10. Polnohospodár Praha 11 4 2 5 11:22 10

Ne 14.9.08 12:30 zzZARUB Buzuluk Úvaly FC Uganda   (HL7L)
Ne 14.9.08 13:45 zzZARUB Parukářka FC Disco Dream   (HL8O)
Čt 25.9.08 16:30 zzPANK2 Jouda CK Sparta Popularos   (HL6D)
Čt 25.9.08 17:45 zzPANK2 MVS Vršovice A Sorry FC   (HL6D)
Ne 5.10.08 12:30 zzZARUB Disco Dream Al Ahlí Praha   (HL8O)
Ne 5.10.08 13:45 zzZARUB S.N.F. B Kerata Chíjos   (HL5H)

6. 12. 08 08:45 zzALBRE Relax-FC Blue flame 11. 3:0 (2:0)
Velmi pohledné utkání, hrané ve svižném tempu. Obě mužstva dobře kombinovala, ale projevila se větší vůle po vítězství týmu Relax. Dvěma pěknými góly se blýskl nejlepší hráč Relaxu Nováček. Miroslav Trifanov, Václav Lukšík
Relax-FC Blue flame
Stanislav Sekera – Daniel Duška, Jan Fiala, Ludvík Fiala, Vratislav Kapusta, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Václav Nováček, Ladislav Slážik, Yevgen Stets, Stanislav Štika, Lukáš Vild vs Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
10. Yevgen Stets
20., 47. Václav Nováček
44 Petr Mužík
52 Jan Fiala
57. Antonín Paseka
22. 11. 08 10:00 zzZARUB Blue flame Polnohospodár Praha 10. 0:1 (0:0)
Na těžkém terénu se nakonec radoval tým Polnohospodár. Dlouho trval vyrovnaný, bezbrankový stav, ačkoli Blue flame měli nekolik šancí ke vstřelení gólu. Nedali a tak přišla standardka v 59.minutě a s ní vítězná branka Polnohospodáru.
Blue flame Polnohospodár Praha
Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Miloslav Vejvoda vs Jan CerhaJan Carda, Jiří Havle, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába
59. Jiří Havle
8. 11. 08 10:00 zzZARUB Nulová šance Blue flame 9. 0:1 (0:0)
Utkání velmi dobré úrovně, ve kterém zaslouženě zvítězil techničtější tým Blue flame. Jakub Macháček, Marek Starý
Nulová šance Blue flame
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Lukáš Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet vs Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Daniel Jon, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
57. Miloslav Gaube
1. 11. 08 10:00 BECH Blue flame Notorkros FK 8. 4:5 (2:2)
Rychlé a slušně hrané utkání, pro sebe nakonec rozhodl Notorkros, ačkoli jejich gólman svými zákroky zápas několikrát zdramatizoval... Zdeněk Sekavec, Marek Novotný
Blue flame Notorkros FK
Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Michal Musil – Lukáš Holler, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Jan Soročin
58. Martin Hrdlička
25. 10. 08 10:00 zzZARUB Morová rána 1.FC Blue flame 7. 0:5 (0:3)
Utkání jednoznačného průběhu, především díky nepřesnému zakončení Morové rány. Blue flame působil klidněji, díky chytrým kombinacím získal již do poločasu tříbrankové vedení, které ve druhé části potvrdil dalšími dvěma brankami. Pavel Moravec
Morová rána 1.FC Blue flame
Rudolf Hadrava – František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, David Volf vs Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Daniel Jon, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
13. Miloslav Gaube
25. Antonín Paseka
29. Pavel Soukup
34. Miloslav Vejvoda
47. Vladimír Skořepa
18. 10. 08 10:00 zzZARUB Blue flame Istanbul FC 6. 1:0 (1:0)
Utkání nízké úrovně. Mnoho nepřesností na kopačkách obou týmů. Zápas rozhodl jediný gól z prvního poločasu. Miloš Niesner
Blue flame Istanbul FC
Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Lukáš Kůžel, Michal Němeček, Vladimír Skořepa, Martin Soukup, Miloslav Vejvoda vs Taner Koc – Ümit Bayraktar, Miroslav Bláha, Ilyas Cosgun, Mustafa Demir, Seckin Düzü, Dejan Isailovic, Rahman Vatansever, Ali Yilmaz
20. Miloslav Gaube
11. 10. 08 10:00 zzZARUB FC 1869 Blue flame 5. 4:3 (3:3)
Zápas rozhodla poslední minuta, kdy po neuvěřitelném zkratu brankáře FC 1869, který nahrál přímo na nohu soupeři, zkompletoval Pavlíček svůj hattrick. Pavel Moravec
FC 1869 Blue flame
Václav Jirkovský – Alexandr Jakobe, Jakub Kotrč, Jan Krátký, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Lukáš Kůžel, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Miloslav Vejvoda
9. Jakub Vrtiška
12., 24., 60. Petr Pavlíček
4., 17. Jiří Hošek
7. Vladimír Skořepa
12. Josef Janota
4. 10. 08 08:45 TEMPO Blue flame Callida CS 4. 2:3 (1:2)
Vyovnaný zápas, kterému by více slušela remíza. Šance byly na obou stranách. Ondřej Sladký, Jiří Počárovský
Blue flame Callida CS
Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Arnošt Adámek – Marek Červenka, Jiří Drábek, Tomáš Hachle, Pavel Hrdina, Dušan Kundrát, Borek Nagy, Radek Nezval, Miroslav Schleichert, Lukáš Souček, Petr Štěpánek, Josef Táborský
1. Vladimír Skořepa
39. Antonín Paseka
2. Lukáš Souček
17., 54. Marek Červenka
27. 9. 08 10:00 zzZARUB Blue flame Výtržník HFC 3. 5:0 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil.

pozn. redakce: Minuty u branek pouze orientační, protože nejsou uvedeny. Pokud nesouhlasí poločasový výsledek, nebo si někdo pamatuje přibližné časy, může se obrátit na adresu 5F.liga@rbpress.cz
Blue flame Výtržník HFC
Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Jan Macháček – Filip Dvořák, Jan Jakší, Matěj Mlčoch, Tomáš Rálek, Filip Šmídek, Petr Švehla
20. Vladimír Skořepa
30., 50. Miloslav Vejvoda
40., 60. Pavel Soukup
20. 9. 08 10:00 zzZARUB 1.FP Praha Blue flame 2. 2:3 (1:1)
Zajímavé utkání dobré úrovně. FP se sice ujali vedení, ale hráči Blue flame do přestávky vyrovnalia po změně stran dvěma slepenými góly rozhodli. FP už dokázali pouze snížit. Pavel Moravec
1.FP Praha Blue flame
Jakub Bezděka – Ondřej Beran, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Luboš Petr, Michal Petr vs Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
16. Michal Petr
47. Ondřej Beran
27. Daniel Bárta
41. Jiří Hošek
43. Pavel Soukup
13. 9. 08 10:00 zzZARUB Blue flame S.T.R.U.P. 1. 0:4 (0:2)
Blue flame začali ve čtyřech v poli a inkasovali dvě branky. Po příchodu šestého hráče se hra vyrovnala, ale bez gólů. V závěru "Plamenům" došly síly a STRUP dvěma pěknými góly pojistil výhru. Martin Šusta, Miroslav Chmelík
Blue flame S.T.R.U.P.
Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Antonín Paseka, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Pavel Bouda – Tomáš Grun, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Tomáš Veverka