St 9.4.08 19:30 zzNOVOB Roosevelt boys 1.FC Killing power FC   (HL6B)
St 9.4.08 20:45 zzNOVOB Ši Kyo Kříženeček   (HL8C)
St 23.4.08 19:30 zzNOVOB Viktoria Bítovská Killing power FC   (HL6B)
St 23.4.08 20:45 zzNOVOB Exxon Citroen Kříženeček   (HL8C)

22. 6. 08 11:15 STOD Stodůlecký piráti Kenguru FC 11. 0:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas, který rozhodl o něco lepší přechod do útoku ze strany týmu Kenguru. Zasloužená výhra. Michal Šimánek, David Bareš
Stodůlecký piráti Kenguru FC
Jakub Mrlík – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, František Konečný, Tomáš Kosán, Stanislav Malina, Šimon Podskalský, Jan Rameš vs Pavel Richter – Ondřej Bartoň, Jiří Binek, Michal Hricov, Vojtěch Man, Stanislav Straka, Jiří Vacek, Jan Vosátka
12. OG
48. Jiří Vacek
60. Stanislav Straka
15. 6. 08 12:30 ZAK Judo club Jenis Stodůlecký piráti 10. 2:0 (0:0)
Okulahodící utkání hrané férově a s nasazením, které zpříjemnilo hostem přilehlé zahradní restaurace nedělní poobědí. Filip Martinovský, Jiří Kabát
Judo club Jenis Stodůlecký piráti
Vojtěch Sedmidubský – Matouš Kostlivý, Pavel Pospíšil, Jan Sýkora, František Tománek, Tomáš Wágner vs Jiří Archmann – Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Tomáš Kosán, Pavel Kulovaný, Stanislav Malina, Jakub Mrlík, Šimon Podskalský, Jan Rameš
48. Jan Sýkora
49. Vojtěch Sedmidubský
1. 6. 08 11:15 STOD Stodůlecký piráti Dukla Praha FK 9. 3:1 (1:0)
Pěkné utkání s množstvím šancí na obou stranách. Domácí měli více štěstí v koncovce. Martin Kopečný, Radek Šnobl
Stodůlecký piráti Dukla Praha FK
Daniel Bím – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Tomáš Kosán, Pavel Kulovaný, Stanislav Malina, Jakub Mrlík, Miroslav Pánek, Šimon Podskalský, Tomáš Směták vs Mojaš Perovič – Lukáš Klinka, Matěj Klinka, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Rudolf Pawlus, Patrik Peer, Tomáš Plavec
20., 53. Jiří Archmann
57. Ondřej Baleka
51. Lukáš Klinka
25. 5. 08 11:15 STOD Xichties FC Stodůlecký piráti 8. 2:4 (2:3)
Rozhodčí se k průběhu utkání nevyjádřil. Radek Hlaváček, Tadeáš Bělík
Xichties FC Stodůlecký piráti
Roman Pytlíček – Tom Jankovec, Josef Kocourek, Simeon Mika, Petr Sojka, Martin Suda vs Jakub Mrlík – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, František Konečný, Tomáš Kosán, Pavel Kulovaný, Miroslav Pánek, Šimon Podskalský
1. Martin Suda
22. Simeon Mika
8., 38. Ondřej Baleka
11. Jiří Archmann
25. František Konečný
18. 5. 08 11:15 STOD Spartakus FC Stodůlecký piráti 7. 1:0 (0:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Spartakus FC Stodůlecký piráti
Oldřich Brejla – Lukáš Hlaváček, Martin Rousek, Martin Šauer, Martin Šebesta, Petr Šrámek, Marek Tobolka vs Daniel Bím – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, František Konečný, Tomáš Kosán, Stanislav Malina, Šimon Podskalský
50. Marek Tobolka
4. 5. 08 11:15 STOD Stodůlecký piráti Pražská hnědka DK 6. 1:4 (0:3)
První poločas se odehrával v režii Pražské hnědky, a díky tomu si vypracovali rozhodující náskok. Piráti s tím už ve 2. poločase ani přes zlepšenou hru nic nezmohli. Pražská hnědka zaslouženě vyhrála. Ondřej Boháč, Jakub Zeman
Stodůlecký piráti Pražská hnědka DK
Daniel Bím – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Tomáš Kosán, Stanislav Malina, Jakub Mrlík, Miroslav Pánek, Šimon Podskalský, Tomáš Směták vs Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Lukáš Janda, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Martin Mára, Rudolf Miler, Jan Válek, Petr Zahradník
41. Jiří Archmann 7., 26., 29. Martin Mára
40. OG
27. 4. 08 11:15 STOD Sakostra Stodůlecký piráti 5. 2:3 (1:2)
Pěkné utkání plně krásných akcí na obou stranách.Hatrickem se blýskl hráč týmu Stodůlecký piráti Archmann.
Sakostra Stodůlecký piráti
Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Jan Sedláček vs Daniel Bím – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Tomáš Kosán, Stanislav Malina, Jakub Mrlík, Miroslav Pánek, Šimon Podskalský, Tomáš Směták
13. Jaromír Odehnal
40. Jakub Jun
17., 23., 42. Jiří Archmann
20. 4. 08 11:15 STOD Stodůlecký piráti Plný plíce 4. 2:0 (1:0)
Hráči Pirátů dokázali proměnit své šance i díky přispění soupeře, a proto vyhráli. Petr Český, Lukáš Hofman
Stodůlecký piráti Plný plíce
Daniel Bím – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Tomáš Kosán, Jakub Mrlík, Miroslav Pánek, Šimon Podskalský, Tomáš Směták vs Jan Fojtík – Jakub Kuneš, Jindřich Matouš, Vladislav Nitrai, Jiří Stibůrek, Libor Stibůrek, Petr Vitásek
10. OG
55. Tomáš Směták
13. 4. 08 11:15 STOD Odpadlíci Stodůlecký piráti 3. 3:1 (2:1)
Na 8.ligu rychlé, svižné a technické utkání, které rozhodli góly ze standartních situací. Bylo k vidění spoustu technických akcí a tvrdých soubojů. Pěkný zápas.
Odpadlíci Stodůlecký piráti
Martin Michalčík – František Boudník, Slavomír Gdovin, Daniel Jasenovec, Václav Král, Václav Král, Martin Vohánka, Martin Žák vs Daniel Bím – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, Filip Denk, František Konečný, Stanislav Malina, Jakub Mrlík, Miroslav Pánek, Šimon Podskalský, Tomáš Směták
10. Martin Žák
11., 57. Martin Vohánka
28 Martin Žák 2. Šimon Podskalský
6. 4. 08 11:15 STOD Stodůlecký piráti Lokomotiva DP 2. 3:0 (1:0)
V prvním poločase byli jasně lepší hosté, kdy si domácí nevěděli rady s hráčem č. 6 Nešporem. Paradoxně ale první půli vyhráli domácí, kdy se angličanem trefil nejlepší hráč domácích Denk. Ve druhé půli byli lepší domácí, kteří si více všímali tvůrce hry hostů Nešpora a ten se prosazoval již obtížněji. Přesto měl tento hráč na kopačce vyrovnání, kdy po špatném výkopu domáciho golmana z vyložené pozice přestřelil branku. Na sklonku závěrečné desetiminutovky domáci využili dvou brejkových situací a připsali si nečekaně vysoké vítězství.
Stodůlecký piráti Lokomotiva DP
Daniel Bím – Jiří Archmann, Filip Denk, František Konečný, Tomáš Kosán, Stanislav Malina, Jakub Mrlík, Miroslav Pánek, Šimon Podskalský vs Pavel Dvořák – David Čermák, Ondřej Hlad, Vojtěch Kolínský, Lukáš Kotrba, Martin Koubek, Jakub Nešpor, Ivan Zbořil
15., 50. Filip Denk
51. Šimon Podskalský
30. 3. 08 10:00 zzZLICH Krabice Stodůlecký piráti 1. 2:7 (1:1)
Ze začátku vyrovnaný zápas, ve druhém poločase však dominoval tým Pirátů a zaslouženě vyhráli. Ondřej Boháč, Lukáš Voborník