12. Viktoria Bítovská VET B 11 1 1 9 16:44 3

Po 8.9.08 17:00 DEKAN Queen´s park club VET Trops Old Boys 1.SK   (VL2A)
Po 8.9.08 18:15 DEKAN Trops 1.SK Berlínští lvi   (HL2A)
Čt 2.10.08 19:30 DEKAN Queens Park Club Santa Tranta PC C   (HL3C)
Čt 2.10.08 20:45 DEKAN Gekad Hrnčířský bubáci   (HL8E)
Ne 23.11.08 15:00 TEMPO V.S.P.S.V.S. STS Chvojkovice - Brod   (HL6J)
Ne 23.11.08 16:15 TEMPO Maverick Dynamo R.U.M. A   (HL6L)

5. 12. 08 19:30 DEKAN Kumpáni VET Anton aus Tirol 11. 0:6 k.
Kumpáni se k utkání nesešli v dostatečném počtu, ani po vyčerpání čekací doby. Richard Papež
Kumpáni VET Anton aus Tirol
František Hubr – Martin Čmolík, Pavel Machálek, Jiří Moc vs Svatopluk Samler – Vladimír Kabeláč, Richard Klípa, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma
21. 11. 08 18:15 DEKAN Keckafogo KK VET Kumpáni VET 10. 3:3 (2:2)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil. Vyrovnané utkání se zaslouženou dělbou bodů.
Keckafogo KK VET Kumpáni VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, František Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Zdeněk Papež vs Martin Čmolík – Jiří Chytil, Milan Hnátek, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán
11. Otakar Košťálek
13., 46. Miroslav Kmínek
8., 20. Radek Komárek
38. Jiří Moc
14. 11. 08 16:45 ZAK Kumpáni VET Masters V 9. 1:4 (1:2)
Zasloužená výhra Masters. Radek Martínek
Kumpáni VET Masters V
Martin Čmolík – Jan Brabenec, Jiří Chytil, Milan Hnátek, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Petr Friesinger, Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Radomír Šimon, Petr Suchomel, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal, Luděk Zdráhal
4. Radek Komárek 2. Leo Zdráhal
15. Martin Vyštejn
55. Jaroslav Nevrkla
59. Jan Ernst
5. 11. 08 20:15 P3 Turman VET Kumpáni VET 8. 0:3 (0:2)
Zprvu poklidný zápas, který opanovali chytře hrající Kumpáni a v poločase vedli o dvě branky. Turman nesložil zbraně, ale do šancí se dostával pouze sporadicky. Ve druhé půli to zprvu trochu zajiskřilo, zejména když frustrovaný kapitán Turmanu nemohl unést, že se není schopen prosadit, proti leckdy o řadu let starším protihráčům. Kumpáni na to odpověděli nejlepším možným způsobem a sice přidali třetí branku. Domácí už nenašli dostatek sil na zvrat a s hostnoucí mlhou se vytrácela i vidina bodového zisku. David Pecka, Jiří Allram
Turman VET Kumpáni VET
Pavel Macek – Miloš Beňo, Tomáš Dvořák, Aleš Hála, Luboš Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský, Martin Tůma vs Martin Čmolík – Jan Brabenec, Jiří Chytil, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán
5. Jiří Moc
17. Radek Komárek
37. Jan Půlpán
24. 10. 08 18:15 DEKAN Kumpáni VET Tučňáci VET 7. 1:4 (1:1)
Po poměrně vyrovnaném prvním poločase, Tučňáci ještě přidali a dvěma góly rychle po sobě, rozhodli zápas. Domácí se ještě těsně před koncem pokusili o zvrat konfrontací RP, ale vše bylo v pořádku. Marek Šetina, Milan Lupač
Kumpáni VET Tučňáci VET
Martin Čmolík – Jan Brabenec, Jiří Chytil, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán, Jiří Štěpánek vs Tomáš Kutal – Arnošt Barták, Jiří Bialek, Richard Bursa, Jiří Hroník, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Petr Skoč
23. Jan Půlpán 33 Jan Brabenec 25., 60. Richard Bursa
47. Jiří Bialek
49. Arnošt Barták
17. 10. 08 18:15 DEKAN Viktoria Bítovská VET B Kumpáni VET 6. 1:6 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase, rozhodli Kumpáni v poslední čtvrthodince, kdy během pěti minut vstřelili pět gólů. Lubor Hobza
Viktoria Bítovská VET B Kumpáni VET
Petr Wenz – Pavel Dudek, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Martin Měřička, Jiří Psota, Jan Sixta, Zdeněk Stránský vs Martin Čmolík – Jan Brabenec, Jiří Chytil, Milan Hnátek, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán
55. Jiří Fiala 35. Jiří Moc
47., 58. Václav Machálek
49. Jan Brabenec
50. Pavel Machálek
52. Jan Půlpán
3. 10. 08 18:15 DEKAN PFC Kodymka Kumpáni VET 5. 4:3 (3:2)
Pohledné utkání na velice dobré úrovni. Kodymka měla v závěru více štěstí. Vladimír Hejduk, František Kubíček
PFC Kodymka Kumpáni VET
Jiří Škarvada – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Rousek vs František Hubr – Jan Brabenec, Jiří Chytil, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán
12. OG
15., 25., 40. Richard Kejval
24., 27. Jiří Moc
38. Václav Machálek
26. 9. 08 18:15 DEKAN Kumpáni VET Nejistá sezóna 4. 2:2 (1:1)
Slušně hrané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml.
Kumpáni VET Nejistá sezóna
Martin Čmolík – Jiří Chytil, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc vs Martin Ullmann – Jiří Beneš, Milan Dedera, Roman Kabelka, Vladimír Kubš, Milan Mašek, František Šťasta
20., 60. Jiří Moc 28. Roman Kabelka
58. Jiří Beneš
19. 9. 08 18:15 DEKAN Hvězda VAB F.C. Kumpáni VET 3. 1:2 (1:1)
Slušný výkon z obou stran. Kumpáni měli více štěstí v koncovce, ale celkovou převahu měl soupeř. Lubor Hobza
Hvězda VAB F.C. Kumpáni VET
Josef Bouda – Petr Babka, Václav Blažek, Jiří Dobeš, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Pavel Svoboda vs Martin Čmolík – František Hubr, Radek Komárek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán
28. Petr Babka 20. Radek Komárek
49. Jan Půlpán
12. 9. 08 18:15 DEKAN Kumpáni VET Felix club (seniors) 2. 1:4 (0:0)
Vyrovnaný fotbálek, ve kterém se Felix pořád tlačil kupředu, ale Kumpáni měli v brance výborného gólmana. Když se pak zranil mohl Felix ve druhé půli skórovat.
Kumpáni VET Felix club (seniors)
Martin Čmolík – Jan Brabenec, Jiří Chytil, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán, Jiří Štěpánek vs Vladimír Pelán – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Petr Kubíček, Milan Levrinc, Milan Musil, David Řezníček
38. Jan Brabenec 33. Petr Kubíček
42. Milan Musil
50., 60. David Řezníček
5. 9. 08 18:15 DEKAN Čechie 12° Kumpáni VET 1. 4:3 (0:2)
Čechie celý zápas udávala tempo hry, ale když v 35.minutě Kumpáni zvyšovali na 3:0, na nějaký bodový zisk pro domácí to rozhodně nevypadalo. Jenže na hřišti začal řádit hráč Slaměník, který snížil na 3:1 a byl i u kontaktního gólu. Přesto to vypadalo, že hosté vítězství udrží, jenže nakonec jim zbyly oči pro pláč, když v samém závěru přeci jen dva slepené góly strhly vítězství na stranu Čechie.