So 19.4.08 12:30 zzJUNI1 Příkopy FC Hell Avalanche   (HL7G)
So 19.4.08 13:45 zzJUNI1 PES 3 Mašťáci 1.FC   (HL8M)
So 14.6.08 12:30 DEKAN Ben Car Šnek FC B   (HL8I)
So 14.6.08 13:45 DEKAN Stars beer Dynamit Vršovice   (HL7F)

22. 6. 08 11:15 DEKAN Pražská hnědka DK Lokomotiva DP 11. 4:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, které se odehrálo v režiii dvou střelců a nejlepších hráčů svých týmů, ale u Pražské hnědky se přidal Holas.
Pražská hnědka DK Lokomotiva DP
Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Lukáš Janda, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Martin Mára, Rudolf Miler, Jan Válek, Petr Zahradník vs Pavel Dvořák – David Čermák, Vojtěch Kolínský, Martin Koubek, Ivan Zbořil, Martin Zýcha
11., 38., 53. Martin Mára
16. Richard Holas
9., 19., 46. Ivan Zbořil
15. 6. 08 10:00 zzZLICH Krabice Pražská hnědka DK 10. 2:6 (1:1)
Obě mužstva odehráli dobré utkání. Na nerovném terénu byla hra trochu nevyrovnaná. Lukáš Vácha, David Vašíček
Krabice Pražská hnědka DK
Martin Dvořák – Renata Hati, Csaba Körösi, Marek Rytina, Michal Šeda, Jiří Sládek, Zdeněk Stránský, Pavel Zvěřina vs Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Lukáš Janda, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Martin Mára, Rudolf Miler, Jan Válek, Petr Zahradník
12., 52. Michal Šeda 23. Petr Zahradník
35., 39., 51., 55. Martin Mára
50. Richard Holas
1. 6. 08 11:15 zzHAGI3 Pražská hnědka DK Kenguru FC 9. 1:2 (1:1)
Vyhrál lepší a fotbalovější tým. Bylo znát, že hráči Hnědky ve druhé půli spíše brání, ale to se jim nevyplatilo. Jaroslav Dejl, Jan Kotrč
Pražská hnědka DK Kenguru FC
Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Lukáš Janda, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Martin Mára, Rudolf Miler, Jan Válek, Petr Zahradník vs Pavel Richter – Ondřej Bartoň, Jiří Binek, Patrik Chovan, Jan Gross, Michal Hricov, Michal Libra, Vojtěch Man, Stanislav Straka, Jiří Vacek, Jan Vosátka
11. Martin Dvořák 28. Jan Vosátka
59. Patrik Chovan
25. 5. 08 10:00 zzPANK2 Judo club Jenis Pražská hnědka DK 8. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, kde rozhodlo proměňování šancí. Hrálo se slušně, hráči se snažili hrát čistě. Petr Stejskal, Libor Novák
Judo club Jenis Pražská hnědka DK
Jan Mach – Matouš Kostlivý, Lukáš Nikl, Václav Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, František Tománek, Zdeněk Veselý, Tomáš Wágner vs Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Lukáš Janda, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Martin Mára, Rudolf Miler, Jan Válek, Petr Zahradník
24., 37. Václav Sedmidubský
45. Tomáš Wágner
18. 5. 08 11:15 zzZLICH Pražská hnědka DK Dukla Praha FK 7. 14:0 (5:0)
Utkání hrané za vytrvalého deště a na podmáčeném terénu, ve kterém dominovala Pražská hnědka. Hosté po čtvrtém gólu rezignovali a zbytek utkání odchodili. Josef Budínský, Filip Holenda
Pražská hnědka DK Dukla Praha FK
Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Martin Mára, Rudolf Miler, Petr Zahradník vs Jakub Cyrín – Lukáš Klinka, Michael Miklaš, Filip Obermajer, Rudolf Pawlus, Mojaš Perovič
55. Petr Zahradník
11. 5. 08 12:30 P3 Odpadlíci Pražská hnědka DK 1. 2:8 (1:1)
Odpadlíci nastoupili oslabeni o jednoho hráče. Hráč Válek z Pražské hnědky však svůj tým v 8.minutě oslabil díky ruce ve vápně, kterou zabránil gólu, za což dostal červenou kartu. I přes to Pražská hnědka ve druhém poločase soupeře úplně rozstřílela. Martin Daniš, Ondřej Ivanič
Odpadlíci Pražská hnědka DK
Tomáš Váška – Slavomír Gdovin, Daniel Jasenovec, Václav Král, Martin Žák vs Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Lukáš Janda, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Martin Mára, Rudolf Miler, Jan Válek
8., 50. Martin Žák 5., 42. Martin Mára
31. OG
39., 41. Lukáš Janda
43., 56. Martin Dvořák
45. Richard Holas
8. Jan Válek
4. 5. 08 11:15 STOD Stodůlecký piráti Pražská hnědka DK 6. 1:4 (0:3)
První poločas se odehrával v režii Pražské hnědky, a díky tomu si vypracovali rozhodující náskok. Piráti s tím už ve 2. poločase ani přes zlepšenou hru nic nezmohli. Pražská hnědka zaslouženě vyhrála. Ondřej Boháč, Jakub Zeman
Stodůlecký piráti Pražská hnědka DK
Daniel Bím – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Tomáš Kosán, Stanislav Malina, Jakub Mrlík, Miroslav Pánek, Šimon Podskalský, Tomáš Směták vs Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Lukáš Janda, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Martin Mára, Rudolf Miler, Jan Válek, Petr Zahradník
41. Jiří Archmann 7., 26., 29. Martin Mára
40. OG
27. 4. 08 18:45 zzPANK3 Pražská hnědka DK Spartakus FC 5. 2:3 (0:3)
První poločas, který byl jasně v režii Spartaku, pokazila jen vzájemná potyčka, ukončená žlutým kartonkem na každé straně. Druhá půle už byla klidnější, ale Spartakus nepohlídal konec a dovolil domácím závěr zdramatizovat. Michal Krejčí, Patrik Brhel
Pražská hnědka DK Spartakus FC
Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Lukáš Janda, Jaroslav Kraus, Martin Mára, Rudolf Miler, Jan Válek vs Jaroslav Šunda – Oldřich Brejla, Petr Burián, Tomáš Busek, Lukáš Hlaváček, Petr Kočiřík, Petr Krátký, Petr Kromíchal, Petr Melezínek, Martin Rousek, Martin Šebesta, Filip Tatoušek
50. Martin Mára
51. Lukáš Janda
13 Jaroslav Kraus 12. Martin Šebesta
27. Petr Krátký
29. Petr Kromíchal
13. Petr Kromíchal
20. 4. 08 11:15 zzPERT Xichties FC Pražská hnědka DK 4. 3:4 (2:2)
Utkání bylo odehráno na neregulérním hřišti -  na Pertoldové jsou děravé sítě v brankách, chybí nalajnované čáry. Absolutné rozhodčí není schopen posoudit zákroky v pokutovém území, protože jednoduše po 10 minutách se čáry udělané botou!!!! Úplně ztrácí. Utkání bylo naprosto vyrovnané a zvítězil v něm šťastnější tým, ke cti obou týmů je, že hráli korektně. Tým Pražská Hnědka čerpal 10 minutovou čekací dobu. Utkání tak bylo zahájeno v 11:25.
Xichties FC Pražská hnědka DK
Roman Pytlíček – Josef Glemba, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Petr Sojka, Martin Suda vs Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Lukáš Janda, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Martin Mára, Rudolf Miler, Jan Válek
7. Martin Suda
22. Jakub Horáček
43. OG
18. Richard Holas
25., 38. Martin Mára
45. Jaroslav Kraus
13. 4. 08 11:15 zzPANK2 Sakostra Pražská hnědka DK 3. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání s mírnou převahou Sakostry, která rozhodla gólem v prvním poločase a druhém gólu na konci hry. Po několika neproměněných šancích Pražské hnědky ve druhém poločase. Jan Záruba, Matej Buzgo