Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 15.6.08 | 16:15 | P1 | TBC Lachtan A 100P FC | 11. | 4:0 |
Ne 15.6.08 | 16:15 | HANSP | Suchdol stars RSC C Dynamo R.U.M. A | 11. | 3:2 |
Ne 15.6.08 | 16:15 | TEMPO | S.N.F. B Free team | 11. | 11:2 |
Ne 15.6.08 | 16:15 | P3 | Parta AC Junior Motol | 11. | 3:3 |
Ne 15.6.08 | 16:15 | zzTKSPA | Notorlet Stodůlky My | 11. | 3:2 |
Ne 15.6.08 | 16:15 | ZAK | Notorax AFC Úderka Žižkov junioři | 11. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Notorlet Stodůlky | 11 | 8 | 2 | 1 | 39:26 | 18 |
2. | S.N.F. B | 11 | 7 | 1 | 3 | 58:26 | 15 |
3. | Úderka Žižkov junioři | 11 | 6 | 3 | 2 | 48:38 | 15 |
4. | Free team | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:35 | 13 |
5. | TBC Lachtan A | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:38 | 11 |
6. | My | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:28 | 10 |
7. | Junior Motol | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:38 | 10 |
8. | 100P FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 21:31 | 10 |
9. | Dynamo R.U.M. A | 11 | 4 | 2 | 5 | 19:30 | 10 |
10. | Notorax AFC | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:35 | 9 |
11. | Suchdol stars RSC C | 11 | 3 | 1 | 7 | 22:34 | 7 |
12. | Parta AC | 11 | 1 | 2 | 8 | 18:38 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 29.3.08 | 11:15, 12:30, 13:45 | BECH | Parta AC |
So 29.3.08 | 17:30, 18:45 | ZAK | My |
Pá 4.4.08 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | TBC Lachtan A |
Pá 11.4.08 | 17:00, 18:15 | zzPANK2 | S.N.F. B |
Út 15.4.08 | 17:00, 18:15 | zzBALK | Úderka Žižkov junioři |
Pá 18.4.08 | 17:00, 18:15 | zzNKBE | Notorax AFC |
Pá 25.4.08 | 19:30, 20:45 | HANSP | S.N.F. B |
So 26.4.08 | 11:15, 12:30 | zzNOVOB | 100P FC |
St 7.5.08 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Notorax AFC |
St 7.5.08 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Junior Motol |
Pá 16.5.08 | 17:00, 18:15 | zzPANK1 | Junior Motol |
So 24.5.08 | 08:45, 10:00 | zzTKSPA | Suchdol stars RSC C |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Bělíček | My | 17 |
2. | Pavel Čech | S.N.F. A | 15 |
3. | Tomáš Říčka | TBC Lachtan B | 13 |
4. | Michal Žofka | Prastará dáma | 12 |
5. | Michal Perna | S.N.F. A | 11 |
6. | Petr Malknecht | Free team | 10 |
7. | Matěj Kotlín | Sokol Suchdol TJ | 10 |
8. | Tomáš Pospíšil | Úderka Žižkov junioři | 10 |
9. | Tibor Rezdovič | Sokol Barča Vysočany | 9 |
10. | Vladimír Lihne | S.N.F. A | 9 |
11. | Jan Holub | Junior Motol | 7 |
12. | Libor Musil | Tajfun AC | 7 |
13. | Filip Duranski | Úderka Žižkov junioři | 7 |
14. | Aleš Vochoc | Notorlet Stodůlky | 7 |
15. | Vladimír Kopecký | Dynamo R.U.M. A | 7 |
16. | Václav Frýba | Free team | 7 |
17. | Petr Dvořák | Lobotomici | 7 |
18. | Pavel Kyndl | Notorlet Stodůlky | 6 |
19. | Jan Pázler | Úderka Žižkov junioři | 6 |
20. | Vladimír Valášek | Notorlet Stodůlky | 6 |