10. Hajdaláci z Masné 18 FK 11 2 2 7 22:41 6

Čt 20.11.08 17:00 HANSP SK Elet Gekad   (HL8E)
Čt 20.11.08 18:15 HANSP AC/DC FC Trilog TJTN FC   (HL8C)
Čt 20.11.08 19:30 HANSP OrangeBoom Banzai   (HL8E)
Po 8.12.08 17:00 zzTKSPA Blankyt bulldogs Rock Joint   (HL8A)
Po 8.12.08 18:15 zzTKSPA Ortopedie Čechie 12° SUP   (SVL1A)
Po 8.12.08 19:30 zzTKSPA Pirelli Orgasmico L.S.D.   (HL6A)

3. 12. 08 20:30 ZAK Roosevelt boys 1.FC Pivušky FC 11. 1:2 (0:2)
Zajímavý zápas, ve kterém Pivušky vedly 0:2, ale Roosevelt boys nesložili zbraně a ve druhé půli bojovali o vyrovnání. Ve 36.minutě snížil Marek, ale přes veškerou snahu se jim druhou branku vstřelit nepodařilo.
Roosevelt boys 1.FC Pivušky FC
Robert Žák – Jaroslav Chmela, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Vít Pavlusek, Jiří Sommer vs Richard Novotný – David Bochníček, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jan Hampl, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
36. Jiří Marek 5. David Bochníček
14. Petr Ovčáček
17. 11. 08 12:30 P1 Power WCC Roosevelt boys 1.FC 10. 2:5 (1:3)
Oboustraně bojovné utkání, které rozhodly hrubé chyby v obraně domácích a jejich bezchybné potrestání soupeřem. Hynek Franta
Power WCC Roosevelt boys 1.FC
Jan Vágner – Ondřej Egger, Lukáš Klimsa, Čestmír Pail, Tomáš Ptáček, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Pavel Šlégr, Jan Vacek vs Jiří Soukup – Karel Bacílek, Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Vít Pavlusek, Jiří Sommer, Lukáš Svítil
23., 37. Jan Vacek 5. Karel Bacílek
14., 33., 60. Václav Mňouček
30. Michal Páník
5. 11. 08 20:45 zzNOVOB Roosevelt boys 1.FC Kříženeček 9. 4:4 (0:1)
Pohledný fotbal v podání Kříženečku, nicméně šance byly na obou stranách. V závěru brankář Kříženečku nepodržel svůj tým a chybami umožnil soupeři vyrovnat. Ladislav Štěpánek, Martin Tomek
Roosevelt boys 1.FC Kříženeček
Robert Žák – Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Jiří Marek, Václav Mňouček, Vít Pavlusek, Jiří Sommer vs Robert Moretti – Vít Bednařík, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Zdeněk Hnát, Martin Nečas, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Rudolf Stein
42., 54. Jiří Marek
55., 59. Václav Mňouček
11. Jaroslav Franta
41., 57. Michal Hnát
49. Zdeněk Hnát
29. 10. 08 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Roosevelt boys 1.FC 8. 0:6 (1:4)
Hajsdaláci se nesešli v plném počtu a Roosevelt boys toho náležitě využili.
Utkání bylo ve 40.minutě předčasně ukončeno pro zranění dvou hráčů Hajdaláků.
Richard Lottring
Hajdaláci z Masné 18 FK Roosevelt boys 1.FC
Josef Rezek – David Barcal, Jan Hrdlička, Miroslav Sachl, Roman Zajíc vs Jiří Soukup – Jaroslav Chmela, Jiří Marek, Václav Mňouček, Vít Pavlusek, Jiří Sommer
22. Miroslav Sachl 3., 16., 29. Václav Mňouček
7. Jiří Marek
33. Jaroslav Chmela
20. 10. 08 17:00 zzTKSPA Roosevelt boys 1.FC 1.FC Holešovice 7. 2:6 (1:1)
První poločas byl značně vyrovnaný. Druhá půle ukázala, který z týmů má více sil na zbytek zápasu. Lubomír Dobšovič
Roosevelt boys 1.FC 1.FC Holešovice
Jiří Soukup – Karel Bacílek, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Jiří Sommer, Lukáš Svítil vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jaroslav Jíra, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Jan Šalát
26. Michal Páník
50. Václav Mňouček
6., 42. Dmitriy Kedyarov
43., 59. Antonín Holec
48. Josef Kotouč
55. Jan Karban
18. 10. 08 08:45 zzPANK2 Tuscarora B Roosevelt boys 1.FC 6. 0:2 (0:0)
Utkání plné nepřesností, vyúsťovalo v menší slovní šarvátky a trpěla tím hra. František Kohák, Petr Malknecht
Tuscarora B Roosevelt boys 1.FC
Jiří Vanča – Stanislav Kinčl, Jaroslav Lojka, Lukáš Perský, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Robert Samek, Petr Srbek vs Jiří Soukup – Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Jiří Marek, Václav Mňouček, Vít Pavlusek, Jiří Švestka, Lukáš Svítil
32. Lukáš Svítil
37. Václav Mňouček
9. 10. 08 17:00 zzTKSPA Roosevelt boys 1.FC Strahovská 10 B 5. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání se zaslouženou remízou. Hra byla rychlá a velmi slušná, až na jeden nechtěný střet. Jindřich Tippman
Roosevelt boys 1.FC Strahovská 10 B
Robert Žák – Karel Bacílek, Jaroslav Chmela, Milan Kalouš, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Vít Pavlusek, Jiří Sommer, Jiří Soukup, Lukáš Svítil vs Lukáš Drbola – Jan Bouška, Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Daniel Křeček, Jan Václavík, Petr Vojtěch
12., 31. Jiří Marek 13., 53. Václav Bouška
30. 9. 08 17:00 zzJUNI1 Spalovna FK Roosevelt boys 1.FC 4. 0:6 k.
Domácí tým Spalovny se k utkání nedostavil. Jiří Pudil
Spalovna FK Roosevelt boys 1.FC
vs Robert Žák – Jaroslav Chmela, Jiří Marek, Michal Páník, Vít Pavlusek, Jiří Sommer
23. 9. 08 18:15 zzTKSPA Roosevelt boys 1.FC Sorbino 3. 1:1 (0:0)
Remíza je pro hosty nespravedlivá, ale klíčem k vítězství jsou góly. Brankář Roosevelt boys je však dostávat nechtěl. Petr Pištěk, Jan Tejchman
Roosevelt boys 1.FC Sorbino
Jaroslav Chmela – Jiří Marek, Michal Páník, Jiří Sommer, Lukáš Svítil, Robert Žák vs Roman Borovička – Milan Balda, Richard Novák, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Radovan Voch, Zdeněk Votruba, Pavel Žák
57. Michal Páník 41. Zdeněk Votruba
17. 9. 08 17:45 zzS2 Ya Basta! B Roosevelt boys 1.FC 2. 6:2 (3:1)
Jo tak tohle je Hanspaulka jak má být. Úsměv, pohoda a 100% nasazení všech zúčastněných. Pavel Šebek
Ya Basta! B Roosevelt boys 1.FC
Jan Fiala – Matěj Čimbura, David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Jan Ramba, Martin Veselý vs Jiří Švestka – Jaroslav Chmela, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Vít Pavlusek, Jiří Sommer, Jiří Soukup
3., 30., 57. Petr Michálek
10., 48. Ondřej Hána
52. Matěj Čimbura
24. Jiří Sommer
43. Jiří Marek
3. 9. 08 17:00 zzHAGI2 River lejt B Roosevelt boys 1.FC 1. 4:0 (2:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
River lejt B Roosevelt boys 1.FC
Petr Mazanec – Filip Kašpar, Jan Lőbl, Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán vs Jiří Švestka – Jaroslav Chmela, Jiří Marek, Michal Páník, Vít Pavlusek, Jiří Sommer