So 12.4.08 16:15 ZAK Mokrý banditi Neúspěch Strouhalák   (HL8J)
So 12.4.08 17:30 ZAK Jawa Team Relax-FC   (HL5F)
So 12.4.08 18:45 ZAK Eukaryota 2.LKW Ústavan 01 KK   (HL5F)
So 10.5.08 13:45 P3 Huntrs Hypochondři   (HL8J)
So 31.5.08 12:30 P3 Gee Gee Olive Tučňáci   (HL6H)
So 31.5.08 13:45 P3 Pivní balet Dynamit Vršovice   (HL7F)

21. 6. 08 12:30 ZAK Los Gigoalos Hell Avalanche 11. 1:3 (0:3)
Přesnější kombinace a lepší technika dovedla tým Hell Avalanche k poločasovému náskoku 3:0. Ukolébáni tímto náskokem vstoupili do druhého poločasu laxně, často se nechali přečíslit. Jen nepřesná koncovka Los Gigoalos stála v cestě zdramatizování. Ondřej Pokorný, Tomáš Kuča
Los Gigoalos Hell Avalanche
Pavel Jarolímek – Vladan Crha, Josef Kostelecký, Aleš Kovář, Luboš Mercel, Robert Ondrášek, Jan Papež, Jindřich Pokorný vs Ondřej Tejnor – Martin Bulvas, Jiří Haramule, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý
35. Robert Ondrášek 18 Josef Kostelecký 12. Petr Hozman
26. Martin Bulvas
29. Tomáš Špaček
7. 6. 08 15:00 P2 Hell Avalanche Ivánkovy děti 10. 2:0 (0:0)
Klidné utkání rozhodly maličkosti. Lukáš Mráz, Pavel Řezáč
Hell Avalanche Ivánkovy děti
Ondřej Tejnor – Martin Bulvas, Jiří Haramule, Petr Hozman, Robert Jungmann, Miroslav Levý, Tomáš Špaček, Pavel Vostárek vs Daniel Karas – Jakub Dufek, Patrik Hadrbolec, Radek Krupa, Libor Marek, Radovan Najman, Martin Policar, Ondrej Valent
33. Pavel Vostárek
60. Jiří Haramule
31. 5. 08 15:00 P3 Hell Avalanche Vozovna Hloubětín B 9. 1:4 (0:2)
Hosté na soupeře vlítli hned od začátku a již z první akce vytěžili gól. Hra se po celý zápas přelévala nahoru dolů. Hosté se nakonec dočkali vítězství díky větší produktivitě.
Hell Avalanche Vozovna Hloubětín B
Miroslav Pavel – Martin Bulvas, Petr Hozman, Robert Jungmann, Miroslav Levý, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Pavel Vostárek vs Robert Kopřiva – Pavel Brychta, Lukáš Havlík, Filip Hladík, Zdeněk Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, Ladislav Kolář, Jan Kučera, Karel Moravec, Michal Pour, Jan Přibyl
49. Petr Hozman 1. Lukáš Havlík
19. Václav Huček
43. Zdeněk Hladík
48. Pavel Brychta
24. 5. 08 13:45 BECH Guláš FC Hell Avalanche 8. 4:4 (2:0)
Velmi zajímavé utkání. Domácí měli celý zápas mírnou převahu, což potvrzovali i vstřelenými góly. Hosté své šance dokázali proměňovat až od 50.minuty a během poslední desetiminutovky se jim podařilo vyrovnat. Petr Breburda, Tomáš Breburda
Guláš FC Hell Avalanche
Martin Klečka – Petr Beneš, Jan Jiráň, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Zdeněk Procházka, Martin Švehla vs Ondřej Tejnor – Martin Bulvas, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Martin Vostárek
6., 25. Petr Beneš
34. Tomáš Korecký
41. Jan Jiráň
50., 52. Martin Vostárek
55. Petr Hozman
57. Tomáš Špaček
10. 5. 08 15:00 P3 Hell Avalanche Diesel 1.FC 7. 1:2 (1:0)
Hell byl v první půli lepší a zaslouženě vedl. Po přestávce Diesel asi dolil lepší palivo a byl podstatně aktivnější a zaslouženě vyrovnal. Zápas spěl k spravedlivé remíze, ale poslední střelou zápasu strhl Diesel vítězství na svou stranu.
Hell Avalanche Diesel 1.FC
Ondřej Tejnor – Ondřej Fabián, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Martin Vostárek vs Roman Švec – Igor Bondar, Daniel Černý, Lukáš Filo, Aleš Gregor, Zbyšek Homola, Martin Klinger, Pavel Mázl, Tomáš Moravec, Petr Wachfaitl
20. Tomáš Špaček 46. Pavel Mázl
60. Zbyšek Homola
3. 5. 08 15:00 P1 Balbín FC Hell Avalanche 6. 2:2 (0:1)
Neklidné utkání, kde se často projevovali emoce z obou dvou týmů, které zaslouženě skončilo remízou. Martin Řežábek, Martin Phillip
Balbín FC Hell Avalanche
Aleš Řeřicha – Ondřej Balcar, Milan Drábek, Zdeněk Klíma, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Petr Palkoska, Pavel Stehlík vs Ondřej Tejnor – Martin Bulvas, Jiří Haramule, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Martin Vostárek
51. Milan Drábek
53. Ondřej Balcar
18., 50. Jiří Haramule
26. 4. 08 16:15 ZAK Hell Avalanche Atlético Cerveza 5. 5:1 (3:1)
Pohledné, čisté a vyrovnané utkání, které rozhodlo střelecké štěstí domácích. Milan Krch, Petr Samec
Hell Avalanche Atlético Cerveza
Miroslav Pavel – Martin Bulvas, Jiří Haramule, Petr Hozman, Tomáš Špaček, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek vs Jakub Hulík – Miroslav Čermák, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Jan Procházka, Václav Šindelář, Pavel Skořepa, Jan Zachariáš
17. OG
24., 30. Tomáš Špaček
37., 54. Jiří Haramule
20. Daniel Kropík
19. 4. 08 12:30 zzJUNI1 Příkopy FC Hell Avalanche 4. 1:5 (0:2)
Pěkný fotbal, hraný fair play. Jan Válek, Martin Dvořák
Příkopy FC Hell Avalanche
Jan Sochor – Jindřich Brejcha, Jiří Klain, Martin Klain, Václav Mihoč, Vladimír Peršl, Jan Thienel vs Miroslav Levý – Jiří Haramule, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek
48. Jan Sochor 16., 29., 47. Tomáš Špaček
40. Ondřej Tejnor
50. Martin Vostárek
12. 4. 08 15:00 ZAK Hell Avalanche Praetorians FC A 3. 3:3 (2:2)
Vyrovnaný duel dospěl k remíze a to gólem v poslední minutě, který padl po vhozeném autu a ponechané výhodě po faulu, jež byl "penaltový". Petr Jambor, Jan Pichl
Hell Avalanche Praetorians FC A
Ondřej Tejnor – Martin Bulvas, Jiří Haramule, Petr Hozman, Radomír Ježek, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Martin Vostárek vs Petr Uzel – Lukáš Houška, Štěpán Hradečný, Jan Kletečka, Martin Provazník, Michal Provazník, Daniel Sander, Pavel Vrtiška
14. Radomír Ježek
17., 60. Martin Vostárek
13. Pavel Vrtiška
25. Martin Provazník
43. Daniel Sander
5. 4. 08 13:45 zzCIS Petrovice A Hell Avalanche 2. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, které bylo rozhodnuto až v druhém poločase. Jan Linger, Vladimír Buberle
Petrovice A Hell Avalanche
Radek Stránský – Vladimír Čech, Martin Grunt, Dominik Jánoš, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Tomáš Kovář, Lukáš Müller, Haithem Mutwalli vs Richard Šťastný – Martin Bulvas, Jiří Haramule, Petr Hozman, Radomír Ježek, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Martin Vostárek
3. Pavel Kaucký
37. Tomáš Kovář
5. Radomír Ježek
29. 3. 08 16:15 P1 Hell Avalanche Pajzovna FC 1. 0:4 (0:2)
Pajzovna byla lepším týmem a zaslouženě vyhrála. Chvílemi okopávaná, ale jinak slušný zápas bez faulů. Eduard Skramuský
Hell Avalanche Pajzovna FC
Miroslav Pavel – Martin Bulvas, Jiří Haramule, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek vs Martin Blažek – Martin Kamarýt, Filip Konětopský, Lukáš Lefler, Martin Šimkanin, Michal Valent, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík