So 11.10.08 12:30 P2 Ivánkovy děti ALT 1.AK   (HL6F)
So 11.10.08 13:45 P2 Prosím, nesmějte se Partizan Východ   (HL8G)
So 15.11.08 08:45 zzNOVOB Rychlá rota Gobi dezert   (HL8I)
So 15.11.08 10:00 zzNOVOB Torzoo AC/DC FC   (HL8C)
Ne 14.12.08 17:30 P3 Traktor Praha B 10 Megabite   (HL8F)
Ne 14.12.08 18:45 P3 Penélope Cruz Dynamo R.U.M. A   (HL6L)

7. 12. 08 13:45 P1 Petrovice B Jednota Košík 11. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, klidného průběhu. Marek Nemec, Jiří Vesecký
Petrovice B Jednota Košík
Radek Stránský – Jan Baborský, Roman Bouda, Roman Chládek, Pavel Dubský, Dominik Jánoš, David Mach, Martin Prel vs Miloš PínaPetr Došlý, Daniel Fanta, Štěpán Hodr, Miroslav Kolísek, Jaromír Machej, Otakar Mráz, Arnošt Sarvaš, Marek Smetana, František Stegmüller
40. David Mach 32 Roman Bouda 42. Petr Došlý 50. Štěpán Hodr
23. 11. 08 15:00 BECH GoHosp PK Petrovice B 10. 0:7 (0:6)
Klidné a férové utkání. Výsledek ovlivněn početní nevýhodou domácích, kteří měli jen čtyři hráče do pole. Zima jak v ruské pohádce zabránila technické hře. Tomáš Pojkar, Ivo Kraft
GoHosp PK Petrovice B
Marek Farda – Radek Nezbeda, Lukáš Novák, Vilém Řehák, Ondřej Vank vs Radek Stránský – Jan Baborský, Roman Chládek, Pavel Dubský, David Mach, Martin Prel, Martin Svoboda
2. Martin Prel
9., 15., 22., 44. Martin Svoboda
13. Pavel Dubský
27. David Mach
9. 11. 08 15:00 zzHAGI2 Petrovice B Gangbeng 9. 2:2 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Jan Beránek, Pavel Beránek
Petrovice B Gangbeng
Radek Stránský – Jan Baborský, Roman Chládek, Pavel Dubský, David Mach, Michal Patka, Martin Svoboda, Luboš Zelenka vs Petr Solnička – Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
39. Luboš Zelenka
59. Martin Svoboda
24. Radek Dvořák
52. Lukáš Kohoutek
26. 10. 08 18:15 HRAB2 Buffeti HK Petrovice B 8. 1:4 (1:2)
Poklidné utkání rozhodla větší střelecká efektivita Petrovic. Zdeněk Kolín, Jiří Korotvička
Buffeti HK Petrovice B
Petr Uchytil – Vít Bartoš, Marek Černý, Robert Chudý, Petr Mazúr, Petr Mojžíšek, Vojtěch Přibyl, Jan Rataj, Marek Šedlbauer, Libor Široký, Timur Sungurtekin vs Radek Stránský – Jan Baborský, Roman Bouda, Roman Chládek, Pavel Dubský, Michal Patka, Martin Prel, Martin Svoboda
15. Marek Šedlbauer 10. Martin Svoboda
29., 55. Pavel Dubský
50. Martin Prel
19. 10. 08 16:15 zzHAGIB Petrovice B Basta fidli B 7. 0:3 (0:2)
Zajímavé utkání. Kdyby domácí hráli v plném počtu, výsledek by byl určitě opačný. Jiří Mařan, Pavel Beránek
Petrovice B Basta fidli B
Libor Vorel – Jan Baborský, Roman Bouda, Roman Chládek, Martin Svoboda vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jiří Nerad, Václav Surynek, Miroslav Vytiska
9., 18. Ondřej Dub
43. Václav Surynek
12. 10. 08 15:00 zzS1 Suchdol stars RSC C Petrovice B 6. 2:0 (1:0)
První poločas vcelku vyrovnaný. Stars předvedli několik pěkných akcí a podařilo se jim vstřelit první gol. V druhém poločase byly prvních 25 minut lepším týmem Petrovice, ale nepodařilo se jim vstřelit branku. V závěru se projevila únava a soupeři se podařilo vstřelit druhou branku, což rozhodlo o utkání. Petr Bína, Jiří Suchan
Suchdol stars RSC C Petrovice B
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Ondřej Malý, Petr Matoušek, Tomáš Papírník, Josef Petr, Jan Seidl vs Libor Vorel – Jan Baborský, Roman Chládek, Pavel Dubský, David Mach, Michal Patka, Martin Svoboda
19. Jiří Hotovec
55. Matěj Kotlín
5. 10. 08 12:30 zzPANK2 Petrovice B Sme moc 5. 1:4 (1:2)
Vyhrál lepší tým. Jan Kalaš, Jan Kotrč
Petrovice B Sme moc
Libor Vorel – Jan Baborský, Karel Beránek, Roman Bouda, Roman Chládek, Tomáš Kovář, Michal Patka, Oldřich Rutar, Radek Stránský vs Jan Markalous – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Martin Vodrážka, Radek Voštiňák
24. Tomáš Kovář 21., 28. Josef Březina
36., 46. Ondřej Fišer
28. 9. 08 18:45 TEMPO Senioři Praha B Petrovice B 4. 4:3 (1:1)
Oboustranně vyrovnaný první poločas přinesl branku hned z první akce po rozehrávce. Vyrovnání Petrovic přišlo v 16. minutě. Druhá půle přála fotbalovějším Seniorům, kteří si vytvořili převahu a zaslouženě vyhráli. Zlatko Olšiak, Bojan Lipovšek
Senioři Praha B Petrovice B
Petr Hrášek – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Karel Koschin, Bohuslav Macháček, Petr Pokorný, Tomáš Vítek vs Libor Vorel – Jan Baborský, Pavel Dubský, Pavel Kaucký, Martin Prel, Oldřich Rutar
1., 42. Tomáš Vítek
32., 39. Petr Pokorný
16. Pavel Dubský
55. Pavel Kaucký
56. Martin Prel
59. Jan Baborský
21. 9. 08 10:00 zzHAGI2 Petrovice B Sebranka FC B 3. 2:2 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil!
Vyrovnané utkání, kde více brankových příležitostí měl Petrovičtí, ale svou zbrklostí je zahazovali. Vzhledem k vývoji zápasu zasloužená remíza.
Petrovice B Sebranka FC B
Libor Vorel – Jan Baborský, Pavel Dubský, Pavel Kaucký, Tomáš Kovář, Oldřich Rutar, Pavel Steklý, Martin Svoboda vs Ondřej Laun – Jiří Jeřábek, Petr Karban, Roman Kokeš, Aleš Komárek, Tomáš Kopal, Jiří Škoda, Tomáš Svoboda
8. Tomáš Kovář
54. Martin Svoboda
20., 53. Tomáš Kopal
14. 9. 08 13:45 ZAK Válcovny plechu MS FC Petrovice B 2. 2:0 (1:0)
Domácím vyšel vstup do zápasu, když první střela na bránu skončila v síti. Petrovice byly otřesené celý první poločas. Po změně stran už dokázali hru vyrovnat a měli i šance, ale nedokázali skórovat. A tak přišel trest v podobě vítězné pojistky Válcoven. Ladislav Kafka
Válcovny plechu MS FC Petrovice B
Josef Štěpánek – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Martin Vondrášek vs Libor Vorel – Jan Baborský, Roman Chládek, Pavel Dubský, Pavel Kaucký, David Mach, Martin Prel, Oldřich Rutar, Martin Svoboda
2. Jan Štěpánek
48. Roman Geyer
7. 9. 08 18:45 zzNOVOB Manchlastr FC Petrovice B 1. 4:5 (2:3)
Na sedmou ligu velmi pěkné utkání, i když spravedlivější by asi byla remíza. Michal Červeňák
Manchlastr FC Petrovice B
Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, David Kubík, Tomáš Řádek, Patrik Ryba, Miroslav Sládek, Matěj Veselý vs Libor Vorel – Jan Baborský, Roman Bouda, Roman Chládek, Pavel Dubský, Pavel Kaucký, Oldřich Rutar, Martin Svoboda