Út 1.4.08 17:00 zzPANK2 Vinohrady FC Spalovna FK   (HL7H)
Út 1.4.08 18:15 zzPANK2 MVS Vršovice A Resslovka SK   (HL5C)
St 9.4.08 19:00 METE1 Martini BC Motol FN   (HL5D)
St 9.4.08 20:15 METE1 Zlatý tygr Desperado VET   (VL1A)
Pá 13.6.08 19:00 TEMPO Huňáč PK Meďák FC   (HL7D)
Pá 13.6.08 20:15 TEMPO Manny FC Pyjavíce FK   (HL6F)

15. 6. 08 11:15 TEMPO Horsis heads Dejnámbůra FC 11. 2:6 (1:0)
První poločas bylo utkání velice vyrovnané. Je nutné poznamenat, že hostům nepřišel gólman, tudíž se do brány musel postavit hráč z pole. Po 2. góle Čížka hosté ukázali co v nich je a vyhráli.
Horsis heads Dejnámbůra FC
Michal Klus – Jiří Beránek, Jan Havelka, Jan Hotový, Petr Škeřík, Ondřej Sýkora vs Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Lukasz Kowalski, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka
20. Jiří Beránek
59. Ondřej Sýkora
41., 50., 53., 58. Jiří Čížek
54. Jan Pála
55. Miloslav Goll
8. 6. 08 11:15 TEMPO Dejnámbůra FC Cosmetic 10. 6:5 (3:3)
Pohledné utkání ve vysokoém tempu. Chybou ve středu pole se v 58.min. Cosmetic připravil o zaslouženou remízu. Roman Künzel, Ota Ryneš
Dejnámbůra FC Cosmetic
Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Lukasz Kowalski, David Lambl, Václav Lysczas, David Procházka, Lukáš Randa vs Josef Hisem – Radek Dobrý, Václav Kyselka, Ján Mastilák, Radek Tůma, Ján Zdechovan
41. Radek Tůma
1. 6. 08 11:15 TEMPO Dejnámbůra FC Veleslavín Viktoria 9. 12:2 (6:1)
Jednoznačné utkání s velkou převahou Dejnámbůra, vyjádřenou i počtem vstřelených branek. Martin Digoň, Milan Hulcr
Dejnámbůra FC Veleslavín Viktoria
Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Lukasz Kowalski, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka vs Josef Jordán – Tomáš Fejfar, David Hlaváč, Jiří Kolář, Tomáš Konopka, Miroslav Krucký, Tomáš Pekár
37. Tomáš Konopka
25. 5. 08 11:15 TEMPO Corleone Dejnámbůra FC 8. 6:4 (3:1)
Zajímavé a místy i vyrovnané utkání. Zatímco domácím patřili úvody poločasů, hosté zase soupeře přehrávali na jejich koncích. Lukáš Rosenberg
Corleone Dejnámbůra FC
Petr Hruška – Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Milan Kupsa, Igor Pšurný, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček vs Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Lukasz Kowalski, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka
47. Jan Pála
18. 5. 08 11:15 TEMPO Dejnámbůra FC Bohemia AFK 7. 0:5 (0:1)
Jednoznačné skóre utkání po rychlých gólech AFK Bohemia na začátku 2.poločasu. Karel Ševčík, Roman Schlaichert
Dejnámbůra FC Bohemia AFK
Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Lukasz Kowalski, David Lambl, Jan Pála, David Procházka, Lukáš Randa vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Petr Šlechta, Stanislav Starý
30., 37., 39. Petr Bartoníček
35. Stanislav Starý
43. Miloslav Adámek
11. 5. 08 11:15 TEMPO Dejnámbůra FC 1.FC Košíře 5. 5:7 (2:3)
Utkání bylo velmi vyrovnané. O výsledku se rozhodlo ve druhé půlce, kdy hosté dokázali lépe proměňovat šance. Michal Freiberg, Roman Leontovič
Dejnámbůra FC 1.FC Košíře
Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Lukasz Kowalski, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka vs Lukáš Kozák – David Bareš, Vladimír Buberle, Josef Hampl, Tomáš Řanda, Michal Šimánek, Petr Sládek, Jan Zedníček
1. David Procházka
12., 44. Jan Pála
46., 49. Jiří Čížek
4., 32. David Bareš
6., 16., 43., 46. Michal Šimánek
54. Tomáš Řanda
4. 5. 08 11:15 TEMPO Basta fidli A Dejnámbůra FC 6. 4:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hrály oba týmy s velkým přehledem a pouštěly se do skvělých kombinací.
Basta fidli A Dejnámbůra FC
Václav Candra – Martin Černý, Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Tomáš Šalplachta, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka vs Miloslav Goll – Jiří Čížek, Petr Hönigsfeld, Lukasz Kowalski, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Zdeněk Vondřička
14. Pavel Kotrč
17. Milan Mikšovský
45., 52. Jan Cína
20. Jiří Čížek
55. David Lambl
20. 4. 08 11:15 TEMPO Slovan Amatéři Dejnámbůra FC 4. 8:2 (3:2)
Hostující tým vydržel se Slovanem jen první poločas, poté doplatil na nízký počet hráčů a prohrál vysokým rozdílem. Marek Novotný, Štěpán Valchář
Slovan Amatéři Dejnámbůra FC
Stanislav Tvaroh – Petr Babka, Jan Hořejší, Tomáš Konečný, Martin Kovář, Josef Kubát, Leoš Navrátil, Ivan Prchlík, Jan Včelák, Adam Weiss vs Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Lukasz Kowalski, David Lambl, Václav Lysczas, David Procházka
21. Václav Lysczas
13. 4. 08 10:00 DEKAN Dejnámbůra FC Síla vůle 3. 4:2 (2:2)
Vyrovnaný místy nervózní zápas vyhrálo početnější a mladší mužstvo, když ve 2.pol. udrželo tempo a otočilo zápas. Jan Konfršt, Petr Hradecký
Dejnámbůra FC Síla vůle
Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Lubomír Kováč, David Lambl, Filip Lorenz, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Josef Nepomucký, František Opravil, Jiří Pešan, Michal Prejza, Milan Svoboda, Kamil Zavřel
3. Václav Lysczas
30. David Lambl
41. Jan Pála
54. Jiří Čížek
7., 17. Zdravko Kalfinov
6. 4. 08 11:15 DEKAN Monočlánek FC Dejnámbůra FC 2. 2:2 (0:0)
Vyrovnané, bojovné utkání. Remíza je spravedlivá. Zápas dvou generací. Jiří Jíša, Stanislav Hejhal
Monočlánek FC Dejnámbůra FC
Tomáš Petr – Martin Harvot, Martin Horák, Robert Kunc, Jan Papoušek, Ladislav Ruňanin, Petr Rusňák, Petr Sedlmajer, Jiří Sudek vs Miloslav Goll – Jiří Čížek, Petr Hönigsfeld, Lubomír Kováč, David Lambl, Václav Lysczas, Zdeněk Vondřička
35., 46. Martin Horák 39., 57. Jiří Čížek
30. 3. 08 11:15 TEMPO Dejnámbůra FC Lynx 1. 3:6 (2:1)
V prvním poločase byl lepším týmem Dejnámbůra hrající v pěti a po příchodu dalších dvou hráčů se měla druhá půle stát jasnou záležitostí. Opak byl pravdou, Lynx zapnul vyšší obrátky a zaslouženě zvítězil.
Dejnámbůra FC Lynx
Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Petr Hönigsfeld, Lukasz Kowalski, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka vs Jiří Chloupek – Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Lukáš Kolinger, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Jiří Prais, Jaromír Rajský