Ne 1.6.08 18:45 zzPANK1 Krokodýl Vršovice FC Rumové pralinky FC   (HL8P)
Út 24.6.08 19:00 P2 Palouk SK Killing power FC   (HL6B)
Út 24.6.08 20:15 P2 Perpetis Vibromax 1985   (HL7B)

22. 6. 08 15:00 BECH Spalovna FK PKD 2006 11. 1:4 (0:2)
Tým PKD 2006 byl rozhodně lepší. Byli individuálně technicky vyspělejší. Vitaliy Karabin, Oleg Ivantsiv
Michal Horák – Jan Fyrbach, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Robert Krunčík, Otakar Marhoun, Josef Švejda vs Libor Achac – Jiří Černý, Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Antonín Lavrenčík, Jan Poduška, Petr Polák
9. Jan Poduška
39. Matěj Chvojka
47. Petr Polák
8. 6. 08 16:15 zzS1 Malvazinky 1.FC Spalovna FK 10. 4:1 (2:0)
Velmi klidný a vyrovnaný zápas hraný v duchu fair play, kde rozhodla střelecká potence Malvazinek. Tomáš Kučera, Martin Rákosník
Malvazinky 1.FC Spalovna FK
Karel Rákosník – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník vs Miroslav Krmenčík – Jan Fyrbach, Michal Horák, Jaroslav Kršek, Otakar Marhoun, Vojtěch Šafář, Josef Švejda
20. David Adamec
25., 37. Filip Novotný
41. Pavel Rákosník
44. Jan Fyrbach
30. 5. 08 18:15 zzANG Spalovna FK KTB A 9. 5:0 (4:0)
Zpočátku se jednalo o vyrovnaný zápas, ale v poslední třetině první půle Spalovna rozhodla o svém bezproblémovém vítězství, které si ve druhé půli v pohodě ohlídala a navíc ještě navýšila. KTB nevyužilo ani jednu ze svých gólových šancí. Luboš Olmr, Petr Pařízek
Spalovna FK KTB A
Robert Krunčík – Jan Fyrbach, Martin Grňa, Michal Horák, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Otakar Marhoun, Vojtěch Šafář, Josef Švejda vs Jan Valenta – Jiří Čapek, Michal Cetkovský, Jiří Galajda, Jan Hanák, Jan Přibil, Jiří Valenta, Tomáš Zicha
23. Martin Grňa
24., 28. Otakar Marhoun
30., 55. Jan Fyrbach
25. 5. 08 12:30 HANSP Bruchos HFC Spalovna FK 8. 3:2 (2:0)
Zápas průměrné úrovně přinesl vítězství hráčům týmu Bruchos HFC, kterí si v prvním poločase vypracovali dvoubrankový náskok. Hráči Spalovny hned po přestávce vývoj utkání zdramatizovali. V závěru však přišla pojistka vedení Bruchosu, tým Spalovna těsně před koncem dokázal ještě snížit.
Bruchos HFC Spalovna FK
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Filip Čabrádek, Tomáš Gajdoš, Tomáš Němec, David Valeš, Jan Žák vs Josef Švejda – Jan Fyrbach, Martin Grňa, Michal Horák, Jaroslav Hrouda, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Robert Krunčík, Otakar Marhoun, Vojtěch Šafář
10. David Valeš
24., 56. Michal Bendl
32. Roman Hübl
59. Jan Fyrbach
45. Otakar Marhoun
16. 5. 08 18:15 zzZARUB Spalovna FK Delivery FC 7. 4:12 (1:8)
Jednoznačná záležitost s pikantním závěrem. Hráči týmu FC Delivery vstoupili do utkání ostrostřelbou, takže o vítězi nebylo pochyb. Hráči Spalovny hráli v tréninkovém tempu na soupeře zjevně nestačili. V samém závěru však vstřelili tří branky, když soupeř už výrazně polevil v bránění.
Spalovna FK Delivery FC
Josef Švejda – Martin Grňa, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Robert Krunčík, Otakar Marhoun vs David Zobal – Jan Augustin, Jan Balcer, Jiří Kadlec, Jan Roth, Jakub Váchal, Josef Vladyka
53. Jakub Váchal
6. 5. 08 19:30 HANSP Viktor 1.FC Spalovna FK 6. 2:3 (2:3)
Pohledné a bojovné utkání, jenž po prvním poločase slibovalo gólovou přestřelku. V druhém poločase se však hosté soustředili na bránění výsledku, což se jim podařilo znamenitě.
Viktor 1.FC Spalovna FK
Ondřej Šváb – Jiří Janďourek, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Petr Šváb, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Michal Horák – Jan Fyrbach, Martin Grňa, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Otakar Marhoun, Josef Švejda
12. Daniel Žížala
17. Petr Procházka
10. Josef Švejda
13., 20. Jan Fyrbach
23. 4. 08 18:15 zzHAGIB Spalovna FK Trona CF 5. 2:4 (0:1)
Vyhecované utkání ze strany hostů. Dokázali obrátit nepříznivý stav a hráli týmovým duchem. Oba celky předvedly utkání kvalitní úrovně.
Spalovna FK Trona CF
Josef Švejda – Jan Fyrbach, Martin Grňa, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Robert Krunčík, Otakar Marhoun vs Evžen Vacek – Josef Alferi, Robert Alferi, Daniel Janko, Stefano Milici, Jiří Svátek, Libor Švec, Pavel Trojan, Julien Vinhas
35. Roman Hübl
42. Otakar Marhoun
19. Stefano Milici
47., 49., 58. Julien Vinhas
18. 4. 08 19:30 STOD Sturm JM Spalovna FK 4. 4:2 (1:1)
Svižně hrané utkání, ve kterém mladíci z Jižního Města uběhali starší hráče Spalovny. Zasloužené vítězství Sturmu. Josef Datko, Martin Dudek
Sturm JM Spalovna FK
Filip Kotek – Milan Dolejš, Martin Hyánek, Jan Hynek, Petr Linx, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník vs Josef Švejda – Martin Grňa, Michal Horák, Jaroslav Hrouda, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Robert Krunčík, Otakar Marhoun, Vojtěch Šafář
28., 53., 59. Jan Hynek
31. Jiří Ouředník
27. Vojtěch Šafář
57. Jaroslav Hrouda
9. 4. 08 17:00 zzJUNI1 Spalovna FK Speciál Bráník A 3. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, oba týmy předvedly perfektní fotbal. Utkání bylo až infarktové. O výsledku rozhodl drtivý závěr.
Spalovna FK Speciál Bráník A
Michal Horák – Jan Fyrbach, Martin Grňa, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Robert Krunčík, Otakar Marhoun, Josef Švejda vs Karel Kodeš – Jiří Březina, Štěpán Černušák, Martin Kladiva, Martin Palacký, Jiří Petr, Jan Ropický, Jakub Svoboda
3., 49. OG
22. Jaroslav Kršek
6. Jan Ropický
56. Jiří Petr
57. Jiří Březina
1. 4. 08 17:00 zzPANK2 Vinohrady FC Spalovna FK 2. 3:5 (2:4)
Vyrovnané utkání, odehrané v duchu fair-play. Ve druhé půli si Spalovna pohlídala dvoubrankový náskok.
Vinohrady FC Spalovna FK
Ondřej Kuděj – Petr Čechrák, Jiří Černý, Jaroslav Chott, Jan Epstein, Oldřich Horák, Miloš Macek, Miroslav Pazdera, Jan Zajíc vs Michal Horák – Jan Fyrbach, Martin Grňa, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Josef Švejda
7. Petr Čechrák
18. Jaroslav Chott
33. Ondřej Kuděj
18., 29., 34. Jan Fyrbach
19. Jaroslav Kršek
27. Josef Švejda
30. 3. 08 16:15 zzJUNI2 Prokaryota FZ Spalovna FK 1. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách se šťastnějším koncem pro Spalovnu. Václav Král, Václav Král
Prokaryota FZ Spalovna FK
Jakub Šindelář – Michal Hacaperka, Milan Jirásek, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jaromír Talíř vs Josef Švejda – Jan Fyrbach, Martin Grňa, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Robert Krunčík, Otakar Marhoun, Vojtěch Šafář