Ne 2.11.08 12:30 zzHAGIB Tvar VD Prase FC   (HL8F)
Ne 2.11.08 13:45 zzHAGIB Rokoko - Travel HCZ Tvůj děda!   (HL8Q)
Ne 30.11.08 13:45 BECH Forejt FC Chuchle   (HL8F)
Ne 30.11.08 15:00 BECH Úžas 1.FFS The Penguins 6:5 B   (HL6L)
Ne 30.11.08 16:15 BECH Koza znezaneřáděná Pražská hovada   (HL8R)

7. 12. 08 13:45 P3 Sme moc Buffeti HK 11. 2:0 (1:0)
Zasloužená výhra týmu Sme Moc. Pěkné utkání. Petr Valeš, Lukáš Šimek
Jan Markalous – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Martin Vodrážka, Radek Voštiňák vs Petr Uchytil – Marek Černý, Robert Chudý, Petr Mojžíšek, Jan Rataj, Marek Šedlbauer, Timur Sungurtekin
3. Josef Březina
33. Libor Bečvář
23. 11. 08 18:45 zzNOVOB Basta fidli B Sme moc 10. 1:8 (0:4)
Domácí se zmohli pouze na kosmetickou úpravu skóre. Jiří Mařan, Lukáš Novisedlák
Basta fidli B Sme moc
Pavel Brožík – Ondřej Dub, Martin Kejmar, Tomáš Šalplachta, Michal Vráblík, Miroslav Vytiska vs Jan Markalous – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Radek Voštiňák
58. Ondřej Dub 5., 22. Stanislav Vlasák
13., 42. Josef Březina
17., 50. Jan Pokorný
35. Václav Šimáček
43. Libor Bečvář
9. 11. 08 15:00 zzS2 Sme moc Suchdol stars RSC C 9. 3:2 (0:1)
V utkání byli velmi dlouho lepší hráči Stars, ale v samém závěru zápasu dvakrát zaúřadoval svou levačkou Vlasák a strhl vítězství na stranu Sme moc David Václavík, Tomáš Srb
Sme moc Suchdol stars RSC C
Martin Vodrážka – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Markalous, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Radek Voštiňák vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Tomáš Papírník, Jan Seidl
47. Libor Bečvář
56., 60. Stanislav Vlasák
14. Tomáš Papírník
41. Jiří Hotovec
26. 10. 08 13:45 ZAK Válcovny plechu MS FC Sme moc 8. 2:1 (2:0)
Válcovny tvořily hru a Sme moc hrozili z brejků. Ve druhé půli se hra vyrovnala, i když snížení Sme moc přišlo po hrubé chybě Válcoven. Závěrečný tlak hostům kýžené vyrovnání nepřinesl. Michal Zvoník
Válcovny plechu MS FC Sme moc
Michal Bláha – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Radek Voštiňák – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Markalous, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Martin Vodrážka
8. Pavel Abrahám
20. Jan Franc
44. Václav Šimáček
19. 10. 08 13:45 zzPANK1 Senioři Praha B Sme moc 7. 1:2 (1:0)
Obě mužstva neukázala příliš kvalitní herní projev, natož pořádnou kombinaci. Hra byla čistá, ale bezzubá. David Jeřábek, Jan Blahota
Senioři Praha B Sme moc
Petr Hrášek – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Pavel Hampl, Karel Koschin, Bohuslav Macháček vs Jan Markalous – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Radek Voštiňák
21. Pavel Hampl 31. Libor Bečvář
50. Filip Šarboch
12. 10. 08 15:00 zzPODVI Sme moc Sebranka FC B 6. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání i přes to, že Sebranka měla velký počet hráčů na střídání. Rozhodla jediná šance, ale mohlo to být i jinak, pokud by oba týmy zlepšily produktivitu v koncovce. Tomáš Králík, Jakub Šotlík
Sme moc Sebranka FC B
Jan Markalous – Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Martin Vodrážka, Radek Voštiňák vs Ondřej Laun – Bohumil Černý, Michal Hlavatý, Jiří Jeřábek, Petr Karban, Martin Kasal, Tomáš Klement, Roman Kokeš, Tomáš Kopal, Jiří Škoda, Tomáš Svoboda
36. Michal Hlavatý
5. 10. 08 12:30 zzPANK2 Petrovice B Sme moc 5. 1:4 (1:2)
Vyhrál lepší tým. Jan Kalaš, Jan Kotrč
Petrovice B Sme moc
Libor Vorel – Jan Baborský, Karel Beránek, Roman Bouda, Roman Chládek, Tomáš Kovář, Michal Patka, Oldřich Rutar, Radek Stránský vs Jan Markalous – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Martin Vodrážka, Radek Voštiňák
24. Tomáš Kovář 21., 28. Josef Březina
36., 46. Ondřej Fišer
28. 9. 08 18:45 ZAK Sme moc Manchlastr FC 4. 2:2 (0:2)
Pohledný fotbal, kde se hrálo nahoru-dolů. remíza je pro oba týmy spravedlivá. Ladislav Houžvička, Tomáš Hettner
Sme moc Manchlastr FC
Jan Markalous – Libor Bečvář, Josef Březina, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Radek Voštiňák vs Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Patrik Ryba, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Matěj Veselý
47. Jan Pokorný
57. Stanislav Vlasák
4., 29. Matěj Veselý
21. 9. 08 11:15 zzPANK3 Jednota Košík Sme moc 3. 7:2 (1:0)
Pohledné a férové utkání. Košík vyhrál naprosto zaslouženě. Filip Dreksler, Jan Hovorka
Jednota Košík Sme moc
Bronislav Hagovský – Tomáš Erben, Daniel Fanta, Petr Hlawiczka, Miroslav Kolísek, Jaromír Machej, Otakar Mráz, František Stegmüller   , Jiří Tecl vs Martin Vodrážka – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Markalous, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Radek Voštiňák
29., 52. Otakar Mráz
31. Daniel Fanta
38. Jiří Tecl
43., 59. Miroslav Kolísek
55. Tomáš Erben
35., 59. Radek Voštiňák
14. 9. 08 15:00 BECH Sme moc GoHosp PK 2. 2:1 (0:1)
Nepohledný ale zato bojovný zápas. Hosté dlouho vedli, ale do druhého poločasu vstoupili špatnou nohou, když těsně po půli Sme moc vyrovnali a za necelých 10 minut otočili zápas vesvůj prospěch. GoHosp se už na nic nezmohl a zaslouženě prohrál. Zdeněk Sedmík, Michal Košťál
Sme moc GoHosp PK
Josef Březina – Libor Bečvář, Ondřej Fišer, Jan Markalous, Jan Pokorný, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Martin Vodrážka vs Marek Farda – Petr Černý, Ondřej Doleček, Radek Nezbeda, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ivan Sikora, Ondřej Vank
33. Stanislav Vlasák
41. Josef Březina
18. Marek Řeháček
7. 9. 08 15:00 DEKAN Gangbeng Sme moc 1. 3:4 (1:0)
Gangbeng hrál bez střídání a přesto sahal po bodu, nebo i po dvou, ale góly okolo 40 minuty a závěrečná pojistka rozhodly o vítězství Sme moc. Jiří Krejčík, Jiří Jíša
Gangbeng Sme moc
Petr Solnička – Jiří Douda, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Libor Bečvář – Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Markalous, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Martin Vodrážka