Ne 20.4.08 17:30 zzZARUB Sparta Pankrác Nikdo nikde   (HL3D)
Ne 20.4.08 18:45 zzZARUB Strašnická šlechta Samson Bonella B   (HL6L)
Pá 20.6.08 17:00 STOD Koliba F.C.V. Tučňáci SUP A   (SVL1A)
Pá 20.6.08 18:15 STOD Podolka FC Těžká demence   (HL6F)
Pá 20.6.08 19:30 STOD Suchdol sabres A Bar Krušovice   (HL3C)

23. 6. 08 17:00 zzZARUB VŠSK MFF UK B Alténa ST 11. 1:3 (1:1)
Na utkání bylo znát, že hráčům VŠSK už o nic nejde, takže se hrál bezstarostný fotbal. Josef Kučera
VŠSK MFF UK B Alténa ST
Miroslav Ulrich – Oldřich Dominik, Pavel Hájek, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Tomáš Tejnora vs Jaromír Kaplan – David Ambartsumyan, František Kaduk, Vladimír Mrázek, Vojtěch Nosek, Jakub Novák, Martin Ouředníček, Pavel Štern
21. Tomáš Tejnora 7., 38. Vojtěch Nosek
55. Jakub Novák
9. 6. 08 19:15 HRAB1 Alténa ST PFC Kodymka A 10. 2:0 (0:0)
Klidné a vyrovnané utkání, kde hosté rozhodli ke konci 2 rychlými góly.
Alténa ST PFC Kodymka A
Jaromír Kaplan – Mohamad Ali, David Ambartsumyan, František Kaduk, Vojtěch Nosek, Jakub Novák, Martin Ouředníček, Jaroslav Tulach vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Dalibor Janota, David Kupr, Lukáš Zindulka
54. Jakub Novák
57. Vojtěch Nosek
2. 6. 08 19:30 BECH Tatran Válec Alténa ST 9. 5:1 (2:1)
Slušně hrané utkání. Hráči Tatranu však narozdíl od soupeře dokázali proměňovat své šance a ve druhém poločase rozhodli.
Tatran Válec Alténa ST
Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Jan Batelka, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský vs Jaroslav Tulach – František Kaduk, David Lorenc, Vladimír Mrázek, Vojtěch Nosek, Jakub Novák, Martin Ouředníček
21., 52. Petr Linek
27., 54. Jaromír Ambrus
60. Petr Hlinka
5. Vojtěch Nosek
26. 5. 08 17:00 DEKAN Alténa ST Pirelli 8. 1:5 (0:2)
Alténa na dva body neměla. Pirelli bylo po celé utkání lepším mužstvem. Václav Kovařík, Jan Turínek
Alténa ST Pirelli
Jaromír Kaplan – David Ambartsumyan, Vladimír Mrázek, Vojtěch Nosek, Jakub Novák, Martin Ouředníček, Pavel Štern vs Milan Lupač – Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina
49. Vojtěch Nosek 7., 59. Michal Kolářík
29. Daniel Petřek
35., 51. Jiří Drha
19. 5. 08 19:30 zzPANK2 Pigs FC Alténa ST 7. 2:2 (2:1)
Nemastné, neslané utkání. Hráči neuměli pořádně kopnout do míče. Hrálo se spíše tvrději než hlavou a nohami. Adam Klofáč, Miloš Linhart
Pigs FC Alténa ST
Jan Tůma – Jindřich Dlouhý, Jakub Marek, Theodor Šamalík, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch, Martin Zbránek vs Mohamad Ali – David Lorenc, Vladimír Mrázek, Jakub Novák, Martin Ouředníček, Pavel Štern
9. Václav Svatoch
17. Jindřich Dlouhý
12. Jakub Novák
55. David Lorenc
12. 5. 08 18:15 zzNOVOB Alténa ST Per ho tam 6. 3:1 (3:0)
Bojovně odehrané utkání, ve kterém byli šťastnější domácí, hosté se ve druhé půli snažili o zvrat utkání, ale marně.
Alténa ST Per ho tam
Jaromír Kaplan – David Ambartsumyan, David Lorenc, Vladimír Mrázek, Vojtěch Nosek, Jakub Novák, Martin Ouředníček, Pavel Štern vs Jan Majerík – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek
8. Vojtěch Nosek
18. David Ambartsumyan
28. David Lorenc
46. Tomáš Hromádko
5. 5. 08 20:00 TEMPO Orange Predators A Alténa ST 5. 6:5 (4:1)
Technicky líbivé utkání, v němž měli vítězové většinou převahu nad soupeřem, který hrál bez střídání. Po změně stran se však museli obávat o výsledek. Jan Hrubeš, Stanislav Lipták
Orange Predators A Alténa ST
Jakub Perník – Jaroslav Bouše, Tomáš Hanus, Karel Hromada, Martin Löwe, Michal Němeček, Roman Šedivý, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Jaromír Kaplan – David Ambartsumyan, David Lorenc, Vladimír Mrázek, Karel Pecl, Pavel Štern
43. Vladimír Mrázek
28. 4. 08 17:00 zzPANK2 Alténa ST Nounejm 4. 1:3 (1:2)
Utkání bylo vyrovnané, o výsledku rozhodl větší počet hráčů na střídání v týmu hostí.
Alténa ST Nounejm
Jaromír Kaplan – David Ambartsumyan, Vladimír Mrázek, Jakub Novák, Martin Ouředníček, Pavel Štern vs Filip Zemančík – Michal Andráško, David Barinec, Demis Chasakidis, Roman Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička
13. David Ambartsumyan 20. Pavel Kukaj
25. Jiří Kamler
52. Roman Janíček
21. 4. 08 19:30 zzNOVOB Le Jardin Alténa ST 3. 1:2 (0:0)
Po prvním vyrovnaném poločase začaly ve druhé půli konečně padat góly. Jako šťastnější se v tomto směru ukázala Alténa, která dokázala skórovat dvakrát. Lukáš Mrňavý
Le Jardin Alténa ST
Radek Podveský – Jan Chaloupka, Roman Dočekal, Martin Hák, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec, Petr Semerád vs František Kaduk – Mohamad Ali, David Ambartsumyan, David Lorenc, Vladimír Mrázek, Vojtěch Nosek, Jakub Novák, Martin Ouředníček, Pavel Štern
60. Jiří Kirschner 42. Vojtěch Nosek
57. David Lorenc
7. 4. 08 17:00 zzPANK2 Alténa ST Ještěrka 2. 0:0 (0:0)
Pohledné utkání, jehož koeficient zábavnosti byl vyšší než 0:0.
Alténa ST Ještěrka
Jaromír Kaplan – David Lorenc, Jakub Novák, Martin Ouředníček, Karel Pecl, Pavel Štern vs Pavel Rambousek – Gerhard Berka, Jiří Cieciura, Miroslav Görög, Jan Hrubý, Jan Jovbak, Filip Klement, Roman Korbut, Lukáš Křížek, Aleš Krušina, Vlastimil Všetečka
21 Jakub Novák
31. 3. 08 18:15 zzPANK1 Alténa ST XXX 1. 0:1 (0:1)
Velice slušně hrané utkání, bez většího počtu vyložených šancí. Alténa skoro celý druhý poločas diktovala tempo a snažila se o vyrovnání. Soustředěná obrana XXX však odolala.
Alténa ST XXX
Jaromír Kaplan – František Kaduk, Vladimír Mrázek, Martin Ouředníček, Karel Pecl, Pavel Štern vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Daniel Joska, Vladimír Krůta, Petr Kubišta, Petr Šmíd