Po 14.4.08 17:00 zzPANK2 Viktor 1.FC PKD 2006   (HL7H)
Po 14.4.08 18:15 zzPANK2 Paseka FC Viktorčin smích   (HL6C)
Po 5.5.08 20:45 BECH Šachta UK Matfyz   (HL4C)
Út 20.5.08 17:00 zzBALK Vršovice Breaker´s FPC Booaa KK   (HL6D)
Út 20.5.08 18:15 zzBALK F.C.K. Víťazný február FK   (HL6B)
Út 20.5.08 19:30 zzBALK Komtupapa J.R.Club B   (HL6D)

23. 6. 08 17:00 BECH Tatran Válec Le Jardin 11. 4:4 (2:1)
Jak přijít o postup v poslední minutě?? Válec se čtyřmi hráči na střídání byl po celé utkání lepší a tlačil na Jardin hrající prozměnu bez střídání. Vedl dvakrát o dvě branky, 2:0 a 4:2. Le Jardin hrozil pouze z brejků, nejlepším hráčem na hřišti Dočekalem. V 58.minutě už Válec slavil vítězství a postup, ale celou dobu srdnatě bojující Jardin předvedl "turecký závěr" a Tatran se nestačil divit. Hodně podceněný závěr zápasu.
Tatran Válec Le Jardin
Jan Batelka – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský vs Radek Podveský – Roman Dočekal, Martin Hák, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Makovec
59. Jiří Kirschner
9. 6. 08 19:30 BECH Ještěrka Tatran Válec 10. 3:1 (0:0)
Pěkný a pohledný zápas dvou vyrovnaných týmů. Ještěrka byla přeci jen o něco nebezpečnější před soupeřeou brankou a v druhém poločase se prosadila i střelecky. Tomáš Kořán, Přemysl Šimáně
Ještěrka Tatran Válec
Jan Hrubý – Miroslav Benkovský, Jiří Cieciura, Miroslav Görög, Jan Jovbak, Roman Korbut, Aleš Krušina, Vlastimil Všetečka vs Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský
36., 51. Miroslav Benkovský
48. Jiří Cieciura
56. Martin Novotný
2. 6. 08 19:30 BECH Tatran Válec Alténa ST 9. 5:1 (2:1)
Slušně hrané utkání. Hráči Tatranu však narozdíl od soupeře dokázali proměňovat své šance a ve druhém poločase rozhodli.
Tatran Válec Alténa ST
Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Jan Batelka, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský vs Jaroslav Tulach – František Kaduk, David Lorenc, Vladimír Mrázek, Vojtěch Nosek, Jakub Novák, Martin Ouředníček
21., 52. Petr Linek
27., 54. Jaromír Ambrus
60. Petr Hlinka
5. Vojtěch Nosek
26. 5. 08 19:30 BECH VŠSK MFF UK B Tatran Válec 8. 4:4 (3:1)
Domácí se rychle ujali vedení 2:0 a byli jasně lepší, ale po chybě brankáře dovolili soupeři snížit. Ve druhé půli byl lepší Tatran, ale stihl jen vyrovnat a zbytek zápasu byl z jejich strany zbytečně emotivní, když viděli chyby na rozhodčích a ne na špatně odehraném prvním poločase. Václav Šedivý
VŠSK MFF UK B Tatran Válec
Jan Binder – Pavel Hájek, Jan Líkař, Zdeněk Říha, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Tomáš Tejnora, Jaroslav Vávra vs Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Jan Batelka, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský
5. Vladimír Šišma
7. Jan Líkař
30. Tomáš Tejnora
42. Jakub Suchý
23., 37., 41., 55. Petr Linek
19. 5. 08 19:30 BECH Tatran Válec PFC Kodymka A 7. 1:2 (0:2)
Kodymka se v první půli ujala dvoubrankového vedení. Tatran se celý druhý poločas tlačil do útoku, ale podařilo se mu poute snížit.
Tatran Válec PFC Kodymka A
Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Jan Batelka, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Michal Čermák, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Lukáš Zindulka
50. Jaromír Ambrus 7. Lukáš Zindulka
25. Jan Abrahamčík
12. 5. 08 19:30 BECH XXX Tatran Válec 6. 2:4 (1:2)
Domácí od začátku tahali za kratší konec lana, hosté byli o krok napřed při střílení branek i v obraně, a tak zaslouženě zvítězili.
XXX Tatran Válec
Luboš Novotný – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Jiří Halík, Daniel Joska, Pavel Majer, Petr Šmíd vs Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Jan Batelka, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský
15. Zbyněk Dusil
40. Tomáš Cígler
3. Jaromír Ambrus
9. Pavel Brož
33., 56. Petr Linek
5. 5. 08 19:30 BECH Pirelli Tatran Válec 5. 3:4 (2:1)
Zápas měl velmi dobrou kvalitu. Oba týmy hrály kombinační fotbal s minimem faulů. Milan Moc, Stanislav Škvor
Pirelli Tatran Válec
Milan Lupač – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina, Martin Svoboda vs Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Jan Batelka, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek
1. Jiří Drha
6. Jan Kučera
35. František Jirsa
23., 43., 52. Petr Linek
51. Marek Dastych
28. 4. 08 19:30 BECH Tatran Válec Pigs FC 4. 7:1 (4:0)
Pohledné utkání s výraznou převahou domácích. František Řípa, Ondřej Veselý
Tatran Válec Pigs FC
Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Jan Batelka, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský vs Jan Tůma – Jindřich Dlouhý, Michal Kaucký, Jakub Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Václav Svatoch, Jiří Veškrna, Martin Zbránek
2. Petr Hlinka
9., 27., 58. Jaromír Ambrus
21. Marek Dastych
47., 51. Pavel Brož
54. Jiří Veškrna
21. 4. 08 18:15 zzNOVOB Per ho tam Tatran Válec 3. 2:4 (0:0)
Rozhodčí neuvedl komentář.
Kamil Glückselig, Lukáš Brajer
Per ho tam Tatran Válec
Michal Majerík – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek vs Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Petr Hlinka, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek
38. David Cestr
53. Jan Škurek
35., 37., 48., 50. Petr Linek
7. 4. 08 19:30 BECH Tatran Válec Orange Predators A 2. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které v 42.minutě rozhodla krásná střela Dastycha. Jakub Kulhánek, Vít Brandejský
Tatran Válec Orange Predators A
Luděk Chyský – Jan Batelka, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Linek, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský vs Michal Němeček – Martin Löwe, Jakub Perník, Roman Šedivý, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika
28. Petr Linek
38., 42. Marek Dastych
21., 33. Martin Löwe
31. 3. 08 19:30 BECH Nounejm Tatran Válec 1. 2:3 (1:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu nahoru dolů, nakonec rozhodl gól v předposlední minutě. Zápasu by více slušela remíza. David Kácl, Jiří Polanský