11. Suchdol stars RSC C 11 3 1 7 22:34 7

St 7.5.08 17:00 DEKAN Animals Sklenářka FC   (HL4D)
St 7.5.08 18:15 DEKAN Útlum Namo FC   (HL5D)
Pá 16.5.08 17:00 zzPANK1 Sturm JM Trona CF   (HL7H)
Pá 16.5.08 18:15 zzPANK1 Růžoví delfínci 97,2 Mord RFC   (HL4D)

15. 6. 08 16:15 P3 Parta AC Junior Motol 11. 3:3 (0:1)
Utkání dobré úrovně, do kterého lépe vstoupili hráči týmu Junior Motol, kteří se ujali vedení a vyhráli první poločas. Soupeř se však nevzdal, ve druhé půli dokázal třikrát vyrovnat vedení Motola a nakonec vybojoval bod.
Parta AC Junior Motol
Jaroslav Tichý – Vladimír Dusil, Petr Hazuka, Daniel Machytka, Stanislav Smola, Pavel Suchopár, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák vs Daniel Behina – David Bičík, Zdeněk Hartman, Jan Holub, David Hora, Petr Josef, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Jiří Petřík, Radek Zuzák
36. OG
45. Vladimír Zelenka
53. Zdeněk Zimovčák
9. Jan Holub
41. David Bičík
52. Jiří Petřík
8. 6. 08 17:30 zzPANK1 Junior Motol Notorlet Stodůlky 10. 8:0 (2:0)
Naprosto jasný zápas, Notorlet se nesešel, navíc jejich kapitán měl potíže, takže nemohl moc běhat. Zápas proběhl fair-play. Ve druhém pol. byl k vidění pěkný fotbal. Petr Michalčič, Tomáš Pata
Junior Motol Notorlet Stodůlky
Miloš Kracík – David Hora, Petr Josef, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Jiří Petřík vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Petr Šandera, Vladimír Valášek
13., 34. Martin Pavlík
17., 55., 60. Jiří Petřík
35., 59. Petr Josef
50. David Hora
24. 5. 08 08:45 ZAK Notorax AFC Junior Motol 9. 1:2 (1:1)
Poklidné utkání hrané čistě, většinou měli převahu hosté, i když jim první poločas nevyšel. Nakonec se na ně usmálo štěstí - šťastný gól.
Notorax AFC Junior Motol
Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Oleh Lazaryev, Ladislav Nesměrák, Tibor Rezdovič, Josef Rožnovský, Ondřej Turek vs Daniel Behina – Zdeněk Hartman, David Hora, Petr Josef, Filip Mlejnek, Martin Pavlík, Radek Zuzák
16. Ladislav Nesměrák 24., 45. Zdeněk Hartman
18. 5. 08 13:45 HANSP Junior Motol My 8. 1:5 (0:3)
Zajímavé utkání, hra se rychle přelévala z jedné strany na druhou, vyhrál techničtější tým.
Junior Motol My
Martin Kliment – Daniel Behina, Zdeněk Hartman, David Hora, Petr Josef, Ludvík Marek, Jiří Petřík vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Karel Helman, Zdeněk Štěpán, David Václavek, Martin Žofka, Michal Žofka
45. David Hora 17. David Václavek
25. Tomáš Bělíček
26. Martin Žofka
35., 55. Michal Žofka
11. 5. 08 20:00 P2 Junior Motol Úderka Žižkov junioři 7. 7:1 (4:1)
Nervózní začátek, ale pak jednostranný průběh. Vladimír Drápal, Stanislav Petroušek
Junior Motol Úderka Žižkov junioři
Miloš Kracík – Zdeněk Hartman, Jan Holub, Petr Josef, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Radek Zuzák vs Michal Antonický – Radek Čech, Miroslav Jakubík, Luděk Novotný, Pavel Řezáč, Robert Šupita
1., 36., 58. Jan Holub
10. Ludvík Marek
11., 25. Zdeněk Hartman
38. Martin Pavlík
27. Pavel Řezáč 5. Luděk Novotný
4. 5. 08 18:45 HANSP Free team Junior Motol 6. 6:4 (2:2)
Utkání hrané čistě s povedenými kombinacemi na obou stranách. Zvítězil lepší tým. Tadeáš Velechovský, František Koudelka
Free team Junior Motol
František Kohák – Robert Apolín, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel vs Martin Kliment – Daniel Behina, Michal Drmla, Zdeněk Hartman, Jan Holub, Petr Josef, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Jiří Petřík
54. Daniel Behina
27. 4. 08 16:15 zzPANK1 Junior Motol Dynamo R.U.M. A 5. 2:3 (0:1)
Zápas celou dobu hraný převážně uprostřed hřiště rozhodl svou dravostí a nebojácností Kafka. Ani závěr zápasu a tlak Motola nesebral výhru hostům. Martin Šimkanin, Michal Valent
Junior Motol Dynamo R.U.M. A
Daniel Behina – Zdeněk Hartman, Petr Josef, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Jiří Petřík vs Zbyněk Janík – Přemysl Jošek, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Michal Šelmeci, Václav Senič, Lubomír Vašek
44. Martin Pavlík
54. Petr Josef
21., 42. Tomáš Kafka
38. Lubomír Vašek
20. 4. 08 15:00 P1 100P FC Junior Motol 4. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání s velkým množstvím šancí na obou stranách. Libor Martinček, Jan Tezner
100P FC Junior Motol
Martin ProkešLukáš Fiala, Jakub Herz, Jan Janovský, Zdeněk Kubíček, Libor Musil, Jiří Tůma, Jan Zajíček vs Daniel Behina – Zdeněk Hartman, Petr Josef, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Jiří Petřík, Jaroslav Šátek
15. Libor Musil
44. Lukáš Fiala
51. Zdeněk Kubíček
56. Jiří Tůma
21. Jaroslav Šátek
46. Petr Josef
13. 4. 08 17:30 zzPANK2 Junior Motol TBC Lachtan A 3. 3:3 (2:1)
První půle jasně ve prospěch Motola. Nejvíce důležitý se ukázal gól v nastavení 1.půle. Svou převahu domácí korunovali 3.brankou. Po této brance jako by se spokojili s výsledkem. Během jedné  minutky se hostující tým dvakrát dostal do bezprostřední blízkosti branky a trestal.
Junior Motol TBC Lachtan A
Daniel Behina – David Bičík, Zdeněk Hartman, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Jiří Petřík vs Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Jaroslav Hudec, Jan Mádr, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Pavel Říčka, Jan Vejmelka
2. Jiří Petřík
9. David Bičík
47. Zdeněk Hartman
30. Lukáš Mádr
47. Tomáš Andrle
48. Pavel Říčka
6. 4. 08 13:45 HANSP Suchdol stars RSC C Junior Motol 2. 1:3 (0:1)
POhledné utkání z řadou šancí, lze ocenit snahu o útočení u obou družstev.
Suchdol stars RSC C Junior Motol
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Tomáš Papírník, Josef Petr, Jan Seidl vs Martin Kliment – Daniel Behina, David Bičík, Zdeněk Hartman, Jan Holub, David Hora, Petr Josef, Ludvík Marek, Jiří Petřík, Radek Zuzák
41. Josef Petr 17. David Bičík
37. Daniel Behina
52. Radek Zuzák
30. 3. 08 13:45 HANSP Junior Motol S.N.F. B 1. 4:11 (1:7)
Zápas se hrál v mírnějším tempu, protože mužtvo Junior Motol mělo pouze čtyři hráče v poli, což se odrazilo i na výsledku. Lukáš Zahrádka
Junior Motol S.N.F. B
Zdeněk Hartman – Jan Holub, David Hora, Petr Josef, Miloš Kracík vs Lukáš Dvořáček – Vladimír Lihne, David Mally, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Jan Svoboda, Petr Volf, Vít Zukal