10. Restaurace U Pecků A 11 3 0 8 35:69 6

Út 23.9.08 19:00 METE1 VSK MFF UK Praha A Tsunami 99   (HL6B)
St 15.10.08 16:30 zzZARUB VV Vokra VV Queen´s park club VET   (VL2A)
Po 27.10.08 19:00 P1 Ackerman AC S.N.F. A   (HL2A)
Po 27.10.08 20:15 P1 Trops 1.SK Santa Dominica   (HL2A)
St 5.11.08 19:00 P3 Gambrinus VH Borek hodinářství 1.FC   (HL2A)
St 5.11.08 20:15 P3 Turman VET Kumpáni VET   (VL3B)

8. 12. 08 20:15 P1 Rowdies HFC Restaurace U Pecků A 11. 12:7 (4:0)
Velmi pěkný zápas, hraný bez obran, ve kterém exceloval zejména kanonýr Rowdies Socher. Tomáš Kynčl, Kovařík
Rowdies HFC Restaurace U Pecků A
Jaroslav Bellada – Lukáš Chlumský, Filip Fuchsa, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Richard Peer, Zdeněk Sláma, Václav Socher vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Pavel Stejskal, Pavel Tesař, Michal Votava
52. Jan Petržílka
25. 11. 08 19:15 HRAB1 Restaurace U Pecků A Green tyros 10. 3:11 (0:5)
Nádherné, rychlé utkání, zcela pod kontrolou Green Tyros. Poločasové skóre bylo jen vyjádřením převahy a hlavně úžasné efektivnosti hostujícího týmu. Restaurace U Pecků měla také své šance, ale příliš se jim nedařilo v koncovce. Hrál se pěkný kombinační fotbal bez faulů.

pozn. redakce: Rozhodčí zřejmě nestíhal zapisovat branky, takže u třetího gólu domácích a pátého hostů napsal pouze čas.
Marek Valášek
Restaurace U Pecků A Green tyros
Petr Novotný – Jiří Allram, Martin Oulehla, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Pavel Vacek vs Miloš Malec – Daniel Dvořák, Tomáš Fencl, Tomáš Franek, Libor Koller, Lukáš Michl, David Ronn, Tomáš Turek
30. OG
11. 11. 08 19:15 HRAB3 Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A 9. 8:3 (2:3)
Utkání velmi dobré úrovně. První poločas naprosto vyrovnaný. Ve druhé půli po gólu na 5:3 domácí ovládli utkání. Ladislav Obermajer ml., Vlastimil Maštera, Kohout
Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A
Patrik Keseli – Petr Čížek, Robert Čížek, Martin Doležal, Ladislav Houzar, Michal Krimlák, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Petr Seidel, Jan Zeman vs Petr Novotný – Jiří Allram, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Pavel Stejskal, Jan Vlk, Michal Votava
21. Jiří Allram
3. 11. 08 20:00 TEMPO Restaurace U Pecků A Smutný potapěči 8. 4:9 (2:3)
Potapěči začali zostra a za 15 minut už vedli 3:0. U Pecků se zvedli po tastně zahrané standardce, kdy balón prošel celým vápnem a od obou tyčí do branky. Po změně stran dokonce srovnali stav, ale poté už se projevili zkušenosti a domácí hřiště Potapěčů. Trochu smolné góly(pro Peckovce) dostaly Potapěče do vedení, které už nepustili. Tomáš Strnad, František Hanzák
Restaurace U Pecků A Smutný potapěči
Petr Novotný – Jiří Allram, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Vacek, Michal Votava vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
49. Petr Dedek
21. 10. 08 19:15 HRAB3 Klokan Perón club A Restaurace U Pecků A 7. 1:5 (1:1)
Velmi rychlé a bojovné utkání, jak se patří na první ligu. Nebýt obou brankářů, skóre by bylo jak na házené. Oko diváka bylo spokojené. Zasloužená by asi byla remíza, ale Peckovci měli více štěstí, díky třem slepeným gólům v rozmezí tří minut. Ota Járka, Petr Štěpán
Klokan Perón club A Restaurace U Pecků A
Petr Králíček – Ondřej Bálek, Zdeněk Koukal, Lukáš Kučera, Petr Pohnán, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml. vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Jiří Novák, Jan Petržílka, Martin Šádek, Pavel Stejskal, Pavel Vacek
10. Lukáš Kučera 1., 49., 58. Jiří Novák
50. Jan Petržílka
51. Pavel Stejskal
14. 10. 08 19:15 HRAB1 Restaurace U Pecků A Boston HS 6. 1:5 (1:2)
Velmi rychlé a důrazné utkání. U Pecků dokázali vzdorovat svému soupeři do 42.minuty. Po třetí brance už Boston ovládl hřiště a v závěru výhru zvýrazil. Hynek Franta
Restaurace U Pecků A Boston HS
Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Pavel Stejskal, Pavel Tesař, Michal Votava vs Jakub Janáček – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Pavel Málek, Ondřej Myška
22. Pavel Tesař 3., 58. Jan Cruz
15. Jakub Janáček
42. Pavel Málek
53. Martin Kubeš
7. 10. 08 19:15 HRAB1 Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A 5. 2:4 (2:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Emil Stach
Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A
Pavel Bek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, Jakub Liška, David Nosek, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Petr Štěpánek vs Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Pavel Stejskal, Pavel Vacek
1., 25. Jaroslav Šimek 19., 46. Martin Oulehla
32. Jiří Novák
44. Pavel Stejskal
29. 9. 08 20:45 ARIT Restaurace U Pecků A Šumavan-Balkán 2. 3:2 (2:1)
Mizerné osvětlení na Aritmě, kazilo dojem z velmi pěkného a bojovného utkání. Kdyby Šumavan proměnil své dvě tutovky v závěru, bral by miimálně bod. Za branáře však zaskočil maličký Stejskal a odvrátil na aut. Jan Falc, Jiří Pivoňka
Restaurace U Pecků A Šumavan-Balkán
Vladimír Stránský – Jiří Allram, Jiří Novák, Petr Novotný, Roman Potměšil, Pavel Stejskal, Aleš Vašíček, Michal Votava vs Tomáš Obermajer – Pavel Adámek, Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Miroslav Miller
14. Aleš Vašíček
15., 59. Jiří Novák
18. Martin Maxant
46. Miroslav Miller
54. Pavel Adámek
22. 9. 08 17:45 zzNKBE Restaurace U Pecků A Santa Tranta PC A 4. 5:7 (3:5)
Pohledný a rychlý fotbal, hraný s nasazením. Santa Tranta se rychle dostala do vedení a měla i více ze hry. Peckové nenápadně dotahovali a málem dotáhli zápas do dramatu. Pavel Soukup, Pavel Rajský
Restaurace U Pecků A Santa Tranta PC A
Pavel Vacek – Jiří Allram, Roman Potměšil, Pavel Strejček, Aleš Vašíček, Jan Vlk, Michal Votava vs Petr Kubík – Milan Čáp, David Čejka, Petr Filouš, Petr Jeřábek, Petr Stupka, Petr Žemla
12., 44., 46. Pavel Strejček
19., 26. Michal Votava
3. Petr Filouš
5. David Čejka
7., 20., 26., 43. Petr Stupka
53. Petr Jeřábek
16. 9. 08 18:00 HRAB1 HS Praha Restaurace U Pecků A 3. 5:0 (3:0)
Jednoznačné utkání, i přestože domácí hráli celý zápas v oslabení o jednoho hráče! Mojmír Mikuláš
HS Praha Restaurace U Pecků A
Tomáš Tvrdík – Aleš Deré, Jan Kaše, Roman Kolín, Zdeněk Kuneš vs Petr Novotný – Jiří Allram, Martin Oulehla, Vít Pecka, Roman Potměšil, Adam Střecha, Jan Vlk
1., 28., 33. Jan Kaše
7. Zdeněk Kuneš
40. Aleš Deré
2. 9. 08 19:15 HRAB1 Vojenské lesy Restaurace U Pecků A 1. 7:0 (3:0)
Vojenské lesy zahájily utkání náporem, ve 4.minutě zadunělo břevno branky Restaurace a o tři minuty později se už rozvlnila síť za gólmanem Novotným, když kapitán Lesů otevřel skóre. Restaurace U Pecků sice vyrovnala hru, ale Lesy podržel několika dobrými zákroky brankář Krátký, čímž své spoluhráče uklidnil. V 17.minutě se mezi střelce poprvé zapsal Bartejs, po přihrávce Filípka. Ten se střelecky prosadil v závěru prvního dějství a stanovil tak poločasové skóre na 3:0. Po změně stran získala Restaurace územní převahu, ale pohříchu z ní vytěžila pouze jednu nastřelenou tyč. Ve 40. minutě se znovu prosadil Randák po zpětné přihrávce Bartejse. Když o sedm minut později, zvýšil Bartejs na 5:0, bylo prakticky hotovo. Restaurace nesložila zbraně a snažila se alespoň zkorigovat nepříjemné skóre, ale nebylo jí přáno. Naopak, podruhé v utkání se prosadil Filípek a pět minut před koncem zkompletoval Bartejs opakovanou střelou svůj hattrick.
Vojenské lesy Restaurace U Pecků A
Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Jan Filípek, Lukáš Hrabák, Adam Randák vs Petr Novotný – Jiří Allram, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Kamil Štecher, Pavel Stejskal, Aleš Vašíček, Michal Votava