10. Hajdaláci z Masné 18 FK 11 2 2 7 22:41 6

Pá 10.10.08 16:45 zzZARUB Pražská esa Petrohradská BFK B   (HL8G)
Út 21.10.08 18:00 ZAK Rokoska VET A Sokol Vysočany VET   (VL3A)
Út 21.10.08 19:15 ZAK Deprese 1. FC Traktor humus B   (HL7B)
Út 21.10.08 20:30 ZAK Prohibice FKK Blaženka spiders   (HL6B)
Po 3.11.08 19:30 zzNOVOB Le Jardin Per ho tam   (HL6A)
Po 3.11.08 20:45 zzNOVOB Veltěž SC J.R.Club B   (HL7A)

3. 12. 08 20:30 STOD Strahovská 10 B Hajdaláci z Masné 18 FK 11. 0:8 (0:3)
Strahovská odehrála zápas pouze se čtyřmi hráči v poli, což určilo vývoj. V první půli ještě udržela přijatelné skóre, ale po změně stran úřadovali pouze Hajdaláci. Nepustili soupeře do žádné šance a jasně vyhráli. Daniel Nouzák, Vojtěch Samohýl
Strahovská 10 B Hajdaláci z Masné 18 FK
Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Lukáš Drbola, Ivo Hrdlička, Jan Václavík vs Josef Rezek – David Barcal, Jan Hrdlička, Milan Huňát, Stanislav Klabík, Ondřej Liška, Kamil Průcha, Libor Šimánek, Jan Šolc, Roman Zajíc
15., 30., 31., 45. Jan Hrdlička
20., 55. Stanislav Klabík
35. Ondřej Liška
50. Libor Šimánek
19. 11. 08 17:00 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Spalovna FK 10. 6:0 k.
4. 11. 08 18:15 zzTKSPA Sorbino Hajdaláci z Masné 18 FK 9. 2:2 (1:1)
Pohledné a vyrovnané utkání, skončilo zaslouženou dělbou bodů. Jakub Mrhal, Jakub Klír
Sorbino Hajdaláci z Masné 18 FK
Štěpán Votruba – Milan Balda, Michal Domanský, Michal Duffek, Štěpán Hrubý, Michal Hruška, Richard Novák, Michal Petrák, David Šachl, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Radovan Voch, Pavel Žák vs Josef Rezek – Jan Hrdlička, Milan Huňát, Jakub Kocián, Ondřej Liška, Kamil Průcha, Roman Zajíc
23. Štěpán Hrubý
45. Michal Hruška
29 Milan Balda 4. Kamil Průcha
32. Milan Huňát
29. 10. 08 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Roosevelt boys 1.FC 8. 0:6 (1:4)
Hajsdaláci se nesešli v plném počtu a Roosevelt boys toho náležitě využili.
Utkání bylo ve 40.minutě předčasně ukončeno pro zranění dvou hráčů Hajdaláků.
Richard Lottring
Hajdaláci z Masné 18 FK Roosevelt boys 1.FC
Josef Rezek – David Barcal, Jan Hrdlička, Miroslav Sachl, Roman Zajíc vs Jiří Soukup – Jaroslav Chmela, Jiří Marek, Václav Mňouček, Vít Pavlusek, Jiří Sommer
22. Miroslav Sachl 3., 16., 29. Václav Mňouček
7. Jiří Marek
33. Jaroslav Chmela
22. 10. 08 18:15 HANSP River lejt B Hajdaláci z Masné 18 FK 7. 4:1 (3:0)
Rychlejší a koncentrovanější River lejt vyhráli zaslouženě. Hajdaláci byli od začátku pod tlakem soupeře, z čehož pramenily chyby, které River lejt trestali. Druhá půle již byla vyrovnaná. Pěkný fotbal z obou stran. Michal Krupička
River lejt B Hajdaláci z Masné 18 FK
Jan Lőbl – Filip Kašpar, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán vs Josef Rezek – Jan Hrdlička, Kamil Průcha, Miroslav Sachl, Libor Šimánek, Jan Šolc, Roman Zajíc
2. Ondřej Melena
11. Adam Mayer
22., 57. Filip Kašpar
44. Kamil Průcha
15. 10. 08 17:00 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Pivušky FC 6. 0:6 (1:2)
Nedohráno pro pokles počtu hráčů mužstva Hajdaláci z Masné pod povolenou mez. Jan Novotný, Jindřich Volf
Hajdaláci z Masné 18 FK Pivušky FC
Josef Rezek – David Barcal, Milan Huňát, Miroslav Sachl, Jan Voith, Roman Zajíc vs Richard Novotný – Josef Baštář, David Bochníček, Jindřich Černý, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
8. Milan Huňát 13. Josef Baštář
25. Tomáš Nový
8. 10. 08 18:15 HANSP Power WCC Hajdaláci z Masné 18 FK 5. 3:0 (0:0)
V zápase padlo neuvěřitelné množství tyčí. Nebýt smůly v prvních 15 minutách, mohli Hajdaláci snadno zvítězit. Pak již převzal otěže utkání soupeř. Jan Koška
Power WCC Hajdaláci z Masné 18 FK
Petr Kužel – Ondřej Egger, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Martin Mráz, Čestmír Pail, Tomáš Ptáček, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Pavel Šlégr, Jan Vacek, Jan Vágner vs Josef Rezek – Jan Hrdlička, Milan Huňát, Ondřej Liška, Kamil Průcha, Miroslav Sachl, Libor Šimánek, Jan Šolc, Roman Zajíc
36., 58. Tomáš Ptáček
52. Martin Mráz
12 Jiří Sejkora
1. 10. 08 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Kříženeček 4. 0:9 (0:3)
Utkání kde jasně dominovali hosté. Domácí se i přes velkou snahu nedokázali prosadit. Daniel Profous
Hajdaláci z Masné 18 FK Kříženeček
Josef Rezek – David Barcal, Jan Hrdlička, Jakub Kocián, Ondřej Liška, Kamil Průcha, Jan Šolc, Vilém Ungermann, Jan Voith, Roman Zajíc vs Robert Moretti – Jaroslav Franta, Michal Hnát, Zdeněk Hnát, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša
4., 37., 48. Michal Hnát
10., 49. Jaroslav Franta
27., 54. Aleš Průša
34. Vojtěch Neuberg
52. Robert Moretti
24. 9. 08 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Ya Basta! B 3. 2:2 (0:0)
Ya Basta doplatila na nemohoucnost v zakončení, plynoucí z nezkušenosti. Celý zápas ji táhl pouze jeden hráč - Monakov a nebýt jeho, na remízu by rozhodně nedosáhla. Emil Krása
Hajdaláci z Masné 18 FK Ya Basta! B
Josef Rezek – Jan Hrdlička, Milan Huňát, Jakub Kocián, Kamil Průcha, Miroslav Sachl, Libor Šimánek, Jan Šolc, Vilém Ungermann, Roman Zajíc vs Vladislav Monakov – Matěj Čimbura, David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Jan Ramba, Martin Veselý
54. Vilém Ungermann
60. Kamil Průcha
40 Jan Hrdlička 43., 57. Petr Michálek
17. 9. 08 18:15 HANSP 1.FC Holešovice Hajdaláci z Masné 18 FK 2. 2:1 (0:0)
Fotbal hraný v duchu fair-play, rozhodli domácí ve druhé půli, větším důrazem před brankou. Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň
1.FC Holešovice Hajdaláci z Masné 18 FK
Jakub Kříž – Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát vs Josef Rezek – David Barcal, Jan Hrdlička, Jakub Kocián, Ondřej Liška, Kamil Průcha, Miroslav Sachl, Libor Šimánek, Jan Voith, Pavel Žilka
44. Jan Karban
47. Dmitriy Kedyarov
40. Miroslav Sachl
10. 9. 08 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Tuscarora B 1. 2:7 (1:4)
Slušně hrané utkání, ve kterém hosté zužitkovali svoji chuť po vítězství a osamocený Šimánek na všechno nestačil. Otomar Ryvol, Martin Dohnal
Hajdaláci z Masné 18 FK Tuscarora B
Josef Rezek – David Barcal, Milan Huňát, Jakub Kocián, Ondřej Liška, Miroslav Sachl, Libor Šimánek, Roman Zajíc vs Jiří Vanča – Jan Fiala, Petr Ježek, Martin Kočárek, Lukáš Perský, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Robert Samek, Ladislav Strnad, Jiří Zikeš