Ne 6.4.08 16:15 zzRIEG Samson Žižkov 1.FC FC Praha 07   (HL8O)
Ne 6.4.08 17:30 zzRIEG Akvaristika TJ Beach attack 90210   (HL8O)
Ne 1.6.08 15:00 TEMPO Real Sharks V.S.P.S.V.S.   (HL6J)
Ne 1.6.08 16:15 TEMPO Gangbeng Athletico KMF   (HL8N)

23. 6. 08 18:15 STOD Valník Agónie FCD 13. 3:3 (1:2)
Utkání skončilo spravedlivou remízou. Robert Žák
Stanislav Roček – Josef Čadek, Zdeněk Fiala, Jan Frohna, Jan Halouska, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal vs Pavel Botur – Petr Dittrich, Jiří Plainer, David Šulc, Luděk Uiberlay, Jan Urban
28., 47. Zdeněk Fiala
45. Luděk Tobola
3., 8., 37. David Šulc 35. Pavel Botur
17. 6. 08 19:00 P2 Benda 1964 OFC SUP Valník 12. 1:1 (1:1)
Typické SUP utkání - kombinace, narážečky, to vše ve 40-ti % tempu. Padly dva pěkné góly.
Benda 1964 OFC SUP Valník
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Milan Dvořák, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Stanislav Roček – Josef Čadek, Zdeněk Fiala, Jan Frohna, Miroslav Kapoun, Petr Kříž, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka
1. Josef Lukáš 28. Zdeněk Fiala
10. 6. 08 18:15 zzNOVOB Valník Old Fernet Cinda SUP 11. 3:1 (2:0)
Valník potvrdil roli favorita a v první půli rozhodl prakticky celý zápas. I nadále předváděl pěkné kombinace, další gól však nepřidal. Tým Cinda se v závěru zápasu dočkal odměny za svou aktivitu. Na vyrovnání se však nezmohl a Valník si výhru pohlídal. Martin Vlach, Jan Židlický
Valník Old Fernet Cinda SUP
Stanislav Roček – Josef Čadek, Zdeněk Fiala, Jan Frohna, Jan Halouska, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka vs Jan Říha – Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Josef Tichý, Richard Vladyka
3. Jan Halouska
29. Zdeněk Fiala
33. Luděk Tobola
50. Tomáš Průcha
2. 6. 08 18:15 zzANG Dřevorubci Modřany S Valník 10. 9:0 (4:0)
Poklidné utkání jednoznačného průběhu. Dřevorubci si s chutí zastříleli, v poločase vedli o čtyři branky, po změně stran přidali dalších pět a moc nechybělo, aby nadělili soupeři desítku.
Dřevorubci Modřany S Valník
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Dušek, Petr Fabián, Miroslav Michalec, Jiří Sedláček, Jiří Šlechta, Petr Vorel vs Stanislav Roček – Jan Frohna, Jan Halouska, Dobroslav Kalina, Petr Kříž, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Ctirad Veverka
19., 23., 25., 32. Miroslav Michalec
21. Jiří Sedláček
38. Jiří Šlechta
55. Dušan Bruncko
57. Petr Fabián
58. Petr Dušek
27. 5. 08 19:30 BECH Valník SuperNova L.F.C. 9. 3:0 (2:0)
Utkání "suprů" hrané v pohodovém tempu. Vyhráli maličko pohyblivější hráči Valníku, kteří svého soupeře nepustili ke skórování.
Valník SuperNova L.F.C.
Stanislav Roček – Josef Čadek, Jan Frohna, Jan Halouska, Miroslav Kapoun, Petr Kříž, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Ctirad Veverka vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Karel Chobot, Pavel Čihák, Pavel Rajský, Vít Vaníček, Václav Žák
8. Petr Kříž
25. Ctirad Veverka
57. Luděk Tobola
13. 5. 08 18:15 zzPANK2 Žvahov Valník 7. 2:2 (2:2)
První poločas mělo navrch převážně družstvo Žvahova, ale to se s přestávkou změnilo. Žvahov začal produkovat chyby v obraně a Valník nakonec po tuhém boji vyrovnal. Ondřej Hána, Martin Veselý
Žvahov Valník
Milan Sedláček – Josef Glaser, Petr Junek, Pavel Krča, Petr Novák, Miroslav Šišák, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Lubomír Smolík – Jan Halouska, Miroslav Kapoun, Petr Kříž, Stanislav Roček, Luděk Tobola, Ctirad Veverka
8., 25. Emil Vitásek 28. Ctirad Veverka
30. Jan Halouska
6. 5. 08 17:00 zzHAGIB Valník Rokoska SUP 6. 3:2 (2:1)
Pohoda, klídek a fotbálek. Zasloužené vítězství domácích. Petr Hradecký, Tomáš Nosek
Valník Rokoska SUP
Petr Kříž – Josef Čadek, Miroslav Kapoun, Stanislav Roček, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka vs Bohumil Hybeš – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jan Šimek
19. Josef Čadek
22. Jindřich Trmal
17. Jaroslav Marek
47. Zdeněk Genčev
28. 4. 08 17:00 zzZARUB Houbaři Valník 5. 1:2 (1:2)
Houbaři hráli 15.minut o jednoho méně....dobře bránili a do té doby drželi výsledek 1:1, ovšem v zápětí  inkasovali nakonec rozhodující gól. Na obou stranách byly ještě šance na změnu skóre, ale už se ani na jedné straně skórovat nepodařilo.
Houbaři Valník
Václav Erben – Jaromír Bican, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Pavel Podskalský, Vladimír Ryšavý, Jiří Stádník, Karel Štěpánek, Stanislav Straka vs Petr Kříž – Jan Halouska, Miroslav Kapoun, Stanislav Roček, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Ctirad Veverka
10. Jiří Stádník 5., 16. Jan Halouska
22. 4. 08 18:15 zzPANK2 Valník Kotlářka CAHA FC SUP 4. 3:4 (2:1)
Na průběhu utkání bylo znát, že mužstvo Kotlářky hrálo jen v 5ti hráčích a soupeř měl dvě pětky. Jenže Kotlářka svou snahou utkání dovedla až k vítěznému konci.
Valník Kotlářka CAHA FC SUP
Petr Kříž – Josef Čadek, Zdeněk Fiala, Jan Frohna, Jan Halouska, Miroslav Kapoun, Stanislav Roček, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka vs Jiří Svátek – Karel Máchal, František Měchura, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Zdeněk Václavík
56. Jiří Svátek
17. 4. 08 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Valník 3. 3:9 (0:3)
Pohodové utkání hrané v taktickém duchu. Rozhodla lepší lavička hostí - měli víc sil a to se ukázalo na hřišti.
Sokol Vysočany SUP Valník
Martin Valent – Karel Chládek, Michal Háva, Jindřich Hlaváček, Milan Knotek, Vratislav Kracman, Miroslav Sirotek vs Petr Kříž – Jan Frohna, Miroslav Kapoun, Stanislav Roček, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka
32., 41., 56. Michal Háva 23., 45. Lubomír Smolík
25., 31., 40., 50. Ctirad Veverka
29., 59. Luděk Tobola
33. OG
10. 4. 08 18:15 zzNOVOB Valník Kapr tým SUP 2. 4:3 (3:1)
Slušně hraný zápas, ve vysokém tempu. Domácí byli po většinu utkání lepším týmem. Hosté ovšem dokázali po chybách Valníku v obraně trestat a ještě zápas zdramatizovat, takže bylo o co hrát až do konce.
Valník Kapr tým SUP
Stanislav Roček – Josef Čadek, Zdeněk Fiala, Jan Frohna, Jan Halouska, Miroslav Kapoun, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka vs Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, František Maurer, Jiří Melč, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš
16. Josef Čadek
26. Lubomír Smolík
49. Zdeněk Fiala
9., 51. Luboš Svoboda
32. Karel Pillmann
31. 3. 08 18:00 HRAB3 Felix club super Valník 1. 2:2 (1:1)
Zajímavé utkání, ve kterém se s časem stupňovaly emoce. Milan Vondra, Šimon Větrovský
Felix club super Valník
Karel Konečný – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil vs Stanislav Roček – Josef Čadek, Zdeněk Fiala, Jan Frohna, Jan Halouska, Miroslav Kapoun, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka