10. Polnohospodár Praha 11 4 2 5 11:22 10

Ne 12.10.08 16:15 P1 Horst 1.FC Terron AC Bozi B   (HL3D)
Ne 12.10.08 17:30 P1 M16 AC FC Parta AC   (HL7I)
Ne 2.11.08 13:45 P3 MTPCH Horst 1.FC   (HL3D)
Ne 2.11.08 15:00 P3 100P FC Palmeiras Prosek   (HL6J)
Ne 23.11.08 16:15 P1 MTPCH Terron AC Bozi B   (HL3D)
Ne 23.11.08 17:30 P1 K.T.S. FC M - Bubo A   (HL4F)

6. 12. 08 08:45 TEMPO S.T.R.U.P. 1.FP Praha 11. 1:3 (1:1)
Vydřené vítězství pro FP Praha, ve kterém se Petr Tomáš blýsknul hattrickem. David Motl, Jakub Motl
S.T.R.U.P. 1.FP Praha
Jan Melichar – Pavel Bouda, Jaroslav Carva, Tomáš Grun, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Michal Strnad vs Lukáš Janů – Ondřej Beran, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Luboš Petr, Michal Petr, Tomáš Petr
10. Petr Lustig 25., 40., 54. Tomáš Petr
22. 11. 08 08:45 ZAK Výtržník HFC S.T.R.U.P. 10. 4:1 (4:0)
Utkání bylo rozhodnuté už v páté minutě. Poté už Výtržníci kontrolovali průběh zápasu.
Výtržník HFC S.T.R.U.P.
Jan Macháček – Filip Dvořák, Jan Jakší, Václav Posch, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Petr Švehla, Lukas Tománek vs Jan Melichar – Pavel Bouda, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Michal Strnad
2., 3. Filip Šmídek
5. Václav Posch
22. Tomáš Rálek
33. Filip Ondruš
8. 11. 08 10:00 zzALBRE Relax-FC S.T.R.U.P. 9. 1:0 (1:0)
V prvním poločase hezké utkání s převahou Realxu, vyjádřenou jedním gólem. Po změně stran jasná převaha STRUPu se spoustou nevyužitých šancí. Díky skvělému brankáři Relaxu stačila ta jediná branka ke dvěma bodům. Josef Čuda, Václav Friml
Relax-FC S.T.R.U.P.
Stanislav Sekera – Daniel Duška, Ludvík Fiala, Vratislav Kapusta, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Ladislav Slážik, Yevgen Stets, Stanislav Štika, Lukáš Vild vs Jan Melichar – Pavel Bouda, Jaroslav Carva, Tomáš Grun, Petr Padevět, Michal Stárek, Michal Strnad, Radim Vencl
15. Yevgen Stets
1. 11. 08 10:00 zzZARUB S.T.R.U.P. Polnohospodár Praha 8. 3:2 (1:2)
Bojovné utkání, ve kterém se Polnohospodár šťastně ujal vedení, ale v závěru STRUP zápas otočil, díky střelecké pohotovosti Padevěta. Michal Černík, Martin Petřina
S.T.R.U.P. Polnohospodár Praha
Jan Melichar – Pavel Bouda, Jaroslav Carva, Tomáš Grun, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Michal Strnad vs Jiří Štráchal – Jan Carda, Ladislav Kuběna, Daniel Kupec, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába
16. Tomáš Grun
47., 55. Petr Padevět
8. OG
25. Tomáš Přecechtěl
25. 10. 08 08:45 DEKAN Nulová šance S.T.R.U.P. 7. 1:6 (1:4)
Po hlavičkovém souboji do kterého vletěl brankář, padl první gól, který domácí znervózněl. Postupně se více prosazovali hosté. Domácí neproměňovali šance. Luboš Řezníček, Daniel Rmoutil
Nulová šance S.T.R.U.P.
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Lukáš Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet vs Jan Melichar – Pavel Bouda, Jaroslav Carva, Tomáš Grun, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Michal Strnad
18. Martin Dvořák 8 Tomáš Axler 8. Petr Padevět
15., 26. Tomáš Grun
24. Michal Stárek
51. Filip Ondruš
60. Jaroslav Carva
18. 10. 08 10:00 BECH S.T.R.U.P. Notorkros FK 6. 2:5 (1:4)
Notorkros začal náorem a celý první poločas byl lepší, rychlejší a fotbalovější. Pressink na soupeře platil a ofenzivní akce také dělaly hráčům STRUPU problémy. Proto poločasové skóre 1:4. Druhá půle už byla vyrovnaná, jak herně tak i ve skóre. Zasloužená výhra Notorkrosu.
S.T.R.U.P. Notorkros FK
Jan Melichar – Pavel Bouda, Jaroslav Carva, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Michal Strnad, Radim Vencl vs Jiří KoulaZdeněk Blažek, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Jan Soročin
18. Michal Strnad
55. Pavel Bouda
8., 13., 28. Jiří Koula
20., 58. Jan Soročin
11. 10. 08 11:15 zzJUNI1 Morová rána 1.FC S.T.R.U.P. 5. 0:3 (0:2)
Utkání proběhlo celkem bez problémů. Hra byla z obou stran vyrovnaná, ale o vítězství hostů rozhodl hattrickem Ondruš. Roman Krsek, Karel Němeček
Morová rána 1.FC S.T.R.U.P.
Rudolf Hadrava – Ondřej Gros, Petr Himl, Josef Kužílek, Ivan Monev, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný vs Jan Melichar – Pavel Bouda, Ladislav Grun, Filip Ondruš, Michal Stárek, Michal Strnad
9., 30., 54. Filip Ondruš
4. 10. 08 10:00 zzNOVOB S.T.R.U.P. Istanbul FC 4. 3:5 (0:3)
Hosté za stavu 0:4 polevili v obraně a inkasovali tři góly. Pohledný zápas z obou stran, hraný bez faulů.

pozn. redakce: Tak podruhé, může se kapitán STRUPu psát jménem uvedeným v registraci tj. Bouda a ne Štefanka?
Martin Hyža
S.T.R.U.P. Istanbul FC
Jan Melichar – Pavel Bouda, Ladislav Grun, Petr Padevět, Radim Vencl vs Yusufcan Uysal – Miroslav Bláha, Ilyas Cosgun, Seckin Düzü, Tamer Özgür, Rahman Vatansever, Ali Yilmaz
34., 55. Petr Padevět
50. Radim Vencl
13., 25. Rahman Vatansever
18. Ilyas Cosgun
36., 48. Ali Yilmaz
28. 9. 08 11:15 ZAK FC 1869 S.T.R.U.P. 3. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém padly všechy góly v posledních desti minutách prvního poločasu. STRUP šel dvakrát do vedení, ale soupeři se vždy podařilo celkem brzy vyrovnat. Po změně stran už obě mužstva hlavně nechtěla inkasovat a tak si připsala bod za remízu.

pozn. redakce: Byl by kapitán týmu S.T.R.U.P. tak laskav a psal se do zápisu vlastním jménem jako všichni ostatní hráči Hanspaulské ligy? Kdo je Štefanka?
Michal Černoch, Pavel Peterka
FC 1869 S.T.R.U.P.
Václav Jirkovský – Radek Bača, Alexandr Jakobe, Jakub Kotrč, Jan Krátký, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Michal Stárek – Pavel Bouda, Ladislav Grun, Petr Lustig, Jan Melichar, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Strnad
22. Radek Bača
28. Lukáš Novák
28 Petr Pavlíček 20. Ladislav Grun
23. Filip Ondruš
27. Petr Padevět
20. 9. 08 08:45 zzPANK2 S.T.R.U.P. Callida CS 2. 3:3 (3:2)
Slušně hrané utkání, ve kterém šli hosté rychle do vedení. Jenže po příchodu šestého hráče STRUP rychle vyrovnal hru i skóre. Remíza byla naprosto zasloužená. Petr Frizovič, Václav Křikava
S.T.R.U.P. Callida CS
Michal Stárek – Pavel Bouda, Ladislav Grun, Jan Melichar, Filip Ondruš, Petr Padevět vs Borek Nagy – Marek Červenka, Tomáš Hachle, Pavel Hrdina, Lukáš Souček, Pavel Štírek, Josef Táborský
7., 18., 26. Filip Ondruš 3. Lukáš Souček
5. Marek Červenka
45. Josef Táborský
13. 9. 08 10:00 zzZARUB Blue flame S.T.R.U.P. 1. 0:4 (0:2)
Blue flame začali ve čtyřech v poli a inkasovali dvě branky. Po příchodu šestého hráče se hra vyrovnala, ale bez gólů. V závěru "Plamenům" došly síly a STRUP dvěma pěknými góly pojistil výhru. Martin Šusta, Miroslav Chmelík