Ne 20.4.08 10:00 zzJUNI2 Stříbrný hroch B Modrý balet A   (HL7I)
Ne 20.4.08 11:15 zzJUNI2 Basta fidli A Bohemia AFK   (HL6I)
Ne 20.4.08 12:30 zzJUNI2 England Praha Gobi dezert   (HL8Q)
Ne 25.5.08 10:00 zzTKSPA Lokomotiva DP Odpadlíci   (HL8L)
Ne 25.5.08 11:15 zzTKSPA Petrovice B Dýně AC A   (HL7I)
Ne 25.5.08 12:30 zzTKSPA Bílá pohroma Motorclub   (HL8P)

21. 6. 08 12:30 zzTKSPA Praetorians FC A Balbín FC 11. 4:6 (1:2)
Proti početně oslabenému Balbínu hráli domácí naivně a nedůrazně, čehož využili střelci Stehlík a Boháč. Vojtěch Hála, Pavel Mičánek
Praetorians FC A Balbín FC
Petr Uzel – Nikola Dočekal, Lukáš Houška, Štěpán Hradečný, Jan Kletečka, Martin Provazník, Pavel Vrtiška vs Zdeněk Klíma – Martin Boháč, Jan Linhart, Pavel Říha, Pavel Stehlík
45., 49., 56. Martin Boháč
14. 6. 08 15:00 TEMPO Atlético Cerveza Praetorians FC A 10. 3:3 (0:0)
Zápas pro diváka v první půli docela nudný, ale v druhé půli zabrali nejdrříve hráči Cervezi, kteří se dostali až do 3 brankového vedení, ale Pretorians byli psychicky odolní, a tak se jim podařilo zápas ještě srovnat do konce zápasu. A nakonec musím dodat, že zápas byl hraný v duchu fair play, až na posledních 5min., kdy narůstala nervozita hráčů obou týmů. Gejza Trgiňa, Jan Kubík
Atlético Cerveza Praetorians FC A
Jakub Hulík – Miroslav Čermák, Jan Haněl, Martin Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek, Pavel Skořepa, Roman Štefek, Jan Zachariáš vs Martin Provazník – Nikola Dočekal, Štěpán Hradečný, Milan Meričko, Michal Provazník, Daniel Sander, Pavel Vrtiška
34., 40., 47. Jan Zachariáš 25 Jan Procházka 45. Daniel Sander
50. Štěpán Hradečný
58. OG
31. 5. 08 13:45 zzZARUB Praetorians FC A Příkopy FC 9. 6:3 (5:0)
Vyrovnané a oboustraně otevřené utkání, ve kterém si díky lepší koncovce hráči Pretorians FC vytvořili výrazný náskok, který jim zajistil vítězství. Radek Klouček, Tomáš Sukup
Praetorians FC A Příkopy FC
Petr Uzel – Nikola Dočekal, Lukáš Houška, Štěpán Hradečný, Martin Provazník, Michal Provazník, Daniel Sander, Pavel Vrtiška vs Jiří Klain – Jindřich Brejcha, Martin Klain, Juraj Kora, Pavel Ryneš, Jan Sochor, Jan Thienel, Martin Thienel
4. Lukáš Houška
9. Daniel Sander
9., 27., 56. Martin Provazník
18. Michal Provazník
42. Pavel Ryneš
50., 58. Jan Sochor
24. 5. 08 12:30 zzNOVOB Vozovna Hloubětín B Praetorians FC A 8. 12:1 (1:0)
Jednoznačné utkání v režii Vozovny, Praetoriani nezvládli druhý poločas, který byl pod taktovkou Vozovny. Tomáš Váška
Vozovna Hloubětín B Praetorians FC A
Robert Kopřiva – Pavel Brychta, Martin Filipovič, Filip Hladík, Zdeněk Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, Ladislav Kolář, Jan Kučera, Karel Moravec, Jan Přibyl vs Petr Uzel – Lukáš Houška, Štěpán Hradečný, Martin Provazník, Michal Provazník, Daniel Sander
59. Daniel Sander
10. 5. 08 15:00 zzZARUB Petrovice A Praetorians FC A 7. 0:0 (0:0)
Zasloužená remíza. Oba soupeři zahodili bezpočet vyložených šancí. Tomáš Miko, Pavel Miko
Petrovice A Praetorians FC A
Tomáš Čech – Vladimír Čech, Miloš Kabát, David Mach, Lukáš Müller, Haithem Mutwalli vs Petr Uzel – Nikola Dočekal, Štěpán Hradečný, Jan Kletečka, Martin Provazník, Michal Provazník, Daniel Sander
3. 5. 08 12:30 ZAK Praetorians FC A Pajzovna FC 6. 1:4 (1:3)
Mužstvo Pajzovny bylo lepší, hlavně efektivnější v zakonečení, to rozhodlo. Milan Dvonč, Martin Ševčík
Praetorians FC A Pajzovna FC
Petr Uzel – Tomáš Cigánek, Nikola Dočekal, Lukáš Houška, Štěpán Hradečný, Jan Kletečka, Martin Provazník, Daniel Sander, Pavel Vrtiška vs Martin Blažek – Jan Jirec, Martin Kamarýt, Filip Konětopský, Lukáš Lefler, Petr Růžička, David Světlík, Michal Valent, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
4. Daniel Sander 6. Tomáš Vodsloň
19., 49. Filip Konětopský
24. Michal Valent
26. 4. 08 13:45 ZAK Los Gigoalos Praetorians FC A 5. 2:3 (0:1)
Utkání s šancemi na obou stranách mohli Gigolaos v poslední vteřině ještě vyrovnat. Střela se však od obou tyčí odrazila již bezmocně ležícímu brankáří do náručí. Petr Dvořák
Los Gigoalos Praetorians FC A
Pavel Jarolímek – Jakub Ječmínek, Aleš Kovář, Luboš Mercel, Robert Ondrášek, Jan Papež, Jindřich Pokorný vs Petr Uzel – Nikola Dočekal, Lukáš Houška, Martin Provazník, Michal Provazník, Daniel Sander, Pavel Vrtiška
33. Jan Papež
48. Jakub Ječmínek
6. Pavel Vrtiška
40., 42. Daniel Sander
19. 4. 08 15:00 ZAK Praetorians FC A Ivánkovy děti 4. 0:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas ve vysokém tempu. Po ruce ve vápně proměnily Ivánkovy děti penaltu. Petr Vítek, Petr Šlechta
Praetorians FC A Ivánkovy děti
Petr Uzel – Nikola Dočekal, Lukáš Houška, Štěpán Hradečný, Jan Kletečka, Martin Provazník, Michal Provazník, Daniel Sander, Pavel Vrtiška vs Daniel Karas – Ivan Bareš, Patrik Hadrbolec, Ondřej Jahelka, Radek Krupa, Libor Marek, Martin Policar, Jan Šlapal
50. Patrik Hadrbolec
54. Daniel Karas
12. 4. 08 15:00 ZAK Hell Avalanche Praetorians FC A 3. 3:3 (2:2)
Vyrovnaný duel dospěl k remíze a to gólem v poslední minutě, který padl po vhozeném autu a ponechané výhodě po faulu, jež byl "penaltový". Petr Jambor, Jan Pichl
Hell Avalanche Praetorians FC A
Ondřej Tejnor – Martin Bulvas, Jiří Haramule, Petr Hozman, Radomír Ježek, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Martin Vostárek vs Petr Uzel – Lukáš Houška, Štěpán Hradečný, Jan Kletečka, Martin Provazník, Michal Provazník, Daniel Sander, Pavel Vrtiška
14. Radomír Ježek
17., 60. Martin Vostárek
13. Pavel Vrtiška
25. Martin Provazník
43. Daniel Sander
5. 4. 08 13:45 BECH Praetorians FC A Guláš FC 2. 0:2 (0:1)
V I. poločase utkání se hrálo v dobrém tempu. Branka padla po individuální chybě na polovině hřiště. V II. poločase se hra obou týmů ještě zlepšila, kdy vítězové zazdili několik 100% šancí. Josef Čuda
Praetorians FC A Guláš FC
Petr Uzel – Lukáš Houška, Štěpán Hradečný, Jan Kletečka, Martin Provazník, Daniel Sander, Pavel Vrtiška vs Zdeněk Procházka – Petr Beneš, Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Martin Švehla, Radim Švehla
29. Jan Jiráň
48. Petr Beneš
29. 3. 08 15:00 zzZARUB Diesel 1.FC Praetorians FC A 1. 5:0 (1:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém měli domácí navrch. Hosté dostali gól v 1.minutě z prvního útoku. Slabé utkání. Pozitivem bylo, že se hrálo bez faulů a velmi slušně.
Diesel 1.FC Praetorians FC A
Roman Švec – Aleš Gregor, Zbyšek Homola, Martin Klinger, Martin Lang, František Mašek, Petr Wachfaitl vs Petr Uzel – Nikola Dočekal, Lukáš Houška, Štěpán Hradečný, Jan Kletečka, Martin Provazník, Daniel Sander