12. Viktoria Bítovská VET B 11 1 1 9 16:44 3

Út 2.9.08 18:00 HRAB1 HS Praha Green tyros   (HL1A)
Út 2.9.08 19:15 HRAB1 Vojenské lesy Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Út 16.9.08 18:00 HRAB1 HS Praha Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Út 16.9.08 19:15 HRAB1 Pankráckej válec Malostranský SK   (VL2B)
Čt 25.9.08 18:00 HRAB1 STS Chvojkovice - Brod Kanálpucers PL   (HL6J)
Čt 25.9.08 19:15 HRAB1 Kings FC Nemesis   (HL2B)

5. 12. 08 19:30 DEKAN Kumpáni VET Anton aus Tirol 11. 0:6 k.
Kumpáni se k utkání nesešli v dostatečném počtu, ani po vyčerpání čekací doby. Richard Papež
Kumpáni VET Anton aus Tirol
František Hubr – Martin Čmolík, Pavel Machálek, Jiří Moc vs Svatopluk Samler – Vladimír Kabeláč, Richard Klípa, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma
19. 11. 08 20:30 ZAK Anton aus Tirol PFC Kodymka 10. 2:0 (1:0)
Zasloužené vítězství týmu Anton aus Tirol. David Ronn, Petr Franek
Anton aus Tirol PFC Kodymka
Martin Kaiser – Milan Husák, Vladimír Kabeláč, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman vs Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jiří Pípal, Jiří Škarvada
25. Richard Klípa
52. Vladimír Kabeláč
13. 11. 08 18:00 HRAB1 Nejistá sezóna Anton aus Tirol 9. 1:5 (1:4)
O výsledku bylo rozhodnuto už v prvním poločasu. Po změně stran již Anton kontroloval hru i vývoj skóre. Alice Bernášková, Lukáš Dvořáček
Nejistá sezóna Anton aus Tirol
Vladimír Kubš – Jiří Beneš, František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Petr Kareš, František Šťasta vs Martin Kaiser – Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman
29. František Šťasta 13., 42. Josef Med
15., 26. Petr Zeman
19. Richard Klípa
9. 11. 08 18:15 HRAB3 Anton aus Tirol Hvězda VAB F.C. 8. 6:0 (3:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém Anton díky lepší kondici, individuálním kvalitám a sehranosti, kontroloval hru po celý zápas. Utkání mělo dvě výrazné osobnosti, autora hattricku Klípu a brankáře hostů, jehož od ideální formy dělilo několik promile. David Čermák, Ondřej Hlad
Anton aus Tirol Hvězda VAB F.C.
Svatopluk Samler – Vladimír Kabeláč, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma, Petr Zeman vs Antonín Kobliha – Jiří Dobeš, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Martin Kovář, Vladimír Krebes, Leoš Navrátil, Pavel Svoboda
2., 48. Petr Zeman
11., 29., 47. Richard Klípa
56. Jiří Kopecký
23. 10. 08 18:00 HRAB1 Felix club (seniors) Anton aus Tirol 7. 3:3 (2:0)
Domácí přes drtivou převahu a nespočet šancí, nedokázali jednoznačný zápas vyhrát. Novák
Felix club (seniors) Anton aus Tirol
Jan Fried – Jindřich Hříbal, Jan Kolinger, Milan Musil, Jiří Nekola, David Řezníček, Miroslav Wilczek vs Mojmír Mikuláš – Martin Kaiser, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman
10., 48. Miroslav Wilczek
30. Jan Kolinger
34. Svatopluk Samler
41. Petr Zeman
50. Martin Kaiser
16. 10. 08 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Čechie 12° 6. 4:2 (2:2)
Zápis nedodán, zjištěny jen základní údaje. Dan Moravec
Anton aus Tirol Čechie 12°
Martin Kaiser – Milan Husák, Vladimír Kabeláč, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
20., 29., 50. Petr Zeman
35. Svatopluk Samler
17. Martin Půlpán
22. Richard Slaměník
2. 10. 08 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Viktoria Bítovská VET B 5. 5:2 (1:1)
Slušné utkání, ve kterém zvítězil bojovnější a sehranější tým Josef Trávníček, Radek Miss
Anton aus Tirol Viktoria Bítovská VET B
Svatopluk Samler – Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma, Petr Zeman vs Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Martin Měřička, Jiří Psota, Jan Sixta
28. OG
36. Richard Klípa
49. Petr Tůma
50., 58. Petr Zeman
11. Jiří Psota
54. Jiří Číla
28. 9. 08 18:45 zzNOVOB Keckafogo KK VET Anton aus Tirol 4. 1:1 (1:1)
Na veterány krásně běhavý zápas. Kekafogo se ve druhé minutě ujalo vedení brankou Faice, na což hned v šesté minutě Anton odpověděl vyovnávací vlastní brankou. Šancí bylo na obou stranách víc než dost, ale díky oběma brankářům se už skóre neměnilo.
Keckafogo KK VET Anton aus Tirol
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Martin Kaiser – Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman
2. Roman Faic 6. OG 42. Petr Tůma
18. 9. 08 18:00 HRAB3 Anton aus Tirol Masters V 3. 7:4 (5:1)
Masters dorazili k utkání bez střídajících hráčů. Z toho důvodu se zřekli podílu na pískání za rozhodčího který nedorazil. To tedy zbylo na Anton, kterým i tak ještě jeden hráč na lavičku zbyl. Zápas začal velmi svižně, neboť s dovršením první i druhé minuty Masters inkasovali a vypadalo to na jasnou záležitost. V dalším čase se ale bílí oklepali a vytvářeli si stejně jako červení jednu šanci za duhou. Rozdíl byl jen proměňování a tak mohl poločasový výsledek 5:1 svádět k rychlému soudu o výsledku. Masters se ale dvěma trefami Zdráhala a pak i jedním vlastním dostali na rozdíl dvou branek a schylovalo se k dramatu. V posledních 15 minutách se ale více než o fotbal jednalo o tragikomickou estrádu dua Zdráhalů, kteří svými verbálními projevy znechutili nejen soupeře, ale i leckteré aktéry následujícího zápasu.
Anton aus Tirol Masters V
Martin Kaiser – Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma, Petr Zeman vs Petr Sklenář – Oldřich Krmela, Radomír Šimon, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal, Luděk Zdráhal