10. Hajdaláci z Masné 18 FK 11 2 2 7 22:41 6

So 11.10.08 08:45 DEKAN Kapr tým 86 B Tycho de Brahe FC B   (HL6G)
So 11.10.08 10:00 DEKAN Hashlerka THC 1993 A GoGo 1.NC   (HL7F)
So 11.10.08 11:15 DEKAN Dukla Praha FK Ben Car   (HL8H)
So 1.11.08 08:45 zzJUNI1 Bývalí fotbalisti SK Petrohradská BFK B   (HL8G)
So 1.11.08 10:00 zzJUNI1 Catchers SC Rychlá rota   (HL8I)
So 1.11.08 11:15 zzJUNI1 Sebulba Utd. 64! FC Kobylisy A   (HL7F)

3. 12. 08 20:15 P2 River lejt B Ya Basta! B 11. 6:6 (2:3)
Utkání ve kterém oběma týmům stačila k postupu remíza. Tak to nakonec i dopadlo, ale věřím že to bylo ve stylu fair-play. Ladislav Zákostelský, Tomáš Kroužek
River lejt B Ya Basta! B
Jan Lőbl – Jan Kučera, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán vs Jan Fiala – Matěj Čimbura, Mikuláš Čimbura, Ondřej Hána, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Jan Ramba, Martin Veselý
50. Petr Michálek
19. 11. 08 19:15 ZAK Ya Basta! B Tuscarora B 10. 7:0 (3:0)
Milosrdný výsledek pro Tuscaroru! Od dvouciferného debaklu je zachránila pouze ležérnost v zakončení hráčů Ya Basty. Pěkná podívaná. Petr Franek, David Ronn
Ya Basta! B Tuscarora B
Jan Fiala – Mikuláš Čimbura, David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Jan Ramba, Martin Veselý vs Jiří Vanča – Robin Jackl, Petr Ježek, Martin Kočárek, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Robert Samek, Petr Srbek
16., 36., 50. Vladislav Monakov
23. Mikuláš Čimbura
29., 37. Petr Michálek
40. Martin Veselý
9. 11. 08 13:45 zzS2 Pivušky FC Ya Basta! B 9. 0:4 (0:2)
Utkání velmi vysoké herní úrovně, ve kterém zvítězili technicky vyspělejší hosté. David Václavík, Tomáš Srb
Pivušky FC Ya Basta! B
Richard Novotný – David Bochníček, Jan Hampl, Martin Jaroš, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer, Petr Zollman vs Jan Fiala – Matěj Čimbura, Mikuláš Čimbura, David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Adam Peták, Jan Ramba, Martin Veselý
5. Mikuláš Čimbura
21. Martin Veselý
39. Petr Michálek
46. Vladislav Monakov
2. 11. 08 12:30 zzJUNI2 Ya Basta! B Strahovská 10 B 8. 15:0 (6:0)
Utkání ovlivnila nízká účast hráčů Strahovské. Hvězdou poražených byl jednoznačně gólman, který pochytal veliké množství dalších šancí. Michal Hora, Jan Fukala
Ya Basta! B Strahovská 10 B
Jan Fiala – Matěj Čimbura, Mikuláš Čimbura, David Hána, Petr Michálek, Adam Peták, Martin Veselý vs Alexandr ZpěvákDavid Chvátil, Lukáš Drbola, Ladislav Ježdík, Daniel Křeček
3., 34., 40., 52. Mikuláš Čimbura
11., 31., 50. Adam Peták
16., 57. Matěj Čimbura
25., 36., 41., 58. Petr Michálek
27., 28. Martin Veselý
22. 10. 08 16:30 zzJUNI1 Power WCC Ya Basta! B 7. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání. rozhodnutí padlo až v samém závěru, kdy hosté využili jednu z mnoha šancí. Patrik Ambrož, Jan Lakomý
Power WCC Ya Basta! B
Tomáš Ptáček – Ondřej Egger, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Čestmír Pail, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Pavel Šlégr, Jan Vacek vs Jan Fiala – Matěj Čimbura, David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Adam Peták, Jan Ramba, Martin Veselý
3. Vojtěch Rydvan 16. Martin Veselý
59. Petr Michálek
15. 10. 08 16:30 zzPANK1 Ya Basta! B Spalovna FK 6. 6:0 k.
8. 10. 08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Ya Basta! B 5. 3:3 (1:2)
Utkání hrané oboustranně ve vysokém tempu skončilo spravedlivou remízou.Po počátečním tlaku Basty, který korunoval Čimbura vedoucím gólem, se postupně dostal do hry i Kříženeček. Srovnal tempo a díky Nečasovi i skóre. Ovšem ještě do poločasu pžehoupl vedení opět na stranu Ya Basty Michálek. Po přestávce se hra přelévala ze strany na stranu, lae více ze ry měl Kříženeček. Když dostal v 36.minutě Průša příležitost srovnat z pokutového kopu, nezaváhal. O šest minut později dostal Hnát svůj tým dokoce do vedení, ale agilní Čimbura v 50.minutě vystřelil spravedlivu dělbu bodů. Tomáš Kriebel, David Levý
Kříženeček Ya Basta! B
Robert Moretti – Jaroslav Franta, Michal Hnát, Zdeněk Hnát, Martin Nečas, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Ondřej Polák, Aleš Průša vs Jan Fiala – Matěj Čimbura, Mikuláš Čimbura, David Hána, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Adam Peták, Martin Veselý
23. Martin Nečas
36. Aleš Průša
42. Michal Hnát
4., 50. Mikuláš Čimbura
27. Petr Michálek
30. 9. 08 18:15 zzTKSPA Ya Basta! B Sorbino 4. 8:2 (2:0)
utkání mělo, především v druhém poločase, jednoznačný průběh. Hráči týmu Ya BASTA si s chutí zastříleli a nadělili soupeři "osmičku" Zdeněk Klíma
Ya Basta! B Sorbino
Ondřej Hána – Mikuláš Čimbura, David Hána, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Jan Ramba, Martin Veselý vs Štěpán Votruba – Richard Novák, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Radovan Voch, Zdeněk Votruba, Pavel Žák
48. Radovan Voch
24. 9. 08 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Ya Basta! B 3. 2:2 (0:0)
Ya Basta doplatila na nemohoucnost v zakončení, plynoucí z nezkušenosti. Celý zápas ji táhl pouze jeden hráč - Monakov a nebýt jeho, na remízu by rozhodně nedosáhla. Emil Krása
Hajdaláci z Masné 18 FK Ya Basta! B
Josef Rezek – Jan Hrdlička, Milan Huňát, Jakub Kocián, Kamil Průcha, Miroslav Sachl, Libor Šimánek, Jan Šolc, Vilém Ungermann, Roman Zajíc vs Vladislav Monakov – Matěj Čimbura, David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Jan Ramba, Martin Veselý
54. Vilém Ungermann
60. Kamil Průcha
40 Jan Hrdlička 43., 57. Petr Michálek
17. 9. 08 17:45 zzS2 Ya Basta! B Roosevelt boys 1.FC 2. 6:2 (3:1)
Jo tak tohle je Hanspaulka jak má být. Úsměv, pohoda a 100% nasazení všech zúčastněných. Pavel Šebek
Ya Basta! B Roosevelt boys 1.FC
Jan Fiala – Matěj Čimbura, David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Jan Ramba, Martin Veselý vs Jiří Švestka – Jaroslav Chmela, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Vít Pavlusek, Jiří Sommer, Jiří Soukup
3., 30., 57. Petr Michálek
10., 48. Ondřej Hána
52. Matěj Čimbura
24. Jiří Sommer
43. Jiří Marek
3. 9. 08 18:15 zzHAGI3 1.FC Holešovice Ya Basta! B 1. 2:1 (2:1)
Po rychlém gólovém úvodu Holešovic, bylo utkání vyrovnané s velkým množstvím šancí na obou stranách. Ya Basta nastřelila asi šestkrát tyčku, ale vyrovnat se jim přes velkou snahu nepodařilo. Jan Doseděl, Petr Burian
1.FC Holešovice Ya Basta! B
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jaroslav Jíra, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Ladislav Mach, Filip Nádvorník vs Ondřej Hána – Matěj Čimbura, Mikuláš Čimbura, Jan Fiala, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Adam Peták, Jan Ramba, Martin Veselý