36. Zdeněk Mikyška
55. Jiří Bílek
58., 59. Jan Šejnoha
24. 11. 08 20:00 TEMPO Vojenské lesy Smutný potapěči 10. 1:4 (1:3)
Matematika před tímto utkáním byla jasná, Smutný potapěčům stačil bod k titulu, zatímco Vojenské lesy potřebpvaly zvítězit, aby mohly pomýšlet alespoň na bronzové medaile. Ráz utkání daly již první minuty. Vojenské lesy ve snaze útočit, nechávaly často okénka, či spíše okna ve své obraně a Potapěči to brzy potrestali. Skóre otevřel v páté minutě Nechvíla a za dvě minuty už to bylo o dvě branky, když druhý gól Potapěčů přidal Dedek. Další průběh utkání byl ve znamení snahy Lesů o korekci skóre, ale proti konsolidované obraně Potapěčů se do gólových šancí příliš nedostávali. Naopak udeřilo opět na druhé straně, když Nechvíla v souboji jeden na jednoho přelstil Šmerdu a prostřelil vybíhajícího Čabu. Před poločasem vykřesal jiskřičku naděje Pašek, když po přihrávce Hrabáka snížil. Po změně stran začali hráči Vojenských lesů praktikovat presink vysunutý až na polovinu soupeře. Potapěči tím byli značně vyvedeni z konceptu a dlouhé minuty se zmohli jen na odkopávání míčů a hru na náhodu. V koncovce však zůstaly Lesy zcela bezzubé, jejich brankové příležitosti, popřípadě střely ze všech možných pozic zlikvidoval v euforii chytající Šindelka. Když vrcholil tlak Lesů a hráči nastávajícího mistra nevěděli kde jim hlava stojí, přišla fatální chyba Hrabáka, který se příliš mazlil s míčem. Toho využil Dedek a svým druhým gólem defitnitivně rozhodl nejen o vítěztsví v tomto utkání, ale také o titulu podzimního mistra Hanspaulky 2008 pro Smutný potapěče. Marek Valter
Vojenské lesy Smutný potapěči
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
27. Daniel Pašek 5., 22. Václav Nechvíla
7., 53. Petr Dedek
10. 11. 08 20:00 TEMPO Smutný potapěči Green tyros 9. 7:1 (2:1)
Slušně hrané utkání, ve kterém rozhodla výraznější útočná síla Potapěčů. Hráčům Green Tyros v posledních deseti minutách odešly síly a tím dostal výsledek podobu sedmigólového debaklu. Jiří Čapla, Lukáš Dont
Smutný potapěči Green tyros
Josef Šindelka – Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Miloš Malec – Daniel Dvořák, Tomáš Fencl, Tomáš Franek, Libor Koller, Lukáš Michl, Jan Regent
28. Libor Koller
3. 11. 08 20:00 TEMPO Restaurace U Pecků A Smutný potapěči 8. 4:9 (2:3)
Potapěči začali zostra a za 15 minut už vedli 3:0. U Pecků se zvedli po tastně zahrané standardce, kdy balón prošel celým vápnem a od obou tyčí do branky. Po změně stran dokonce srovnali stav, ale poté už se projevili zkušenosti a domácí hřiště Potapěčů. Trochu smolné góly(pro Peckovce) dostaly Potapěče do vedení, které už nepustili. Tomáš Strnad, František Hanzák
Restaurace U Pecků A Smutný potapěči
Petr Novotný – Jiří Allram, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Vacek, Michal Votava vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
49. Petr Dedek
20. 10. 08 20:00 TEMPO Boston HS Smutný potapěči 7. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, s mnoha šancemi na obou stranách.
Boston HS Smutný potapěči
Martin Halbich – Michal Běla, Jan Cruz, Josef Hrodek, Jakub Janáček, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Pavel Málek, Ondřej Myška vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
23. Jakub Janáček
39. Pavel Málek
6., 18. Jiří Žalud
37. Petr Dedek
55. Jiří Trunečka
13. 10. 08 20:00 TEMPO Smutný potapěči Santa Tranta PC A 6. 6:4 (5:0)
Do desáté minuty vyrovnané utkání, s mírnou převahou Santy, ale po vlastním gólu a následném nedbalém obsazení Vrzala, který se prosadil hlavou u přední tyče, po autovém vhazování, bylo všechno jinak. Santa se tlačila vpřed a Potapěči trestali chyby, takže poločasové skóre narostlo na 5:0. Po změně stran se Santa snažila o zvrat a začala i střílet branky, ale náskok Potapěčů z prvního poločasu byl příliš velký. Utkání kvalitou i tempem odpovídalo první lize.
Smutný potapěči Santa Tranta PC A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
10. OG
11. Martin Vrzal
17., 27., 46. Petr Dedek
18. Jiří Žalud
39., 41., 51. Antonín Příkaský
47. Petr Stupka
6. 10. 08 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Smutný potapěči 5. 1:4 (0:3)
První poločas jednoznačně ve prospěch Potapěčů. Druhý probíhal poněkud vyhroceně. Leoš Melichar
Šumavan-Balkán Smutný potapěči
Tomáš Obermajer – Pavel Adámek, Lukáš Fabera, Tomáš Králíček, Tomáš Kučera, Ondřej Lacina, Martin Maxant, Miroslav Miller vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
47. Miroslav Miller 15 Miroslav Miller 7. Petr Dedek
10. Martin Vrzal
29., 40. Václav Nechvíla
12. Václav Nechvíla
22. 9. 08 20:00 TEMPO Smutný potapěči Rowdies HFC 4. 2:1 (2:0)
V první půli byli Potapěči lepším týmem a zaslouženě vedli. Po změně stran se hra vyrovnala a Rowdies snížili, nicméně vyrovnat se jim, i přes závěrečný tlak nepodařilo. Dušan Mrozek, Morávek
Smutný potapěči Rowdies HFC
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Jaroslav Bellada – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Filip Fuchsa, Luboš Laštovka, Richard Peer, Zdeněk Sláma, Václav Socher
14. Jiří Žalud
18. Petr Dedek
26 Petr Dedek 48. Milan Bouška 48. Milan Bouška
15. 9. 08 18:15 BECH Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči 3. 2:3 (1:1)
Přestože Úterní hosté "vstřelili" čtyři branky a byli lepším týmem, štěstí se usmálo na soupeře. Petr Souček, Martin Včelák
Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči
Patrik Keseli – Marek Chrobák, Petr Čížek, Robert Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Jan Mikeš, Jan Zeman vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
20. Marek Chrobák
49. Martin Doležal
22., 41. OG
59. Michal Vrba
8. 9. 08 20:00 TEMPO Smutný potapěči Klokan Perón club A 2. 10:3 (3:1)
Ve čtvrté minutě Klokan neproměnil penaltu a rozjel se brankostroj Potapěčů. Velmi fotbalový zápas díky otevřeným obranám, zejména té Klokaní. Jiří Runtsch
Smutný potapěči Klokan Perón club A
Josef ŠindelkaPetr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Lukáš Kučera – Ondřej Bálek, Lukáš Debnár, Jiří Franěk, Jan Jelínek, Tomáš Pecháček, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml.