8. Old Fernet Cinda SUP 12 6 3 3 22:16 9
11. Kotlářka CAHA FC SUP 12 3 2 7 18:30 8

Po 7.4.08 19:15 HRAB3 Klamovská skvadra JUDr. Brouk Pytlík   (HL8A)
Po 7.4.08 20:30 HRAB3 Santa Tranta PC A Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Po 28.4.08 19:15 HRAB1 JUDr. Brouk Pytlík Ya Basta! B   (HL8A)
Po 28.4.08 20:30 HRAB1 Restaurace U Pecků A Vokra VV   (HL1A)

23. 6. 08 19:15 HRAB3 Žvahov Felix club super 13. 2:3 (2:1)
Slušně hrané utkání, ve kterém měl hostující tým o něco více štěstíčka a proto vyhrál.
Žvahov Felix club super
Milan Sedláček – Petr Junek, Pavel Krča, Petr Novák, Miroslav Šišák, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Miroslav Čačka – Jan Fried, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Karel Konečný, Vladimír Kubš, Milan Musil, Jiří Nekola, Václav Tomášek
17. Roman Werner
25. Petr Novák
18., 58. Milan Musil
34. Vladimír Kubš
18. 6. 08 20:30 HRAB3 Felix club super Rokoska SUP 12. 2:2 (2:2)
Zápas v poločase jednoznačně pro Felix Club Super. Ale po změně stran  soupeř vyrovnal. Zápas skončil zaslouženě pro oba 2:2. Martin Štrébl, Tomáš Luptovský
Felix club super Rokoska SUP
Petr Fousek – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Roman Kabelka, Vladimír Kubš, Jiří Nekola, Ivo Osladil, František Šťasta, Václav Tomášek vs Petr Pleva – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, František Kašpar, Jaroslav Marek
11. Roman Kabelka
15. František Šťasta
17. Petr Chmelař
21. Bohumil Hybeš
14. 6. 08 10:00 P1 Houbaři Felix club super 11. 1:0 (0:0)
Utkání se hrálo fair-play. Šance na obou stranách. Zvítězil přednější mančaft. Vladimír Červenka, Jan Barcal
Houbaři Felix club super
Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Jiří Stádník, Karel Štěpánek, Stanislav Straka vs Miroslav Čačka – Jindřich Hříbal, Roman Kabelka, Karel Konečný, Milan Mašek, František Šťasta, Václav Tomášek
31. Stanislav Petroušek
4. 6. 08 18:00 HRAB1 Felix club super Kotlářka CAHA FC SUP 10. 6:0 (1:0)
Poklidné utkání slušné úrovně. První poločas měl celkem vyrovnaný průběh, Felix se ujal vedení. Po změně stran se zápas proměnil v jednoznačnou záležitost, hráči Felix clubu si s chutí zastříleli, střelec Šťastna završil svůj hattrick.
Felix club super Kotlářka CAHA FC SUP
Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Karel Konečný, Vladimír Kubš, Milan Mašek, Milan Musil, Ivo Osladil, František Šťasta, Václav Tomášek vs Jiří Krása – Karel Máchal, František Měchura, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Jiří Svátek, Zdeněk Václavík, Vladimír Vančík, Jiří Vaněček
17. Vladimír Kubš
32., 36., 45. František Šťasta
35. Milan Musil
47. Roman Kabelka
29. 5. 08 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Felix club super 9. 0:5 (0:3)
Jasně lepší Felix zvítězil zaslouženě.
Sokol Vysočany SUP Felix club super
Martin Valent – Václav Hanzlík, Milan Knotek, Vratislav Kracman, Pavel Psotta, Jan Šuráň, Richard Urban, Vojtěch Vidman vs Miroslav Čačka – Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Karel Konečný, Vladimír Kubš, Milan Musil, Ivo Osladil, František Šťasta
5., 15. Vladimír Kubš
29., 35., 51. Milan Musil
21. 5. 08 18:15 zzNOVOB Felix club super Kapr tým SUP 8. 1:1 (1:1)
Utkání se neslo v duchu veteránské ligy. Větší převahu, jak střeleckou, tak herní měl Kapr tým, který toho ovšem nedokázal využít. Lukáš Boček, Pavel Hampl
Felix club super Kapr tým SUP
Miroslav Čačka – Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil, Václav Tomášek vs Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, František Maurer, Jiří Melč, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Luboš Svoboda
30. Jindřich Hříbal 13. Jiří Melč
7. 5. 08 18:00 HRAB1 Agónie FCD Felix club super 6. 3:4 (3:2)
Vyrovnané utkání, prvních 10 min. to vypadalo, že Agónie dostane výprask, ale pak hru vyrovnala. Vítězství bylo, že všichni dohráli ve zdraví! Martin Zdobinský, Jindřich Smolík
Agónie FCD Felix club super
Jan Urban – Petr Dittrich, Miroslav Jiřička, Jiří Plainer, David Šulc, Luděk Uiberlay vs Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil
20., 30. David Šulc
22. Jiří Plainer
10., 15. Milan Musil
35. Karel Konečný
40. Roman Kabelka
30. 4. 08 18:00 HRAB3 Felix club super Benda 1964 OFC SUP 5. 2:2 (0:0)
Pohledný fotbal se zaslouženou remízou. Ondřej Freml, Jiří Mužíček
Felix club super Benda 1964 OFC SUP
Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil, František Šťasta, Václav Tomášek, Miroslav Wilczek vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč
52. František Šťasta
55. Jindřich Hříbal
49., 60. Jiří Kosina
23. 4. 08 18:00 HRAB1 Old Fernet Cinda SUP Felix club super 4. 1:1 (1:1)
Zasloužená remíza. Utkání bylo hráno fairplay.
Old Fernet Cinda SUP Felix club super
Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Josef Tichý, Richard Vladyka vs Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Karel Konečný, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Václav Tomášek
8. Vladimír Kuneš 30. Karel Konečný
14. 4. 08 18:15 zzANG Felix club super Dřevorubci Modřany S 3. 0:4 (0:3)
Poklidné SUPrácké utkání, ve kterém byli Dřevorubci o třídu lepším mužstvem.
Felix club super Dřevorubci Modřany S
Stanislav Hryzák – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Roman Kabelka, Karel Konečný, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Václav Tomášek vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Dušek, Petr Fabián, Miroslav Michalec, Jiří Sedláček, Jiří Šlechta, Petr Vorel
16. Petr Vorel
26. Jiří Sedláček
29., 53. Miroslav Michalec
9. 4. 08 18:00 HRAB1 SuperNova L.F.C. Felix club super 2. 3:2 (1:1)
První poločas se nesl v duchu nepřesností Felixe a vysoké efektivity Novy, která zodpovědně bránila a vytěžila z minima maximum. Druhá půle probíhala ve stejném tempu. Felix se o lepší výsledek připravil neproměněnou penaltou za ruku ve vápně. Třešničkou na dortu byl gól Nekoly v poslední minutě, když napálil balón z voleje z dobrých 15 metrů. Jan Šrepl, Leon Petrů
SuperNova L.F.C. Felix club super
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Martin Burian, Karel Chobot, Pavel Rajský, Ivan Zajíc, Václav Žák vs Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Karel Konečný, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil
20., 49. Karel Chobot
46. Vladimír Anev
25. Jan Fried
60. Jiří Nekola
31. 3. 08 18:00 HRAB3 Felix club super Valník 1. 2:2 (1:1)
Zajímavé utkání, ve kterém se s časem stupňovaly emoce. Milan Vondra, Šimon Větrovský
Felix club super Valník
Karel Konečný – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil vs Stanislav Roček – Josef Čadek, Zdeněk Fiala, Jan Frohna, Jan Halouska, Miroslav Kapoun, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka