So 26.4.08 13:45 TEMPO Kumpáni Prague United   (HL6H)
So 26.4.08 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz Ramutant CF   (HL6H)
So 14.6.08 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Nulová šance   (HL6G)
So 14.6.08 10:00 zzNOVOB New Jersey Devils B Notorkros FK   (HL6G)
Ne 22.6.08 15:00 zzZARUB Viktor 1.FC Delivery FC   (HL7H)
Ne 22.6.08 16:15 zzZARUB Lord Mayor Idiot Absinth   (HL4F)

15. 6. 08 11:15 BECH Síla vůle Basta fidli A 11. 0:1 (0:0)
Za téměř bezbrankový zápas jsou odpovědni oba brankáři, kteří podali fantastický výkon a stali se hvězdami utkání.
Síla vůle Basta fidli A
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Josef Nepomucký, Michal Prejza, Milan Svoboda, Kamil Zavřel vs Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka
59. Milan Mikšovský
8. 6. 08 11:15 DEKAN Basta fidli A Monočlánek FC 10. 4:0 (1:0)
Monočlánek hrál celý zápas ve 4 v poli, přesto to Basta fidli nemělo jednoduché. Je třeba pochválit hosty za výborně takticky hrané utkání.
Basta fidli A Monočlánek FC
Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Karel Jung, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka vs Michal HozákRobert Kunc, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Jiří Sudek
20., 43. Jan Cína
37. Pavel Kotrč
47. Pavel Stoklasa
1. 6. 08 11:15 zzJUNI2 Lynx Basta fidli A 9. 1:8 (1:5)
V podstatě od začátku jednoznačné utkání, v němž hosté převyšovali své soupeře hlavně kvalitou koncovky.
Lynx Basta fidli A
Petr Vítek – Ladislav Daniš, Milan Humeník, Zdeněk Kovář, Jiří Prais, Jaromír Rajský, Petr Šíma, Jan Vondrák vs Václav Candra – Jan Cína, Karel Jung, Pavel Kotrč, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka
28. Jan Vondrák 45 Jaromír Rajský 6., 17., 19., 22., 40. Daniel Waňka
16. Pavel Kotrč
32., 37. Pavel Stoklasa
25. 5. 08 10:00 zzJUNI1 Basta fidli A Horsis heads 8. 2:2 (0:1)
Vyrovnaná partie skončila vyrovnaným výsledkem. Bojovný zápas bez faulů.
Basta fidli A Horsis heads
Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Karel Jung, Milan Mikšovský, Tomáš Šalplachta, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka vs Jan Havelka – Jiří Beránek, Jan Burda, Jan Hotový, Zdeněk Kricner, Petr Škeřík, Ondřej Sýkora
42. Tomáš Hájek
51. Pavel Stoklasa
12., 56. Jan Burda
18. 5. 08 10:00 zzJUNI2 Cosmetic Basta fidli A 7. 3:3 (1:1)
Slušně hrané utkání z obou stran na těžkém terénu. Zápas skončil zaslouženou remízou. Václav Kopecký, Tomáš Bendl
Cosmetic Basta fidli A
Petr Boháč – Patrik Benda, Radek Dobrý, Josef Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Norbert Rúček, Karel Sladovník vs Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Karel Jung, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka
11. Radek Dobrý
55., 59. Patrik Benda
24., 40. Jan Cína
56. Pavel Stoklasa
4. 5. 08 11:15 TEMPO Basta fidli A Dejnámbůra FC 6. 4:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hrály oba týmy s velkým přehledem a pouštěly se do skvělých kombinací.
Basta fidli A Dejnámbůra FC
Václav Candra – Martin Černý, Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Tomáš Šalplachta, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka vs Miloslav Goll – Jiří Čížek, Petr Hönigsfeld, Lukasz Kowalski, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Zdeněk Vondřička
14. Pavel Kotrč
17. Milan Mikšovský
45., 52. Jan Cína
20. Jiří Čížek
55. David Lambl
27. 4. 08 10:00 zzJUNI2 Corleone Basta fidli A 5. 1:0 (1:0)
Slušně hrané utkání s velkým nasazením. Jen čarování obou brankářů zabránilo vyššímu skóre. Pavol Habuda, Martin Schindler
Corleone Basta fidli A
Petr Hruška – Jan Jurke, Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Igor Pšurný, Filip Raboch, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Jan Turek vs Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka
27. Daniel Sokolíček
20. 4. 08 11:15 zzJUNI2 Basta fidli A Bohemia AFK 4. 3:0 (0:0)
Kvalitní utkání dvou technických týmů. Zápas podstatně ovlivnil fakt, že hosté hráli do 40.minuty ve čtyřech v poli. Poté už nedokázali s výsledkem nic udělat. Petr Uzel, Martin Provazník
Basta fidli A Bohemia AFK
Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý
34. Jan Cína
39. Pavel Kotrč
50. Tomáš Hájek
13. 4. 08 12:30 DEKAN Basta fidli A Veleslavín Viktoria 3. 7:5 (3:4)
V osmé minutě by si na výhru Basta Fidli vsadil asi jenom blázen, po gólu přímo z výkopu byli domácí hodně dole. Jenže v druhé půli se jejich hra uklidnila, přestali se obviňovat navzájem a začali hrát jako tým. Veleslavín jejich nástup nezachytil a nakonec odešel překvapivě poražen. Domácí neproměnili ve 26.minutě penaltu za ruku, trefili pouze tyč.
Basta fidli A Veleslavín Viktoria
Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Tomáš Šalplachta, Pavel Stoklasa, Jan Ungerman, Daniel Waňka vs Josef Jordán – Tomáš Fejfar, David Hlaváč, Tomáš Konopka, Petr Pekár, Tomáš Pekár, Milan Tvrdý
38. David Hlaváč
6. 4. 08 10:00 STOD 1.FC Košíře Basta fidli A 2. 0:0 (0:0)
V utkání převládala obranná činnost nad útočnou, a tak šancí bylo na obou stranách minimum. Čím více se blížil závěr utkání, tím přibývalo alespoň trochu vzruchu před brankami. V úplně poslední minutě šel hostící kapitán Kotrč úplně sám na gólmana, ale s naprosto vyloučenou šancí nenaložil dobře, kdy trefil gólmana. V korektně hraném utkání byla dělba bodů zasloužená.
1.FC Košíře Basta fidli A
Lukáš Kozák – David Bareš, Vladimír Buberle, Jiří Dohnal, Josef Hampl, Jan Linger, Josef Mecel, Tomáš Řanda, Michal Šimánek, Petr Sládek, Jan Zedníček, Sveto Živanovič vs Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Jan Ungerman, Daniel Waňka
50 Josef Hampl
30. 3. 08 08:45 ZAK Basta fidli A Slovan Amatéři 1. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas, plný krásných akcí. Oba soupeři se soustředili jen na fotbal. Je příjemné takovéto zápasy pískat, rozhodčí se může kochat pěknou hrou. Dobrý výkon podal brankář Slovanu, který do poslední minuty držel čisté konto. Nešťastný gól v závěru znamenal zaslouženou remízu. Ladislav Houžvička, Michal Odvárka