St 24.9.08 16:30, 17:45 zzNKBE Santa Tranta PC A

8. 12. 08 20:45 BECH Šumavan-Balkán Úterní hosté Ski FC A 11. 2:2 (0:1)
Lubomír Karda – Pavel Adámek, Tomáš Králíček, Tomáš Kučera, Ondřej Lacina, Jan Majer, Tomáš Obermajer vs Patrik Keseli – Marek Chrobák, Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Fitzel, Petr Seidel, Jan Zeman
52. Tomáš Králíček
16. Petr Seidel
51. Marek Chrobák
8. 12. 08 20:30 ZAK Green tyros Vojenské lesy 11. 1:4 (0:2)
Zatímco Green Tyros mohli v případě vítězství reálně pomýšlet na záchranu v elitní soutěži, Vojenské lesy hrály pouze o čest. V úvodu měli míč častěji na kopačkách hráči Green Tyros, ale branka padla na druhé straně, když gólman Malec vyrazil tvrdou střelu pouze k Doležalovi, který pohotovou dorážkou otevřel skóre. Vojenské lesy postupně získávali herní převahu, ale nedůsledně bránili, čímž poskytli soupeři několik příležitostí ke skórování. Iniciativu domácích však zmrazil ve 22.minutě Bartejs, když po autovém vhazování obešel obránce a přízemní střelou překonal Malce podruhé. Ani po změně stran neumdlévaly snahy Green Tyros o korekci stavu, ale opět je nedokázali gólově vyjádřit. Naopak ve 42.minutě zvýšil Dohnal už na 3:0 a o minutu později přidal čtvrtou branku Bartejs. Poté Vojenské lesy povolili v koncentraci a Green Tyros se dočkali branky z kopačky Kollera. Vytvořili si i několik dalších šancí, ale dílem nepřesností a dílem výkonem brankáře Čaby zůstalo jen u toho. Green Tyros se tak s první ligou rozloučili porážkou 1:4. Vít Holer, Tomáš Pazdera
Green tyros Vojenské lesy
Miloš Malec – Tomáš Fencl, Tomáš Franek, Libor Koller, David Ronn, Tomáš Turek vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Jiří Dohnal, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Daniel Pašek
47. Libor Koller 7. Lukáš Doležal
22., 43. Petr Bartejs
42. Jiří Dohnal
8. 12. 08 20:30 STOD Boston HS Inter Lotyšák A 11. 4:1 (3:1)
Zasloužené vítězství Bostonu. Lépe kombinovali a proměňovali šance, čímž zpečetili sestup Lotyšáku. Martin Suchý, Martin Bělohlávek
Boston HS Inter Lotyšák A
Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Josef Hrodek, Jakub Janáček, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Pavel Málek, Jiří Sivák vs Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Marcel Hrozný, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma
6. Martin Kubeš
13. Josef Hrodek
28., 55. Pavel Málek
16. Tomáš Petrák
8. 12. 08 20:15 P3 Santa Tranta PC A Klokan Perón club A 11. 4:4 (2:1)
Vyrovnané utkání. Santa Trantě se podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, ale Klokan přes množství šancí vyrovnal až 10 minut před koncem. Poté už obě mužstva hlídala výsledek. Petr Skřivan, Kohout
Santa Tranta PC A Klokan Perón club A
Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Petr Králíček – Ondřej Bálek, Jiří Franěk, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml.
18., 35. Petr Stupka
28. David Čejka
43. Antonín Příkaský
16., 46. Jan Jelínek
42., 49. Pavel Hašek
8. 12. 08 20:15 P1 Rowdies HFC Restaurace U Pecků A 11. 12:7 (4:0)
Velmi pěkný zápas, hraný bez obran, ve kterém exceloval zejména kanonýr Rowdies Socher. Tomáš Kynčl, Kovařík
Rowdies HFC Restaurace U Pecků A
Jaroslav Bellada – Lukáš Chlumský, Filip Fuchsa, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Richard Peer, Zdeněk Sláma, Václav Socher vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Pavel Stejskal, Pavel Tesař, Michal Votava