12. Traktor humus VET A 11 1 0 10 17:48 2

Út 14.10.08 19:00 P2 Agónie FCD Benda 1964 OFC SUP   (SVL2A)
Út 14.10.08 20:15 P2 Socra AFK Karlín FC VET Po Útlumu 06   (VL2B)
Pá 31.10.08 19:00 P2 Parta z Jarova VET Apostrophe FZ   (VL2B)
Pá 31.10.08 20:15 P2 Polární záře Gumídci Méďové FC   (HL5E)

7. 12. 08 18:45 STOD Dřeváci PH Servis 11. 2:1 (0:0)
Zprvu poklidné utkání, které ke konci gradovalo ve velkou bitvu se smolným koncem pro PH Servis. Nejprve vlastní gól a po vyrovnání druhá branka z neuvěřitelného úhlu. Lubomír Paprčka, Arnošt Barták
Dřeváci PH Servis
Tomáš Šlemr – Martin Černý, Petr Dosoudil, Petr Endl, Tomáš Hruška, Jaroslav Kapička, Petr Rathouský, Pavel Špirek, Milan Žák vs Petr Kožich – Jiří Čermák, Petr Cusan, Roman Künzel, Libor Novák, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc, Petr Zenker
47. OG
55. Petr Endl
50. Ivo Sedlák
23. 11. 08 20:00 ZAK Calvados FC Dřeváci 10. 3:1 (1:0)
Dobré utkání, v závěru trochu vyhrocené. Zasloužená výhra Calvadosu. Michal Valašík
Calvados FC Dřeváci
Robert Martišek – Tomáš Hlinka, Petr Kozlík, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, David Polák, David Spousta, Josef Vejšický vs Tomáš Šlemr – Libor Broukal, Martin Černý, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Jaroslav Kapička, Petr Rathouský, Milan Žák
6., 48. Petr Kozlík
58. Vladimír Oliberius
55. Milan Žák
17. 11. 08 18:45 ZAK Dřeváci TuMPach 1.AC VET 9. 1:6 (1:2)
Velice pohledný zápas, plný pěkných kombinačních akcí. Přestože TuMPach vyhrál velkým rozdílem, Dřeváci mu byli vyrovnaným soupeřem, jen chybělo gólové zakončení. Lukáš Dvořák, Martin Dvořák
Dřeváci TuMPach 1.AC VET
Tomáš Šlemr – Aris Apacidis, Libor Broukal, Martin Černý, Petr Dosoudil, Petr Endl, Jaroslav Kapička, Petr Rathouský, Milan Žák vs Vít Brabec – Karel Mašata, Josef Melka, Petr Porebski, Karel Řezáč, Tomáš Sluka, Martin Špaček, Richard Šváb, Petr Tůma, Jan Vítek, Petr Zlámal
20. Petr Dosoudil 7., 19. Richard Šváb
37., 50. Tomáš Sluka
38., 39. Petr Zlámal
9. 11. 08 15:00 P3 Speciál jedna Dřeváci 8. 1:3 (0:0)
Pohledný a slušný zápas, který rozhodla povedená desetiminutovka Dřeváků ve druhém poločase. Jan Linhart, Michal Kočí
Speciál jedna Dřeváci
Jiří Dorazil – Martin Kladiva, Karel Kodeš, Ota Kopřiva, David Ledinský, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda, Jaroslav Zíka vs Tomáš Šlemr – Aris Apacidis, Libor Broukal, Martin Černý, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Petr Rathouský
55. Pavel Procházka 39. Petr Rathouský
45. Petr Dosoudil
46. Martin Černý
2. 11. 08 17:30 DEKAN Dřeváci Traktor humus VET A 7. 3:2 (2:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Jan Kaňok, Jan Svoboda
Dřeváci Traktor humus VET A
Tomáš Šlemr – Aris Apacidis, Martin Černý, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Petr Rathouský, Milan Žák vs Aleš Michálek – Ivan Baláš, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Jan Martínek, Václav Meisner, Martin Michálek, Jan Mráz, Vladimír Rožánek, Pavel Špás, Jaroslav Zámyslický
13. Martin Černý
14. Milan Žák
38. OG
9. Jan Martínek
41. Václav Meisner
16. 10. 08 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Dřeváci 6. 3:5 (3:1)
Utkání zajímavého průběhu a dvou rozdílných poločasů. První půle patřila Lotyšáku, který si vypracoval dvoubrankové vedení. Po změně stran Dřeváci zpřesnili zakončení a čtyřmi góly otočili vývoj zápasu.
Inter Lotyšák VET A Dřeváci
Petr Haas – Daniel Brodský, Pavel Brož, Petr Ezr, Zdeněk Janoušek, Jan Klofáč, Viktor Komar, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika vs Pavel Špirek – Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Dosoudil, Petr Endl, Tomáš Šlemr, Milan Žák
12., 26. Petr Ezr
24. Karel Štika
9., 59. Petr Endl
36. Pavel Špirek
38., 49. Petr Dosoudil
12. 10. 08 18:45 DEKAN Dřeváci Tycho de Brahe VET 5. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání, v němž se sice Dřeváci ujali vedení, ale soupeř do přestávky otočil vývoj zápasu. Po změně stran přidal další dva góly a hru kontroloval. Michal Novák
Dřeváci Tycho de Brahe VET
Tomáš Šlemr – Aris Apacidis, Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Tomáš Hruška, Pavel Špirek, Milan Žák vs Marek Poláček – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Michal Košťál, Petr Morávek, Josef Oplt, Michal Pína, Pavel Živný
21., 52. Pavel Bulín 25., 45. Jiří Bidovský
27. Vladimír Chrástecký
49. Marek Poláček
2. 10. 08 18:15 DEKAN Zachovalí Dřeváci 4. 3:3 (1:2)
Bojovný a slušně hraný zápas. Dřeváci již takřka oslavovali vítězství, ale v nastaveném čase rozhodla tečovaná střela Dvořáka o zasloužené remíze. Jan Severa, Petr Kovanda
Zachovalí Dřeváci
Jan Libjak – Marek Bičík, Tomáš Dolínek, Pavel Dvořák, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch vs Tomáš Šlemr – Libor Broukal, Petr Dosoudil, Petr Endl, Jaroslav Kapička, Pavel Špirek, Milan Žák
25., 60. Pavel Dvořák
53. Lubor Hobza
15., 58. Petr Endl
25. 9. 08 18:15 zzNOVOB Dřeváci Santa Dominica VET 3. 2:4 (1:3)
Hra v duchu fair play. Martin Bartoníček, Dušan Kuzmík
Dřeváci Santa Dominica VET
Tomáš Šlemr – Aris Apacidis, Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Endl, Tomáš Hruška, Jaroslav Kapička, Martin Kment, Petr Rathouský, Pavel Špirek, Milan Žák vs Martin Petrů – Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Michal Pospiš, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
19., 42. Milan Žák 14., 21. Petr Mlateček
18., 60. Roman Šťastný
11. 9. 08 18:15 BECH Manchester United V Dřeváci 2. 3:1 (0:0)
Po vyrovnané první půli se Dřeváci zaslouženě ujali vedení na začátku poločasu druhého a měli i více ze hry, ale po dvou střelách Kubíka, na kterých měl svůj podíl doposud vynikající brankář se hra vyrovnala. Karel Kopecký, Dalibor Tomek