10. Restaurace U Pecků A 11 3 0 8 35:69 6

Čt 4.9.08 17:00 zzNKBE MVS Vršovice A Blue devils   (HL6D)
Čt 4.9.08 18:15 zzNKBE Kanálpucers PL Palmeiras Prosek   (HL6J)
Pá 12.9.08 16:45 zzNKBE Dromedarians Praha KTB A   (HL7E)
Pá 12.9.08 18:00 zzNKBE Cerveza 18.FC Hosthunters   (HL7J)
St 24.9.08 16:30 zzNKBE VŠSK MFF UK B Perpetis   (HL6C)
St 24.9.08 17:45 zzNKBE Buran Buran VET Klár rávla VET   (VL4B)

8. 12. 08 20:15 P3 Santa Tranta PC A Klokan Perón club A 11. 4:4 (2:1)
Vyrovnané utkání. Santa Trantě se podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, ale Klokan přes množství šancí vyrovnal až 10 minut před koncem. Poté už obě mužstva hlídala výsledek. Petr Skřivan, Kohout
Santa Tranta PC A Klokan Perón club A
Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Petr Králíček – Ondřej Bálek, Jiří Franěk, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml.
18., 35. Petr Stupka
28. David Čejka
43. Antonín Příkaský
16., 46. Jan Jelínek
42., 49. Pavel Hašek
24. 11. 08 20:30 ZAK Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A 10. 4:2 (2:2)
Santa se rychle dostala do vedení, když po dvou individuálních akcích skórovali Čáp a Stupka. Lotyšák pak vytvořil drtivý tlak a odměnou mu bylo vyrovnání dvěma slepenými góly Šimka. Po změně stran zahrával Lotyšák standardku a Šimek zkompletoval hattrick, když chytře prostřelil zeď. V závěru zápasu přidal ještě čtvrtou branku a o vítězi bylo rozhodnuto.
Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A
Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma vs Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Petr Stupka, Petr Žemla
27., 28., 38., 56. Jaroslav Šimek 8. Milan Čáp
9. Petr Stupka
11. 11. 08 18:00 HRAB3 Santa Tranta PC A HS Praha 9. 3:3 (0:2)
H S byli v prvním poločase lepší a aktivnější a po zásluze vedli. PO změně stran zvýšili na 3:0, ale poté se jejich hra začala vytrácet a Santa Tranta využila nabídnutou šanci. Závěru utkání zvládla lépe Santa a dočkala se vyovnávací branky. Paradox na první ligu byl, že oba týmy musely začít se čtyřmi hráči v poli. Ladislav Obermajer ml., Vlastimil Maštera, Kohout
Santa Tranta PC A HS Praha
Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Petr Stupka, Petr Žemla vs Václav Kudrna – Aleš Deré, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Mikyška, Miloš Pytlíček, Vít Turtenwald, Petr Utěkal
38., 57. Petr Stupka
50. David Čejka
16., 34. Vít Turtenwald
25. Aleš Deré
3. 11. 08 20:30 ZAK Vojenské lesy Santa Tranta PC A 8. 6:3 (3:0)
V prvních minutách bylo utkání vyrovnané a šance se rodily na obou stranách. Skóre otevřel v 9.minutě Bartejs, když vrátil do sítě vyraženou střelu Kargla. O pět minut později se Bartejs změnil v nahrávače, Doležal udělal kličku obránci a přízemní střelou zvýšil na 2:0. Těsně před koncem prvního poločasu opět bartejs přistrčil míč Dohnalovi a ten tvrdou střelou překonal jeřábka potřetí. Do druhé půle vstoupili lépe hráči Santa Tranty a zápas se jim podařilo zdramatizovat. Nejprve ve 38.minutě snížil Čáp za přispění Kargla a za dvě minuty už to bylo pouze o gól, když Stupka hlavou překonal Čabu, který v ten moment neměl "čisté svědomí". Santa se vrhla do útoku ve snaze vyrovnat, ale už ve 42.minutě ji za to potrestal Bartejs, který po hezké kombinační akci zvýšil na 4:2 pro Vojenské lesy. Snahu hráčů Santy to neutlumilo a Čaba musel několikrát zasahovat, aby napravil své zaváhání při druhé brance. Jenže udeřilo opět na druhé straně. V 50.minutě založil Bartejs rychlý protiútok, nahrál Čejkovi, který zvýšil na rozdíl tří branek. Pět minut před koncem už to bylo o čtyři, když se prosadil Doležal, za asistence Dohnala. V následující minutě ovšem Kargl ztratil v rohu hřiště míč a D.Čejka uzavřel střeleckou listinu snížením na konečných 6:3. Šance obou týmů v závěrečné pětiminutovce už zůstaly nevyužity. Hynek Franta
Vojenské lesy Santa Tranta PC A
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Vladimír Kargl vs Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
56. David Čejka
20. 10. 08 19:30 zzNOVOB Santa Tranta PC A Green tyros 7. 10:0 (4:0)
Jednoznačné vítězství Santa Tranty, zejména protože Green tyros hráli pouze se čtyřmi hráči v poli. Ze strany Tyros to bylo spíš trápení, ale vydrželi až do konce! David Šebek, Martin Dušek
Santa Tranta PC A Green tyros
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Miloš Malec – Daniel Dvořák, Tomáš Fencl, Tomáš Hustopecký, Lukáš Michl, Jan Regent
7., 45. David Čejka
17. Antonín Příkaský
21., 23., 35., 52., 54. Petr Stupka
42. Ondřej Pokorný
59. Petr Kubík
13. 10. 08 20:00 TEMPO Smutný potapěči Santa Tranta PC A 6. 6:4 (5:0)
Do desáté minuty vyrovnané utkání, s mírnou převahou Santy, ale po vlastním gólu a následném nedbalém obsazení Vrzala, který se prosadil hlavou u přední tyče, po autovém vhazování, bylo všechno jinak. Santa se tlačila vpřed a Potapěči trestali chyby, takže poločasové skóre narostlo na 5:0. Po změně stran se Santa snažila o zvrat a začala i střílet branky, ale náskok Potapěčů z prvního poločasu byl příliš velký. Utkání kvalitou i tempem odpovídalo první lize.
Smutný potapěči Santa Tranta PC A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
10. OG
11. Martin Vrzal
17., 27., 46. Petr Dedek
18. Jiří Žalud
39., 41., 51. Antonín Příkaský
47. Petr Stupka
6. 10. 08 18:15 BECH Santa Tranta PC A Boston HS 5. 3:3 (3:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Petr Nekola
Santa Tranta PC A Boston HS
Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Martin Halbich – Michal Běla, Josef Hrodek, Jakub Janáček, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Pavel Málek, Ondřej Myška
8., 26. Petr Stupka
30. Petr Kubík
9. OG
14. Ondřej Janáček
32. Jakub Janáček
22. 9. 08 17:45 zzNKBE Restaurace U Pecků A Santa Tranta PC A 4. 5:7 (3:5)
Pohledný a rychlý fotbal, hraný s nasazením. Santa Tranta se rychle dostala do vedení a měla i více ze hry. Peckové nenápadně dotahovali a málem dotáhli zápas do dramatu. Pavel Soukup, Pavel Rajský
Restaurace U Pecků A Santa Tranta PC A
Pavel Vacek – Jiří Allram, Roman Potměšil, Pavel Strejček, Aleš Vašíček, Jan Vlk, Michal Votava vs Petr Kubík – Milan Čáp, David Čejka, Petr Filouš, Petr Jeřábek, Petr Stupka, Petr Žemla
12., 44., 46. Pavel Strejček
19., 26. Michal Votava
3. Petr Filouš
5. David Čejka
7., 20., 26., 43. Petr Stupka
53. Petr Jeřábek
15. 9. 08 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Santa Tranta PC A 3. 7:1 (4:1)
Velmi dobré utkání, se stálou převahou Šumavanu, který se prosazoval krásnými kombinačními akcemi. Za Santu vstřelil čestný úspěch jejich nejlepší hráč. Zdeněk Fiala, Jan Čermák
Šumavan-Balkán Santa Tranta PC A
Lukáš Fabera – Pavel Bartoš, Michal Dochtor, Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Ondřej Lacina, Martin Maxant, Miroslav Miller vs Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Filouš, Petr Kubík, Jan Musel, Petr Stupka, Petr Žemla
7., 55. Martin Maxant
20., 28. Pavel Bartoš
22., 40. Miroslav Miller
33. Ondřej Lacina
29. David Čejka
8. 9. 08 18:00 zzNKBE Santa Tranta PC A Rowdies HFC 2. 1:2 (1:2)
Velmi pohledné a dynamické utkání, které neskončilo vyšším skóre jen díky několika skvělým zákrokům obou gólmanů. Filip Slezák, Radek Klouček
Santa Tranta PC A Rowdies HFC
Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Žemla vs Jaroslav Bellada – Martin Dlouhý, Filip Fuchsa, Martin Hošek, Petr Pleyer, Zdeněk Sláma, Václav Socher
30. David Čejka 6. Václav Socher
24. Zdeněk Sláma
1. 9. 08 18:15 BECH Úterní hosté Ski FC A Santa Tranta PC A 1. 2:2 (1:1)
Velmi pohledné utkání, navíc odehrané velmi slušně. Úterní hosté se dostali do vedení, ale za dvě minuty bylo srovnáno. Znovu do vedení šli domácí Hosté ve 41. minutě a už to vypadalo na dva body. V posledních vteřinách ale zahrávala Santa rohový kop a prudký míč z kopačky Čejky se od zadní tyče odrazil do brány.
Úterní hosté Ski FC A Santa Tranta PC A
Patrik Keseli – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Robert Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Petr Seidel, Jan Zeman vs Petr Jeřábek – David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Petr Stupka, Petr Žemla