Čt 22.5.08 17:00 DEKAN Stará garda Zodyhyd P.N.P.   (HL5B)
Čt 22.5.08 18:15 DEKAN Viktoria Bítovská VET A Vršáci VET   (VL3B)
Čt 5.6.08 17:00 DEKAN Stará garda Bába FC   (HL5B)
Čt 5.6.08 18:15 DEKAN Vršáci VET VV Vokra VV   (VL3B)

23. 6. 08 18:15 zzNOVOB Rokoska SUP Kapr tým SUP 13. 1:1 (1:0)
Jednoznačná převaha Kaprů, kteří si určitě zasloužili vyhrát.
Rokoska SUP Kapr tým SUP
František Kašpar – Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, Jaroslav Matějka, Jan Šimek vs Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, František Maurer, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda
25. Jan Šimek 50. Karel Pillmann
18. 6. 08 20:30 HRAB3 Felix club super Rokoska SUP 12. 2:2 (2:2)
Zápas v poločase jednoznačně pro Felix Club Super. Ale po změně stran  soupeř vyrovnal. Zápas skončil zaslouženě pro oba 2:2. Martin Štrébl, Tomáš Luptovský
Felix club super Rokoska SUP
Petr Fousek – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Roman Kabelka, Vladimír Kubš, Jiří Nekola, Ivo Osladil, František Šťasta, Václav Tomášek vs Petr Pleva – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, František Kašpar, Jaroslav Marek
11. Roman Kabelka
15. František Šťasta
17. Petr Chmelař
21. Bohumil Hybeš
12. 6. 08 17:00 BECH Rokoska SUP Agónie FCD 11. 0:2 (0:0)
1.pol. vyrovnaný zápas. Ve druhém se přiostřilo, Rokoska lépe kombinovala, ale góly dávali hráči Agónie. První přímo z výkopu od brány.
Rokoska SUP Agónie FCD
Petr Pleva – Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Jan Šimek vs Pavel Botur – Petr Dittrich, Miroslav Jiřička, Jiří Plainer, Luděk Uiberlay, Jan Urban, Václav Vávra
35. Petr Dittrich
53. Jan Urban
3. 6. 08 19:00 P2 Benda 1964 OFC SUP Rokoska SUP 10. 1:1 (0:1)
Na superveterány hodně tvrdě hrané utkání, ale v rámci pravidel. Nakonec skončilo zaslouženou remízou.
Benda 1964 OFC SUP Rokoska SUP
Jiří Kosina – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, František Kašpar, Jaroslav Matějka, Jan Šimek
48. Josef Lukáš 18. Jan Šimek
27. 5. 08 19:30 zzBALK Rokoska SUP Old Fernet Cinda SUP 9. 2:0 (1:0)
Mužstvo Rokosky si udržovalo celý zápas územní převahu, ale přesto si moc šancí nevytvořilo. Na každé straně bylo pár šancí, ale pouze dvě skončily gólem.
Rokoska SUP Old Fernet Cinda SUP
Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, František Kašpar, Jaroslav Matějka, Jan Šimek vs Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka
10. Petr Chmelař
48. OG
19. 5. 08 18:15 zzANG Dřevorubci Modřany S Rokoska SUP 8. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání dvou slušně hrajících týmů s minimem 100% šancí na obou stranách, které rozhodla šťastná střela z dálky. Matěj Cihelka, Lukáš Zahradníček
Dřevorubci Modřany S Rokoska SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Dušek, Petr Fabián, Miroslav Michalec, Jiří Sedláček, Jiří Šlechta, Petr Vorel vs Petr Pleva – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jan Šimek
53. Miroslav Michalec
60. Jiří Šlechta
15. 5. 08 18:15 zzNKBE Rokoska SUP SuperNova L.F.C. 7. 5:0 (3:0)
Rokoska měla převahu po celý zápas, který rozhodla během prvních 10.minut v prvním poločase. Zápas proběhl klidně až na malou strkanici ve 20.minutě po nesportovním zákroku Rokosky. Druhý poločas se hrál na SVL ve velmi slušném tempu.
Rokoska SUP SuperNova L.F.C.
Petr Pleva – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, Jaroslav Marek, Jan Šimek vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Pavel Rajský, Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák
5., 59. Zdeněk Genčev
6. Petr Chmelař
8., 52. Ludvík Čábela
20 Jaroslav Marek 20. Ivan Zajíc
6. 5. 08 17:00 zzHAGIB Valník Rokoska SUP 6. 3:2 (2:1)
Pohoda, klídek a fotbálek. Zasloužené vítězství domácích. Petr Hradecký, Tomáš Nosek
Valník Rokoska SUP
Petr Kříž – Josef Čadek, Miroslav Kapoun, Stanislav Roček, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka vs Bohumil Hybeš – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jan Šimek
19. Josef Čadek
22. Jindřich Trmal
33. Luděk Tobola
17. Jaroslav Marek
47. Zdeněk Genčev
29. 4. 08 20:45 BECH Rokoska SUP Žvahov 5. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězilo šťastnější mužstvo. Rokoska rozhodla až v závěru, kdy hosté hráli vabank a inkasovali po brejku do otevřené obrany.
Rokoska SUP Žvahov
Jan Šimek – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka vs Milan Sedláček – Josef Glaser, Pavel Krča, Petr Novák, Miroslav Šišák, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner
42. Zdeněk Genčev
47. Jaroslav Matějka
59. Bohumil Hybeš
44. Roman Werner
16. 4. 08 18:15 zzPANK2 Houbaři Rokoska SUP 3. 1:3 (1:1)
Zajímavý zápas v překvapivě rychlém tempu, když se o výsledku rozhodlo ve druhé půli do té doby vyrovnané utkání. Hrálo se z obou stran vzácně slušně. Petr Krbec, Petr Pohnán
Houbaři Rokoska SUP
Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Vladimír Drápal, Václav Erben, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Stádník, Karel Štěpánek vs Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, František Kašpar, Jan Šimek
30. Karel Štěpánek 7. Zdeněk Genčev
34., 48. Josef Hrubeš
10. 4. 08 17:00 zzZARUB Rokoska SUP Kotlářka CAHA FC SUP 2. 1:1 (1:1)
Pohodové utkání starých pánů. Bez záludností a faulů.
Rokoska SUP Kotlářka CAHA FC SUP
Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, František Kašpar vs Lubomír Růžička – Karel Máchal, František Měchura, Miroslav Miketa, Jaroslav Řezníček, Zdeněk Václavík, Jiří Vaněček
20. Zdeněk Genčev 3. Miroslav Miketa
3. 4. 08 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Rokoska SUP 1. 4:3 (2:0)
Velmi pěkné utkání, kdy byly poločasy zcela rozdílné. V prvním poločase Vysočany zcela ovládly hru, ale ve druhém byly týmem Rokoska přišpendleny na svou polovinu, přesto Rokoska nedotáhla utkání do remízového stavu. Karel Votruba, Petr Vacek