10. Restaurace U Pecků A 11 3 0 8 35:69 6

Ne 12.10.08 12:30 DEKAN Guinness AC Veleslavín Viktoria   (HL6H)
Ne 12.10.08 13:45 DEKAN Laxní přístup Opatoff A K   (HL7J)
Ne 12.10.08 15:00 DEKAN M - Bubo A Zelená liška juniors   (HL4F)
Ne 26.10.08 10:00 P1 Borek hodinářství 1.FC United clans   (HL2A)
Ne 26.10.08 11:15 P1 Fernet team Říčany Tramway FC   (HL7H)

8. 12. 08 20:30 STOD Boston HS Inter Lotyšák A 11. 4:1 (3:1)
Zasloužené vítězství Bostonu. Lépe kombinovali a proměňovali šance, čímž zpečetili sestup Lotyšáku. Martin Suchý, Martin Bělohlávek
Boston HS Inter Lotyšák A
Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Josef Hrodek, Jakub Janáček, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Pavel Málek, Jiří Sivák vs Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Marcel Hrozný, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma
6. Martin Kubeš
13. Josef Hrodek
28., 55. Pavel Málek
16. Tomáš Petrák
24. 11. 08 20:30 ZAK Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A 10. 4:2 (2:2)
Santa se rychle dostala do vedení, když po dvou individuálních akcích skórovali Čáp a Stupka. Lotyšák pak vytvořil drtivý tlak a odměnou mu bylo vyrovnání dvěma slepenými góly Šimka. Po změně stran zahrával Lotyšák standardku a Šimek zkompletoval hattrick, když chytře prostřelil zeď. V závěru zápasu přidal ještě čtvrtou branku a o vítězi bylo rozhodnuto.
Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A
Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma vs Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Petr Stupka, Petr Žemla
27., 28., 38., 56. Jaroslav Šimek 8. Milan Čáp
9. Petr Stupka
10. 11. 08 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Inter Lotyšák A 9. 3:1 (2:0)
Oboustraně rychlý a technický fotbal, s pěknými akcemi, pro sebe rozhodli hráči Šumavanu, kteří byli přeci jen o něco lepším a sehranějším týmem. Lotyšák kombinoval v poli, ale před vápnem jejich akce většinou končily na pozorné obraně Šumavanu. Martin Koch, Robert Junek
Šumavan-Balkán Inter Lotyšák A
Tomáš Obermajer – Pavel Adámek, Michal Dochtor, Petr Dochtor, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Ondřej Lacina, Jan Majer, Miroslav Miller vs Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Marcel Hrozný, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma
17. Jan Majer
28. Tomáš Kučera
41. Ondřej Lacina
60. Jaroslav Šimek
3. 11. 08 20:45 DEKAN Inter Lotyšák A Rowdies HFC 8. 4:8 (4:2)
Rychlé utkání, krásné útočné akce. Rowdies otočili nepříznivý stav z první půle bojovným výkonem. Lotyšák nesložil zbraně, vrhnul vše do útoku a byl za to tvrdě trestán brejky Rowdies. Patrik Sieber, Tomáš Pazdera, Kovařík
Inter Lotyšák A Rowdies HFC
Pavel Bek – Matěj Brabec, Marcel Hrozný, Petr Kapoun, Jakub Liška, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek vs Jaroslav Bellada – Lukáš Chlumský, Martin Dlouhý, Filip Fuchsa, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Richard Peer, Václav Socher
55., 58. Zbyněk Mareš
20. 10. 08 18:15 BECH Úterní hosté Ski FC A Inter Lotyšák A 7. 5:2 (0:2)
Lotyšák ve druhém poločase polevil v koncentraci a zaslouženě prohrál. Jan Borovička, Luboš Janatka
Úterní hosté Ski FC A Inter Lotyšák A
Patrik Keseli – Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Jaroslav Houzar, Jan Mikeš, Petr Seidel, Jan Zeman vs Pavel Bek – Marcel Hrozný, Jakub Liška, Martin Mach, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Petr Štěpánek
44. Petr Seidel
46. Tomáš Fitzel
47. Petr Čížek
53. OG
59. Robert Čížek
6., 15. Jaroslav Šimek
13. 10. 08 18:15 HANSP Inter Lotyšák A Klokan Perón club A 6. 5:5 (4:2)
Vyrovnané kvalitní utkání. Po dvaceti minutách vedl Lotyšák 4:1 a zdálo se, že je rozhodnuto. Za dalších 20 minut však bylo vyrovnáno. V závěru se obě mužstva snažila urvat všechny body, ale nepodařilo se. Ladislav Kautský
Inter Lotyšák A Klokan Perón club A
Pavel Bek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, Jakub Liška, Martin Mach, Bořivoj Německý, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Petr Štěpánek vs Erik Löffler – Ondřej Bálek, Zdeněk Koukal, Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Petr Pohnán, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml.
41. Petr Štáf ml.
7. 10. 08 19:15 HRAB1 Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A 5. 2:4 (2:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Emil Stach
Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A
Pavel Bek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, Jakub Liška, David Nosek, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Petr Štěpánek vs Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Pavel Stejskal, Pavel Vacek
1., 25. Jaroslav Šimek 19., 46. Martin Oulehla
32. Jiří Novák
44. Pavel Stejskal
23. 9. 08 18:00 HRAB1 HS Praha Inter Lotyšák A 4. 2:3 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Martin Havlíček, Tomáš Husák, Kovařík
HS Praha Inter Lotyšák A
Tomáš Tvrdík – Aleš Deré, Jan Kaše, Zdeněk Kuneš, Jan Šejnoha, Vít Turtenwald vs Pavel Bek – Marcel Hrozný, Petr Kapoun, Jakub Liška, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Petr Štěpánek
17., 34. Zdeněk Kuneš 8 Vít Turtenwald
60 Jan Kaše
27., 30. Petr Štěpánek
46. Jaroslav Šimek
38. Petr Štěpánek
15. 9. 08 20:30 ZAK Inter Lotyšák A Vojenské lesy 3. 1:2 (0:1)
Lotyšák začal utkání jako uragán a zatlačil soupeře do defenzivy. Během deseti minut si jeho hráči vytvořili několik brankových příležitostí, ale díky zásahům brankáře Čaby se skóre neměnilo. Naopak v 16.minutě se po přihrávce Dohnala prosadil střelou z úhlu Bartejs. Po změně stran se iniciativy chopili hráči Vojenských lesů a v 41.minutě ji brankově vyjádřil Pašek, po nahrávce Bartejse. Hned v další minutě zazvonilo břevno Lotyšáku po střele Bureše. Ovšem minutu na to inkasoval Čaba z nevině vyhlížející akce, kterou zakončil Šimek. Lotyšák poté otevřel obranu, ve snaze vyovnat, což byla pozvánka pro hráče Vojenských lesů. Ti si vytvářeli šance jako na běžícím pásu, ale v brance Lotyšáku se rozchytal k výbornému výkonu gólman Bek a za svá záda už žádný míč nepustil. Stanislav Bruder, Jiří Lacina
Inter Lotyšák A Vojenské lesy
Pavel Bek – Petr Kapoun, Jakub Liška, Bořivoj Německý, David Nosek, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal, Petr Štěpánek vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Michal Bureš, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Daniel Pašek
43. Jaroslav Šimek 44 David Nosek 16. Petr Bartejs
41. Daniel Pašek
9. 9. 08 18:00 zzANG Green tyros Inter Lotyšák A 2. 4:3 (2:1)
Pěkné a rychlé vyrovnané utkání. Díky střelecké dispozici Ronna se vítěz vyklubal z Green Tyros. Jiří Šlechta, Kovařík
Green tyros Inter Lotyšák A
Roman Volák – Daniel Dvořák, Tomáš Franek, Libor Koller, Lukáš Michl, Michal Nečas, David Ronn, Tomáš Turek vs Martin Džbánek – Petr Kapoun, Jakub Liška, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Ladislav Tesař
8. Libor Koller
22., 41., 54. David Ronn
6. Jaroslav Šimek
32., 56. Tomáš Petrák
1. 9. 08 20:00 TEMPO Inter Lotyšák A Smutný potapěči 1. 6:14 (1:8)
Nevídaná gólová kanonáda se rozpoutala hlavně díky tomu, že Lotyšáku chyběl brankář. A když už to bylo v 15.minutě 5:0, hrál se až do konce bezstarostný fotbal. Daniel Riedl, Morávek
Inter Lotyšák A Smutný potapěči
Petr Kapoun – Jan Beneš, Jakub Liška, Martin Mach, Bořivoj Německý, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Tomáš Stejskal vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud