St 21.5.08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Ministerstvo obrany 8. 10:1
St 14.5.08 20:45 zzNOVOB Hvězdná pěchota Kříženeček 7. 0:6 k.
Út 6.5.08 18:15 zzNOVOB Kříženeček Juventus Pivus 6. 0:6
St 30.4.08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Z.O.M.B. 5. 5:0
St 23.4.08 20:45 zzNOVOB Exxon Citroen Kříženeček 4. 0:6 k.
St 16.4.08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Bývalí fotbalisti SK 3. 7:1
St 9.4.08 20:45 zzNOVOB Ši Kyo Kříženeček 2. 1:10
St 2.4.08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Rošambo 1. 12:1

1. Veltěž SC 11 11 0 0 85:15 22
2. Kříženeček 11 9 0 2 85:23 18
3. Juventus Pivus 11 9 0 2 48:20 18
4. Ši Kyo 11 8 1 2 39:21 17
5. Ministerstvo obrany 11 7 1 3 44:18 15
12. Z.O.M.B. 11 4 1 6 25:35 -1

Po 14.4.08 17:00 zzNOVOB Blankyt bulldogs Admira 97   (HL8A)
Po 14.4.08 18:15 zzNOVOB Cerveza 18.FC The Best of England   (HL6C)
Po 28.4.08 17:00 zzNOVOB KC. Wallabies Admira 97   (HL8A)
Po 28.4.08 18:15 zzNOVOB PFC Kodymka A Per ho tam   (HL6A)

18. 6. 08 19:15 ZAK Rarach FC Kříženeček 11. 3:15 (1:8)
Utkání mělo od začátku jednoznačný průběh. Hráči týmu Rarach naivně bránili, takže jim soupeř již v prvním poločase nasázel 8 gólů, po změně stran přidal dalších 7, přestože výrazně polevil na tempu.
Rarach FC Kříženeček
Jakub Žďárský – Matěj Bauer, Michal Hruška, Petr Jinda, Jakub Karda, René Kubášek, Jan Vnouček vs Robert Moretti – Jaroslav Franta, Michal Hnát, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša
18., 52. Daniel Neuberg
4. 6. 08 20:45 zzNOVOB Kříženeček OrangeBoom 10. 10:3 (3:2)
Klídek-Pohoda!
Kříženeček OrangeBoom
Rudolf Stein – Vít Bednařík, Jaroslav Franta, Pavel Havlín, Michal Hnát, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša, Ondřej Vojáček vs Ondřej Dušek – Martin Horyna, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Ondřej Samohýl, Ondřej Veverka, Štěpán Vlasák
51. Ondřej Samohýl
28. 5. 08 20:45 zzNOVOB Veltěž SC Kříženeček 9. 7:4 (4:2)
Vysokou úroveň fotbalu kazila neukázněnost hráčů. Petr Honsa, Jan Nezveda
Veltěž SC Kříženeček
Petr Černý – Martin Hilský, Karel Jurkeník, Josef Majer, Bohumil Pavlík, Michal Pfaf, Tomáš Smaha, Jan Srb vs Robert Moretti – Vít Bednařík, Jaroslav Franta, Pavel Havlín, Michal Hnát, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša, Rudolf Stein, Ondřej Vojáček
36. Vít Bednařík
21. 5. 08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Ministerstvo obrany 8. 10:1 (6:0)
Nebyl to vyrovnaný zápas. Tým Křiženeček vedl již po sedmi minutách o tři branky, v poločase o šest a nakonec těsně před koncem utkání zaokrouhlil účet na deset. Ministerstvo obrany zapomnělo na obranu, v závěru se hráči tohoto týmu dočkali alespoň čestného úspěchu.
Kříženeček Ministerstvo obrany
Robert Moretti – Vít Bednařík, Jaroslav Franta, Pavel Havlín, Michal Hnát, Daniel Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša, Rudolf Stein, Ondřej Vojáček vs Jan Tajbl – Pavel Chotaš, Karel Hendrych, Václav Maudr, Pavel Poláček, David Rakušan, Marek Sobota
3., 7., 17., 23., 39. Aleš Průša
5. Pavel Havlín
21., 37., 59. Michal Hnát
51. Jaroslav Franta
55. Marek Sobota
14. 5. 08 20:45 zzNOVOB Hvězdná pěchota Kříženeček 7. 0:6 k.
6. 5. 08 18:15 zzNOVOB Kříženeček Juventus Pivus 6. 0:6 (3:1)
Pěkný zápas, zaslouženě vyhrál fotbalovější tým.

STDK utkání zkontumovala ve prospěch Juventusu. Za tým Kříženeček nastoupil hráč v trestu.
Robert Franěk, Jan Novotný
Kříženeček Juventus Pivus
Robert MorettiVít Bednařík, Jaroslav Franta, Pavel Havlín, Michal Hnát, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Rudolf Stein, Ondřej Vojáček vs Zdeněk Babický – Jiří Hoško, Marek Navrátil, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Dominik Sahula, Petr Šilha, Ladislav Šrám
3. Daniel Neuberg
18. Aleš Průša
24., 31. Michal Hnát
35., 36., 37. Vít Bednařík
9., 45. Petr Šilha
44. Dominik Sahula
30. 4. 08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Z.O.M.B. 5. 5:0 (2:0)
Svižný fotbal. Domácí měli jasnou převahu, kterou vyjádřili i brankově. Žluté karty uděleny za nepřiměřenou hrubost. Petr Čech, Pavel Zajíček
Kříženeček Z.O.M.B.
Robert Moretti – Vít Bednařík, Jaroslav Franta, Pavel Havlín, Michal Hnát, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša, Rudolf Stein, Ondřej Vojáček vs Milan Rojík – Leoš David, Josef Dluhoš, Zdeněk Kmoch, Tomáš Nedvěd, Petr Novák, Martin Šašek, Karel Seidl
14. Jaroslav Franta
24. Daniel Neuberg
40., 55. Vojtěch Neuberg
44. Vít Bednařík
40 Vojtěch Neuberg 40. Martin Šašek
23. 4. 08 20:45 zzNOVOB Exxon Citroen Kříženeček 4. 0:6 k.
Mužstvo Kříženečku převyšovalo soupeře ve všech směrech a od úvodu nebylo pochyb o vítězi utkání. I když Tým Exxon disponoval výbornou technikou všech svých hráčů. Stanislav Malina, Jakub Mrlík
Exxon Citroen Kříženeček
Olivier Sicard – Mathieu Divine, Robin Kubista, Francois Poyet, Patrice Soulier, Maxime Villéger vs Robert Moretti – Vít Bednařík, Jaroslav Franta, Pavel Havlín, Michal Hnát, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša, Rudolf Stein, Ondřej Vojáček
26. Francois Poyet 4., 6., 7., 15., 45., 51., 58. Aleš Průša
6. Michal Hnát
48. Daniel Neuberg
59. Vojtěch Neuberg
16. 4. 08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Bývalí fotbalisti SK 3. 7:1 (2:0)
Pohodové bezkonfliktní utkání se spoustou šancí na obou stranách.
Kříženeček Bývalí fotbalisti SK
Rudolf Stein – Vít Bednařík, Jaroslav Franta, Pavel Havlín, Michal Hnát, Robert Moretti, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša, Ondřej Vojáček vs Jiří Dlesk – Petr Hokr, Tomáš Klesal, Petr Klíma, Antonín Pavlíček, Michal Pokorný, Ota Tesař
4. Michal Hnát
18., 35., 45. Aleš Průša
51., 58. Ondřej Vojáček
57. Vojtěch Neuberg
40. Tomáš Klesal
9. 4. 08 20:45 zzNOVOB Ši Kyo Kříženeček 2. 1:10 (0:5)
Utkání mělo jednoznačný průběh, velice čistě hrané. Vyhrál vyspělejší tým. Tomáš Kosán, Jiří Archmann
Ši Kyo Kříženeček
Jan Brunner – Roman Falhar, Adam Kruml, Rudolf Lecjaks, Václav Novák, Petr Pozděna, Jan Větrovec vs Robert Moretti – Jaroslav Franta, Pavel Havlín, Michal Hnát, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša, Rudolf Stein, Ondřej Vojáček
48. Václav Novák 1., 3., 15., 39. Aleš Průša
10., 18., 42., 50., 58. Michal Hnát
46. Ondřej Vojáček
2. 4. 08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Rošambo 1. 12:1 (4:0)
Kříženeček měl výborný vstup do obou poločasů, a tak také ukázal, kdo bude pánem na hřišti.
Kříženeček Rošambo
Rudolf Stein – Jaroslav Franta, Pavel Havlín, Michal Hnát, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša, Ondřej Vojáček vs Michal Papež – Jan Bláha, Lukáš Kadleček, Pavel Krištof, Vít Novotný, Jan Papež