Pá 4.4.08 17:00 zzPANK1 The Wall OSTO6 Beer Team   (HL7D)
Pá 4.4.08 18:15 zzPANK1 Podolka FC Polární záře   (HL6F)
St 23.4.08 17:00 zzPANK3 Deprese 1. FC Homogen 1.FC A   (HL6C)
St 23.4.08 18:15 zzPANK3 Veget FC Homogen 1.FC B   (HL5D)
Po 2.6.08 18:00 HRAB2 Agónie FCD Houbaři   (SVL2A)

23. 6. 08 18:00 HRAB2 PFC Kodymka A Ještěrka 11. 3:2 (1:1)
Ještěrka vyhrála na držení balónu, ale porazila je vlastní nepozornost na začátcích poločasů. David Ronn, Lukáš Michl
PFC Kodymka A Ještěrka
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Dalibor Janota, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka vs Martin Görög – Miroslav Benkovský, Jiří Cieciura, Miroslav Görög, Miroslav Haisl, Jan Hrubý, Jan Jovbak, Roman Korbut, Aleš Krušina, Martin Schuh, Vlastimil Všetečka
3., 35. Dalibor Janota
32. Pavel Honců
17. Jan Hrubý
60. Aleš Krušina
9. 6. 08 19:15 HRAB1 Alténa ST PFC Kodymka A 10. 2:0 (0:0)
Klidné a vyrovnané utkání, kde hosté rozhodli ke konci 2 rychlými góly.
Alténa ST PFC Kodymka A
Jaromír Kaplan – Mohamad Ali, David Ambartsumyan, František Kaduk, Vojtěch Nosek, Jakub Novák, Martin Ouředníček, Jaroslav Tulach vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Dalibor Janota, David Kupr, Lukáš Zindulka
54. Jakub Novák
57. Vojtěch Nosek
2. 6. 08 19:15 HRAB2 PFC Kodymka A VŠSK MFF UK B 9. 0:6 (1:2)
Po vyloučení brankáře a zranění jednoho z hráčů bylo utkání ukončeno předčasně pro nedostatečný počet hráčů Kodymky. Jan Urban, Jiří Plainer
PFC Kodymka A VŠSK MFF UK B
Martin Zindulka – Jan Abrahamčík, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Dalibor Janota, Lukáš Zindulka vs Petr Sváček – Pavel Hájek, Jan Líkař, Zdeněk Říha, Jakub Suchý, Miroslav Ulrich
12. Jan Abrahamčík 20 Martin Zindulka 4. Jan Líkař
21. Pavel Hájek
26. 5. 08 19:15 HRAB1 XXX PFC Kodymka A 8. 7:2 (3:2)
Velmi pěkné, bojovné a oboustraně útočné utkání, s mnoha souboji a šancemi před oběma brankami. Domácí byli herně lepší, především však důraznější a tím pádem i produktivnější a zaslouženě vyhráli. Jan Beneš, Jan Syrovátka
XXX PFC Kodymka A
Luboš Novotný – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Jiří Halík, Daniel Joska, Vladimír Krůta, Pavel Majer vs Martin Zindulka – Jan Abrahamčík, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Dalibor Janota, Jan Kupr, Lukáš Zindulka
2. Tomáš Cígler
20., 33., 45. Daniel Joska
28. Vladimír Krůta
35. Zbyněk Dusil
42. Pavel Majer
12., 27. Lukáš Holeček
19. 5. 08 19:30 BECH Tatran Válec PFC Kodymka A 7. 1:2 (0:2)
Kodymka se v první půli ujala dvoubrankového vedení. Tatran se celý druhý poločas tlačil do útoku, ale podařilo se mu poute snížit.
Tatran Válec PFC Kodymka A
Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Jan Batelka, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Michal Čermák, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Lukáš Zindulka
50. Jaromír Ambrus 7. Lukáš Zindulka
25. Jan Abrahamčík
12. 5. 08 19:15 HRAB1 PFC Kodymka A Pirelli 6. 2:4 (1:1)
Hosté dali tři góly během tří minut, kterými se ujali vedení a od té doby už byli lepším mužstvem. Pro domácí svitla jiskřička naděje, když se Pirelli zranil brankář, ale dokázali toho využít pouze jednou.
PFC Kodymka A Pirelli
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Michal Čermák, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Josef Šesták, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka vs Petr Novák – Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina, Martin Svoboda
43. Martin Svoboda
5. 5. 08 19:15 HRAB1 Pigs FC PFC Kodymka A 5. 3:3 (2:2)
Pěkné, technicky hrané utkání. Kodymka trochu zaspala úvod, ale ještě do poločasu stačila vyrovnat. Ve druhé půli se na každé straně ujala ještě jedna střela a tak utkání zaslouženě skončilo remízou.
Pigs FC PFC Kodymka A
Jan Tůma – Jindřich Dlouhý, Michal Kaucký, Jakub Marek, Theodor Šamalík, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch, Martin Zbránek vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Michal Čermák, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Josef Šesták, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka
3., 46. Jakub Marek
6. Martin Zbránek
26. Pavel Honců
28., 46. Lukáš Holeček
28. 4. 08 18:15 zzNOVOB PFC Kodymka A Per ho tam 4. 0:5 (0:3)
Hostující gólman vychtal ještě snad 10 gólů! asi rozhodl větší počet střídajících hráčů. Jiří Panocha, Robert Moretti
PFC Kodymka A Per ho tam
Martin Zindulka – Jan Abrahamčík, Michal Čermák, Lukáš Holeček, David Kupr, Lukáš Zindulka vs Jan Majerík – Miloš Ečer, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek
35 Lukáš Zindulka 16., 23. Michal Majerík
21., 41., 58. Jiří Majer
21. 4. 08 19:15 HRAB2 Orange Predators A PFC Kodymka A 3. 4:1 (1:0)
V úvodu utkání byla hra poměrně svižná, ale po 10 minutách upadla do průměru a s přibývajícím časem do hlubokého podprůměru. Přeci jen o trochu přesnější byli domácí a po zásluze si připsali vítězství. Martin Procházka, Tomáš Procházka
Orange Predators A PFC Kodymka A
Jakub Perník – Jaroslav Bouše, Karel Hromada, Martin Löwe, Michal Němeček, Ondřej Pelák, Roman Šedivý, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Michal Čermák, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Dalibor Janota, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka
18. Karel Hromada
41. Vladimír Zika
53. Martin Löwe
60. Jiří Zika
57. Lukáš Holeček
7. 4. 08 19:15 HRAB2 PFC Kodymka A Nounejm 2. 1:9 (0:4)
Utkání vysoké kvality z obou stran, výsledek neodpovídá. Pro Kodymku je to přehnaně krutá porážka. Tomáš Vitásek, Jan Bejkovský
PFC Kodymka A Nounejm
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Michal Čermák, Pavel Honců, Dalibor Janota, Josef Šesták, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka vs Filip Zemančík – Michal Andráško, David Barinec, Demis Chasakidis, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička
42. Michal Čermák 10., 11., 15., 35., 60. Jiří Kamler
13. Michal Andráško
35., 39., 54. Pavel Kukaj
31. 3. 08 19:15 HRAB3 Le Jardin PFC Kodymka A 1. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které ozdobila velmi pohledná standartka Le Jardinu, z níž padla první branka. Milan Vondra, Šimon Větrovský