSK už o nic nejde, takže se hrál bezstarostný fotbal. Josef Kučera
VŠSK MFF UK B Alténa ST
Miroslav Ulrich – Oldřich Dominik, Pavel Hájek, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Tomáš Tejnora vs Jaromír Kaplan – David Ambartsumyan, František Kaduk, Vladimír Mrázek, Vojtěch Nosek, Jakub Novák, Martin Ouředníček, Pavel Štern
21. Tomáš Tejnora 7., 38. Vojtěch Nosek
55. Jakub Novák
23. 6. 08 17:00 BECH Tatran Válec Le Jardin 11. 4:4 (2:1)
Jak přijít o postup v poslední minutě?? Válec se čtyřmi hráči na střídání byl po celé utkání lepší a tlačil na Jardin hrající prozměnu bez střídání. Vedl dvakrát o dvě branky, 2:0 a 4:2. Le Jardin hrozil pouze z brejků, nejlepším hráčem na hřišti Dočekalem. V 58.minutě už Válec slavil vítězství a postup, ale celou dobu srdnatě bojující Jardin předvedl "turecký závěr" a Tatran se nestačil divit. Hodně podceněný závěr zápasu.
Tatran Válec Le Jardin
Jan Batelka – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský vs Radek Podveský – Roman Dočekal, Martin Hák, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Makovec
59. Jiří Kirschner
23. 6. 08 17:00 zzZLICH Pirelli Nounejm 11. 5:3 (3:1)
Zlíchovské hřiště připomínalo plážový fotbal nedovolující příliš hrát po zemi a ve vzduchu se lépe orientovali Pirelli. Šance a vzdušné kombinace se objevovaly ve velké míře na obou stranách. Kvalitní utkání na těžkém terénu. Libor Lacina
Pirelli Nounejm
Milan Lupač – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, František Kučera, Daniel Petřek vs Milan Zajac – Michal Andráško, Roman Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Michal Morong, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
16. David Culek
23., 55., 59. Jiří Drha
26. Daniel Petřek
5., 35. Jiří Kamler
59. Vladimír Vodička
23. 6. 08 17:00 zzANG Pigs FC Orange Predators A 11. 0:4 (0:0)
V utkání velice slabé úrovně, se z vítězství radovali fotbalovější hosté. První poločas byl bez větších šancí. Ve druhém Predátory několikrát podržel brankář. Tomáš Ryšavý, Lukáš Janata
Pigs FC Orange Predators A
Václav Svatoch – Michal Kaucký, Jakub Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Martin Zbránek vs Jakub Perník – Jaroslav Bouše, Martin Löwe, Ondřej Pelák, Roman Šedivý, Jiří Zika, Vladimír Zika
34., 48. Martin Löwe
50. Ondřej Pelák
56. Jaroslav Bouše
23. 6. 08 17:00 zzNOVOB Per ho tam XXX 11. 3:2 (1:0)
Vyrovnané, slušně hrané utkání. Jan Vintr, Pavel Jakerle
Per ho tam XXX
Petr Hromádko – Miloš Ečer, Jakub Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Michal Majerík, Pavel Martinčík vs Luboš Novotný – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Jiří Halík, Daniel Joska, Vladimír Krůta, Pavel Majer, Petr Šmíd